Şehrini Seç Otobüs Kirala

kredi kartı ile otobüs kiralama

www.buskirala.com otobüs kiralama hizmetini 81 ilin tamamında sunar. Otobüslerimizi kiralayabileceğiniz şehirler aşağıdaki bölümde bölgesel olarak listelenmiştir. Bulunduğunuz şehri seçerek hemen kiralık otobüslerimize erişebilirsiniz. Firmamızın şehirlerarası otobüs filosunu gezi, tur, organizasyon, toplantı, kongre ve benzeri her türlü toplu yaşıma ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Tüm kiralamalarda Türkiye’de bir ilk olan kredi kartı ile ödeme sistemi sayesinde taksitle ödeyebilir ve güvenle seyahat edebilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Otobüs Kiralama Fiyatları

Firmamız sunmuş olduğu şehirlerarası otobüs kiralama fiyatları ile uzun yolculuklarınız için en ekonomik seçeneği oluşturuyor. Sizin için üç farklı kiralık otobüsün günlük kiralama bedelini listeledik. Bu otobüsler arasında en çok tercih edilen 46 kişilik otobüslerdir. Bu araçları akaryakıt hariç veya akaryakıt dahil şekilde kiralayabilirsiniz. Dilediğiniz otobüsü kredi kartı ile 12 taksitle günlük, haftalık veya aylık kiralayabilirsiniz. Aşağıda belirtilen fiyatlara vergiler, akaryakıt, otopark ücretleri ve feribot ücretleri dahil değildir. Araçlarımızda kilometre sınırı yoktur.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
5.500
Günlük
Hemen Ara
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
4.500
Günlük
Hemen Ara
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
6.000
Günlük
Hemen Ara
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil
Tüm Detaylar
Otobüsü Hangi Şehirlerden Kiralayabilirsiniz?

Buskirala.com 81 il ve 922 ilçenin tamamında şoförlü otobüs kiralama hizmetleri verir. Kiralama fiyatları kısmi de olsa şehirden şehire ve araç kapasitesine göre değişiklik gösterebilir. Aşağıdaki bölümlerden bölgenizi seçerek size en yakın noktadaki otobüslerimiz için kiralama ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamızın kiralık yolcu otobüsleri platformumuzda şeffaf bir şekilde yayınlanır. Aşağıdaki bölümden 46, 50 ve 54 kişilik otobüslerimiz hakkında daha detaylı bilgiye hakim olabilirsiniz. Araçlarımız genellikle Mercedes Travego, Man Lion's Coach, Setra S515, Mercedes Tourismo, Man Fortuna, Temsa Safir, Neoplan Cityliner, Neoplan Starliner veya Temsa Maraton'dur. Neredeyse tamamı aynı konfora sahiptir.

46 kişilik otobüs kiralama

46 Kişilik Otobüs

46 kişilik otobüslerimizin tamamı d2 yetki belgeli ve şoförlü olarak kiraya verilir. Şehir içi veya şehirlerarası yolcu taşıma hizmetlerinin en çok tercih edilen otobüsleridir.

Aracı İncele
50 kişilik kiralık otobüs

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik otobüslerimiz 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Bu araçlar diğerlerinden daha alçaktır. Şehir içi kiralamalar için en ideal seçimdir. Şoförlü olarak kiraya verilir.

Aracı İncele
kiralık otobüs 54 kişilik

54 Kişilik Otobüs

Ülkemizin en büyük otobüsleridir. Uluslararası yol taşım ihtiyaçlarında tercih edilir. Tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından B2 yetki belgesi almaya hak kazanmıştır.

Aracı İncele

Otobüs Kiralama Firmaları Öncüsü

Buskirala.com Türkiye otobüs firmaları gizli lideri olarak daima yollardadır. Araçlarımızda herhangi bir logo bulunmaz. Bunun nedeni çok çeşitli kiralık otobüs sunabilmemizdir. Dönem dönem düğün, toplantı ve merasimler için kiralama yapsak ta bazı dönemler de tur ve geziler için otobüs temini sağlarız. Bu nedenle üzerinde logo görmediğiniz her büyük otobüste bir buskirala.com imzası bulunur. Otobüs kiralama şirketleri lideri buskirala.com ile tanışmak için 0(850) 840 52 50 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Taşımacılık sektörünün yeniliklerinden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail bültenimize abone olabilir veya kiralama hakkında sorunuzu aşağıdaki bölümden bize iletebilirsiniz..

  Otobüs kiralama prosedürleri nasıl işler?

  Firmamız kiralık otobüslerini 24 saat esasına göre hizmetinize sunar. Her türlü tur, gezi, düğün veya merasimler için kiralayabileceğiniz bu araçları aşağıdaki prosedürleri izleyerek kiralayabilirsiniz. Şehirlerarası otobüsler güvenliğiniz için şoförsüz kiraya verilmez. Firmamız tarafınıza tahsis ettiği şoför veya şoförler için ücret talep etmez.

  Doğru otobüsün seçimi

  Firmamız 4 farklı kapasitede kiralık otobüsler sağlar. Bu araçların bazıları 2+1 koltuk düzenine sahiptir. Doğru ve ekonomik seçimi yapabilmek için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize 0850 840 52 50 numaralı hattan erişebilirsiniz.

  Doğru otobüsü seçtikten sonra çağrı merkezimiz tarafından kiralamak istediğiniz aracın gerçek resimleri tarafınıza iletilir. Sonrasında fiyat hesaplama süreci başlar.

  Otobüs kiralama fiyatının hesaplanması

  Müşteri temsilcimize kalkış ve varış noktalarını iletmenizin ardından sizin için en uygun kiralama fiyatlarını sunarız. Bu fiyatı telefon görüşmenizde sesli olarak duyabileceğiniz gibi kurumsal kiralamalar için anında teklif mektubu da talep edebilirsiniz.

  Özel otobüs kiralama ücretleri yapılacak toplam kilometreye, ücretli yol veya köprü geçişlerine ve yol kalitesine göre değişiklik gösterebilir.

  Otobüs kiralama sözleşmesinin onaylanması

  Tarafınıza ilettiğimiz teklifin kabulü sonrasında yolcu otobüsü kiralama sözleşmesi hazırlanır. Bu sözleşmenin doğru hazırlanabilmesi için müşterilerimizden isim, soy isim, TC kimlik numarası veya vergi numarası gibi bilgiler talep edebiliriz.

  Firmamız kiralamanın tamamlanması için ön ödeme şartını saklı tutar. Bu ön ödeme genellikle toplam tutarın %20'sidir. Yapılacak olan ön ödeme sözleşmenizde belirtilir ve firmamız kaynaklı herhangi bir aksaklıkta anında iade güvencesi vardır.

  Seyahate hazırlık

  Tüm yasal işlemler tamamlandıktan sonra araç plaka ve şoför iletişim bilgileri tarafınıza iletilir. Eğer ileri tarihli bir kiralama gerçekleştirdiyseniz bu bilgiler seyahatinizden bir kaç gün önce iletilir.

  Tüm yolculuklarınızda 24 saat yedek araç ve anında çağrı merkezi desteğini sağlarız.

  otobüs kiralamanın yöntemi
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo

  Otobüs Kiralama Hizmet ve Çeşitleri

  Otobüslerimizi kiralamanın bir çok farklı yöntemi vardır. Bu yöntemler zamana göre yıllık, aylık, günlük ve haftalık otobüs kiralama olarak adlandırılır. Bir diğeri ise ihtiyaca göre kiralamadır. Burada turizm amaçlı, transfer amaçlı, toplantı amaçlı veya iş gezisi amaçlı kiralamalardan bahsedilebilir. Nadir bulunan üstü açık otobüs kiralama veya personel taşımacılığı hizmeti de alabilirsiniz. Gezi otobüsü kiralama hizmetlerimizde araçlarımızı dilediğiniz her çeşit transfer hizmeti için kullanabilirsiniz. Belediyeden otobüs kiralama işlemleri ile uğraşmak yerine platformumuzdan anlık destek alabilirsiniz. Aşağıdaki bölümden kiralama şekillerini inceleyebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Buskirala.com şoförsüz otobüs kiralama hizmeti sunmaz. Tüm hizmetlerimiz şoförlü otobüs kiralama üzerine kuruludur. Gerekli evraklarınız olsa dahi firmamızdan şoförsüz otobüs veya minibüs kiralanamaz. Bu prensibi yolcularımızın can güvenliği için edinmek zorundayız. İster bir saatlik bir transfer için isterse bir yıllık bir kiralama için olsun şoför için ayrıca ücret talep edilmez.

  otobüsler kiralık

  Yurtiçi Otobüs Kiralama

  D2 yetki belgeli otobüslerimizin tamamı yurtiçi otobüs kiralama hizmetlerini vermekle görevlidir. Bu araçlar ilgili yetki belgesinden dolayı ülkemiz sınırları dışına çıkamazlar. Bu yetki belgesine sahip otobüsler yurt içinde her yol ve köprüye giriş yapabilir. D2 yetki belgeli otobüslerimizin mola, kalkış ve varış noktalarını sizler belirleyebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Platformumuzda şoförsüz otobüs kiralama hizmeti sadece yıllık kiralamalarda sağlanır. Bu kiralamalar bir şantiyenin işçi transferi için, sabit bir hatta gidiş dönüş transferler için veya münferit gruplara hizmet vermek için olabilir. Platformumuzun hiç bir toplu taşıma aracı yasalara uygun olmayan bir taşımacılık hizmetinde barındırılmaz. Bu nedenle uzun süreli otobüs kiralamada titiz davranırız.

  otobüsler kiralık

  Uluslararası Otobüs Kiralama

  Firmamız uluslararası otobüs kiralama desteğini verebilen nadir otobüs şirketlerinden biridir. Bu hizmet verebilmek için B2 yetki belgesi ile belgelendirdiğimiz araçları kullanırız. Tüm yasal işlemlerden hızla onay olan bu araç ve şoför ekiplerimiz sayesinde keyifle seyahat edersiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  D2 veya B2 yetki belgesine sahip otobüslerimizden havalimanı transferi desteği alabilirsiniz. Sizin için misafirlerinizi ülkemizin tüm havalimanlarında karşılayabilir, güvenle konaklayacakları destinasyona ulaştırabiliriz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Buskirala.com tüm toplu taşıma araçlarında olduğu gibi otobüslerde de özel günlerinizde yanınızda. Düğün, nişan, cenaze veya merasimlerinizde araçlarımızı güvenle kiralayabilir, dilediğiniz noktadan kalkış sağlayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Buskirala.com'dan teslim alacağınız otobüsler ile firmaya otobüs kiralama yapabilirsiniz. Kendi anlaşmalarınız ve yönetmelikler çerçevesinde kuracağınız bir iş için firmamız profesyonel destek sağlayabilir. Araçlarımızı otogarlarda yolcu transferi veya personel transferi için kullanabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Acemali Turizm güvencesiyle hizmet veren buskirala.com üzerinden tur otobüsü kiralama imkanı bulursunuz. Tur otobüslerimiz genellikle Mercedes Travego veya Tourismo'dur. Turist taşımacılığı için yarım otobüs te kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Buskirala.com güvence ve kalitesi ile seçim otobüsü kiralama desteğine erişebilirsiniz. Platformlu ve ses sistemli özel seçim otobüsü filomuz ile yerel veya genel seçimlere başarının kapısını açabilirsiniz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi

  Buskirala.com yasa ve yönetmeliklere uygun olarak vermiş olduğu yolcu taşımacılığı hizmetleri ile adından söz ettirir. Firmamız yolculuğunuz için tüm yasal altyapıyı sizin için kurar. Otobüs kiralama sözleşmesi bu işlemlerin bir kısmını oluşturur. Kiralama sözleşmelerimiz hem müşterilerimizi hem de bizleri oluşabilecek zararlardan korur.

  Müşteri temsilcimiz ile görüştüğünüz tüm detayların kiralama sözleşmenizde işlendiğinden emin olmalısınız. Bu nedenle sözleşmenizi onaylamadan önce dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Aşağıdaki bölümden yolcu otobüsü kiralama sözleşmesi örneğini indirip inceleyebilirsiniz.

  Müşteri Yorumları

  Siz de seyahatiniz sonrasında platformumuz için yorum ekleyin, bir sonraki yolcularımızın yapacakları yolculuk hakkında fikir edinmelerini sağlayın.

  İzmir, Ankara ve İstanbul’dan aynı anda otobüs ve minibüs kiraladık. Piyasadan biraz daha yüksek fiyatlı hizmet veriyorlar. Hizmeti tek bir firmadan almak için tercih ettik. Ama araçları ve personelleri düzgün. Verdiğimiz ücrete değdi diyebilirim. İyi çalışmalar.

  Cemalettin Tuncer
  Cemalettin Tuncer
  Şirket Müdürü

  Yarım otobüs kiraladık. Büyük otobüsler kadar konforlu değil diye yetkili bizi uyarmıştı ama uygun fiyatlı diye tercih ettim. 200 kilometreden sonra çekilmez oldu. Tavsiyem ya büyük otobüs kiralayın yada minibüs. Orta sınıflar rahatsız.

  Serhat Atasoy
  Serhat Atasoy
  Öğretmen

  Amasya’dan İstanbul’a gezi için otobüs kiraladık. Otobüsleri güzeldi ama oradaki otopark ücretlerini biz ödedik. Otopark ücretleri dahil kiralama sunsanız sanki daha iyi olurdu.

  Eylem İnan
  Eylem İnan
  Öğrenci

  Okul gezimiz için buskirala.com’dan 3 otobüs kiraladık. Birinin 10 dakika gecikmesi dışında herhangi bir problem yaşamadık. Teşekkür ederiz.

  Osman Emir S.
  Osman Emir S.
  Öğrenci

  Firma toplantımız için Ankara, İstanbul ve İzmir’den aynı anda minibüs ve otobüsler kiraladık. Kayseri’ye güvenle ulaştırdılar teşekkür ediyoruz. Tek eksik noktanız bence hostes hizmetinin standart olmaması. Hostes için ayrıca ücret talep ediliyor o da dahil olsa daha güzel olurdu.

  Tülay M.
  Tülay M.
  Müdür Yard.

  Derneğimizin gezi programı için Mercedes Travego kiraladık. Araçları gerçekten güzeldi. Sadece muavin için ek ücret talep ediyorlar. O da dahil olsa daha memnun kalırdık. Tavsiye 🙂

  Ömer Ş.
  Ömer Ş.
  Dernek Başkanı

  Bir çok otobüs firması ile çalıştım. Yasal prosedürleri en iyi yerine getiren buskirala.com oldu. Kimi tevkifat nedir bilmiyor, kiminin yetki belgesi yok. Tipik Türkiye taşımacıları. Buskirala.com’da aksine çok sıkı prensipleri var. Eksik evrakla veya sözleşmesiz garajdan araç çıkarmıyorlar tebrik ediyorum.

  Murat D.
  Murat D.
  Öğretim Üyesi

  İstanbul Bahçelievler semtinden gezi için otobüs kiraladık. Çok memnun kaldık. Buradan özellikle kaptanımız Metin beye çok çok teşekkür ederiz.

  Kemal A.
  Kemal A.
  Gezgin

  Denizli’den Erzincan’a gitmek üzere otobüs kiraladık. Erzincan’a 1 saat kala araç arıza yaptı. Yaklaşık bir buçuk saat beklemek zorunda kaldık. Gelen otobüste aynı modeldi ama kaptanın sürüşü çok iyi değildi tedirgin olduk. Bizi yarı yolda bırakmadılar ama yedek araçları daha hızlı ulaşmış olsa daha memnun kalırdık.

  Rabia D.
  Rabia D.

  Düğünümüz için kiralamıştık. Sürpriz yapıp aracı süsletip göndermişler. Çok teşekkür ederiz.

  Murat F.
  Murat F.
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs
    Türkiye'de Otobüs Kiralamak, Otel Transferi, Nişan Otobüsü, Turizm Otobüsü, Travego Kiralama, Kiralık Yarım Otobüs, Gezi Otobüsü, Havaalanı Transferi, da Düğün Otobüsü Kiralama ve Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri Modelli Otobüs Kiralama, Kiralık Otobüs Lazım, Otobüs Lazım, da Otobüs Lazım, da Kiralık Otobüs, Günlük Gezilere Otobüs Kiralama, Panoramik Tur , Turizm Firmaları, Otobüs ve Midibüs, Cenaze İçin Otobüs Kiralama, Alan Transferi, Şehir Gezisi, Tourismo Kiralama, Neoplan Kiralama, Setra Kiralama, Şoförlü Araç Kiralama, da Hizmet Veren Turizm Şirketleri, Gezi Otobüs Kiralama, Düğün Otobüsü Lazım, Gezi Otobüsü Lazım, Günlük Gezilere Servis Kiralama, Gezi Hattı, Otobüs Bizde, Turizm, Turizm Otobüsü Lazım, Transfer Hizmetleri, da Kiralık Otobüs, Servis Taşımacılığı, Tur İçin Otobüs Kiralama, Yarım Otobüs Kiralama, Şehir Dışı Turlar İçin Otobüs Kiralama, Cenaze Otobüsü Kiralama, Özel Günler İçin Otobüs Kiralama, Seyahat Acenteleri, Okul Gezisi, Kiralık Otobüsler, Günübirlik Geziler, Gezi, Günübirlik Turizm Otobüsü, Gezi, Vip Taşımacılık, Öğrenci Taşımacılığı, Turizm Taşımacılık, Man Fortuna Kiralama, Düğün Otobüsü Kiralama, Temsa Kiralama, Personel Taşıma, Personel Taşımacılığı, Öğrenci Taşımacılığı, Gezi İçin Otobüs Kiralama, Uzun Dönem Araç Kirala, Vito Kiralama, Da Gezi İçin Otobüs, O403 Kiralama, Şoförlü Araç Kiralama, Gezi Otobüsü Kiralama, Turizm Otobüsü Kiralama, Araç Tahsis Hizmetleri, Kiralık Araç, Gezi Tur, Turu, Vip taşıma, Düğün Otobüsü, Kiralık Otobüs, Havaalanı Transferi, O404 Kiralama, Otobüs Kiralama Hizmetleri, Tur Otobüsleri Kiralama, Personel Taşımacılığı, Personel Taşıma Hizmetleri, Shuttle, Kiralık Otobüs, Düğün Otobüsü, Otobüs Transferi, D2 Belgeli Otobüs, Gezilere Otobüs Temin Edilir, Öğrenci Gezisi, İçin Bize Ulaşabilirsiniz. 0(850) 840 52 50