kredi kartı ile otobüs kiralama

Sehrini Seç
Otobüs Kirala

www.buskirala.com otobüs kiralama hizmetini 81 ilin tamamında sunar. Tüm şehirler plaka koduna göre sıralanmıştır. Fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.
Uygun Fiyatlar
Otobüsünüzü kiralarken standart dışı fiyatlardan sizi koruruz.
Kaliteli Otobüsler
Yüksek model donanımlı otobüsler ile hizmet sağlarız.
Geniş Hizmet Ağı
81 ilin tamamında kiralık otobüslerimizi görebilirsiniz.
Donanımlı Araçlar
Otobüslerimizin tamamında konforunuz için her donanım bulunur.
Taksitle Ödeme
Türkiye'nin kredi kartı ile otobüs kiraya veren tek platformuyuz.
Ücretsiz Şoförler
Yolculuğunuzun uzunluğuna göre tek veya çift şoför tahsisi yaparız.
Araç içi İkramlar
Yolculuğunuz süresince araç içi çay kahve ikramları yaparız.

Otobüs Kiralama
Fiyatları

Buskirala.com otobüs kiralama fiyatları üzerindeki en büyük baskıyı oluşturur. Benimsemiş olduğumuz uygun fiyat politikası sayesinde bir çok şehirde kiralama fiyatlarının minimum düzeyde kalmasını sağlarız. Türkiye pazarına sunmuş olduğumuz yüzlerce otobüs ile 81 ilden kusursuz transfer hizmetleri sunarız. Kiralama fiyatlarında belirleyici etken transferin büyüklüğüdür. İşiniz büyüdükçe daha uygun teklif alır daha verimli işler elde edersiniz. Bu sebeple tek seferlik kiralamalarda genellikle uçuk fiyatlar karşınıza çıkar. Firmamız her şehirde bulundurduğu profesyonel kadrosu ve araçları ile bu durumdan sizi korur.
Otobüs kiralama ücreti sanıldığından daha uygun fiyatlı bir hizmettir. Otobüsün büyüklüğüne göre kiralama fiyatları belirlenmektedir.
Otobüs kiralama fiyatları, ihtiyacınız olan kişi sayısına göre farklı olabiliyor. Aynı durum aylık kira ödemeleri için de geçerlidir. Amortisman, faiz, kira ve vergiler bazında belirlenirler.
Kiralama süresi;
Sözleşme, araca ne kadar süreyle sahip olmanıza izin verildiğini belirtir. Bu süre genellikle iki ile dört yıl arasında değişmektedir.
İptal masrafları;
Kiracı, sözleşmede belirtilen masrafları ödemek kaydıyla, istediği zaman kiralamayı iptal edebilir.
Yıllık Kilometre;
Kiralayan, sizden açıkça bahsetmek suretiyle her yıl sizi belirli bir kilometreye bağlayacaktır. Bunu aşarsanız, kiralama süresinin sonunda sizden ek masraflar tahsil edilecektir.
Araçta aşırı hasar cezası;
Aracı ödünç aldığınız gibi iade ettiğinizden emin olmalısınız. Araca verilen aşırı ve ağır hasar için ödeme yapmanız gerekecektir. Sözleşme kapsamında, farklı zararlar için farklı tutarlar söz konusu olabilir.
Eksik kira ödemelerinin sonuçları;
Sözleşmeler, eksik kira ödemelerinin bölümlerini ve cezalarını da kapsar.

Araç kapasitesine ve gidilecek yolun uzunluğuna göre değişmekle birlikte otobüs kiralama fiyatları günlük 3000TL + Yakıt ile 4500TL + yakıt arasında değişir. Net fiyat için uzmanımızdan fiyat teklifi almalısınız.

Otobüs kiralamada standart bir fiyatın bulunmama sebebi yol şartlarından kaynaklanır. Stabilize yollar, ücretli yollar ve köprüler ve yolun uzunluğundan dolayı oluşan yedek şoför ihtiyacı fiyatlarımızda etkileyici rol oynar.
otobüs kiralamanın yöntemi
46 kişilik otobüs kiralama

ARAÇ 146 + 1 Kişilik Otobüs Kiralama

Buskirala.com ekibinin kalabalık gruplar için kiraya sunduğu en konforlu toplu taşıma araçlarıdır. Çift şoförlü olarak kiraya verilir.
kiralık otobüs 54 kişilik

ARAÇ 254+1 Kişilik Otobüs Kiralama

Ülkemizin ekstra uzun otobüsleri arasında yer alır. Uluslararası seyahatleriniz için ideal seçimdir.

Şoförlü Otobüs
Kiralama

Buskirala.com şoförsüz otobüs kiralama hizmeti sunmaz. Tüm hizmetlerimiz şoförlü otobüs kiralama üzerine kuruludur. Gerekli evraklarınız olsa dahi firmamızdan şoförsüz otobüs veya minibüs kirayalamazsınız. Bu prensibi yolcularımızın can güvenliği için edinmek zorundayız. İster bir saatlik bir transfer için isterse bir yıllık bir kiralama için olsun şoför için ayrıca ücret talep edilmez. Firmamız otobüs kaptanlarını ücretsiz şekilde hizmetinize sunar. Bu sayede hem daha güvenli hem de daha konforlu seyahat edersiniz.
otobüs kiralama fiyatları
kiralık otobüs 54 kişilik
54 kişilik setra
54 kişilik otobüs kiralama
54 kişilik temsa otobüs
54 kişilik otobüs kirala
otobüs kirala
54 kişilik tourismo otobüs kirala
54 kişilik travego 17shd
46 kişilik man fortuna kiralama
otobüs içi 2+2
46 kişilik tourismo kiralama
46 kişilik lüks otobüs kiralama
46 kişilik tourismo kiralık
46 kişilik temsa otobüs kiralama
46 kişilik otobüs kiralama
46 kişilik otobüs kiralama
54 kişilik otobüs kiralama fiyatları
man fortuna kiralama
54 kişilik travego kirala
54 kişilik otobüs
otobüs kirala

Firmaya Otobüs Kiralama

Firmamızdan dilediğiniz firmaya otobüs kiralama hizmeti yapabilirsiniz. Sabit bir işiniz veya bir firmanız mı var? İhtiyacınız olan otobüsü veya minibüsü kiralayabilirsiniz. İster bir günlük ister bir yıllık kiralama ihtiyaçlarınıza mutlaka profesyonel bir çözüm buluruz.

Buskirala.com sadece yasadışı taşımacılık ve peron hizmeti vermez. Bunlar dışında personel taşıma, öğrenci taşıma ve her türlü yolcu taşıma ihtiyaçlarınızı buradan karşılayabilirsiniz. Aynı şartlar altında minibüs kiralama ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.
Taşımacılık sektörünün yeniliklerinden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail bültenimize abone olun.

  Otobüs Kiralama
  Presodürleri

  Firmamız kiralık otobüslerini 24 saat esasına göre hizmetinize sunar. Her türlü tur, gezi, düğün veya merasimler için kiralayabileceğiniz bu araçları aşağıdaki prosedürleri izleyerek kiralayabilirsiniz.

  Aracınızı Seçin

  7 farklı ebatta sunduğumuz araç kapasitesinden uygun olanı seçebilirsiniz.

  Teklif Alın

  Otobüsü kiralamak için bize ulaşarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Rezerve Edin

  Teklifi onayınızdan sonra firmamıza ön ödeme yaparak aracınız rezerve edebilirsiniz.

  Seyahate Çıkın

  Tüm işlemler sonrasında güvenli bir seyahate çıkabilirsiniz.

  Yüksek Memnuniyet
  Oranı

  Firmamızın benimsediği standart üzeri kalitede taşımacılık prensiplerinin hayata geçirilmesi, profesyonel operasyon ekibi, donanımlı araçlar ve hizmet süresince devam eden destek sonrası memnuniyet kaçınılmazdı. Bunun vermiş olduğu gururla yola çıkmaya hazır bir ekibiz.
  0123456789001234567890                     %

  Memnuniyet Oranı

  012345678900123456789001234567890                     +

  Geniş Araç Filosu

  01234567890                     +

  Sertifika ve Ödül

  0123456789001234567890                     +

  Dev Operasyon Deneyimi

  0123456789001234567890                     +

  Köklü Firma Geçmişi

  Otobüs Kiralama Firmaları
  Lideri

  Otobüs kiralama hizmeti son derece önemli bir konudur. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir firma bulmak bu noktada önemlidir. Otobüs kiralama sözleşmesi sizin çıkarlarınızı gözetmek için yapılan rutin bir uygulamadır. En yeni lüks arabaları sürmeyi seviyor ama hemen satın almak için yeterli paranız yok mu? Eğer öyleyse, Araç kiralama sizin için çözüm olacaktır. Araba kiralamak, bir araba için küçük bir miktar ödeme yapmak ve onu sınırlı bir süre kullanmak anlamına gelir.
  Bu sözleşme ayrıca fesih edilene kadar aylık ödeme yapmanızı zorunlu kılmaktadır. Ayrıca, sözleşmede sabitlenmiş bir fesih ücreti ödeyerek sözleşmeyi feshedilmeden önce herhangi bir zamanda feshedebilirsiniz. Sözleşme kirayı veren - araba ödünç veren şirket ile arabayı ödünç alan kiracı arasında yapılır. Bu nedenle araç kiralamak uzun süreli araç kiralamak gibidir. Sık model değişiklikleri, iki veya üç yıl içinde birden fazla modeli deneyimleyebileceğiniz anlamına gelir.
  otobüs kiralama fiyatları

  Otobüs Kiralama
  Hizmetleri

  Şoförlü otobüs kiralama seçeneğini değerlendirirseniz, oldukça rahat bir seyahat geçirirsiniz. Seçeneklerden bahsedecek olursak, şoförlü otobüs kiralama, sürücüsüz otobüs kiralama, Kısa süreli otobüs kiralama (günlük, haftalık, aylık), uzun süreli otobüs kiralama (yıllık). Bunlar daha çok fabrikalar, düzenli şehirlerarası yolcu taşımacılığı şirketleri veya bazı seyahat acenteleri tarafından tercih edilir. Kendi ihtiyaçlarına göre uzun dönem araç kiralama için pek çok firmaya bu hizmet verilmektedir. Birkaç yıl kullanılacak bir otobüs satın almak yerine kiralamak daha makuldür.

  Otobüs
  Nasıl Kiralanır?

  Çoğu zaman kimse bilmez. Belki de hayatınız boyunca birçok kez otobüs kiralama ihtiyacı duydunuz. Bu kiralamalar turlar, geziler, düğünler, cenazeler, çalıştaylar ve kurumlar vb. şeklinde yapılmaktadır. Her zaman bir şeye ihtiyacınız olmadığı için nereden, kimden, kaç lira ve nasıl otobüs kiralayacağınızı bilemezsiniz. Bu yüzden otobüs kiralamak isteyen kişilerin bir otobüs kiralama şirketine gitmeden önce bilmesi gereken birkaç ipucu var.
  Otobüs kiralama koşullarını bilmeden planlama yapmak bazen üzücü sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle otobüs kiralamadan önce araç kiralama şartlarını iyi anlamanız gerekmektedir. Otobüs kiralama şartnamesi, detaylıca incelenmelidir.
  Servis kiralama konusunda titiz davranılmalıdır.
  Belediyeden otobüs kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz de sahibinden otobüs kiralama seçeneğini de değerlendirebilir ve kolay bir şekilde ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Fiyata dahil olmayan;
  • Yakıt ücreti
  • Sürücü konaklaması
  • Geçiş ücreti
  Otoban için ek geçiş ücreti Bu fiyata yakıt ücreti, sürücü konaklama ve yemekleri ve ek geçiş ücretleri ve otopark ücretleri dahil değildir.
  46 kişilik man fortuna kiralama
  otobüs kirala

  Hangi Koşullarda
  Otobüs Kiralayabilirsiniz?

  Otobüs kiralamak için gereken koşullar şunlardır;
  • Piknik vb. Toplantı organizasyonlarında kiralama talebinde bulunabilirsiniz.
  • Evlenmek vb. Şehir içi veya banliyö gibi toplu taşımanın gerekli olduğu durumlarda kiralama talebinde bulunabilirsiniz.
  • Belirli nedenlerle bir grubun bir noktadan diğerine taşınması gerektiğinde, kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

  Otobüs Kiralamanın
  Çeşitleri

  Otobüs kiralamanın türleri ihtiyaca göre değişmelidir. Bunlar şöyledir;
  1. Saatlik otobüs kiralama
  2. Yarım günlük otobüs kiralama
  3. Tam günlük otobüs kiralama
  4. Haftalık otobüs kiralama
  5. Aylık otobüs kiralama
  6. Yıla göre otobüs kiralama

  Aynı zamanda otobüs kiralama türlerinde vardır. Bu karda ihtiyaca göredir.
  1. Turizm için
  2. Organizasyon için
  3. Fuarlar ve iş gezileri
  4. Nişan
  5. Cenaze hizmetleri
  6. Düğün

  Amaca yönelik Otobüs kiralamanın faydası vardır. Bu amaçlar;
  1. Yurtiçi otobüs kiralama (D2 belgeli otobüs kiralama)
  2. Turizm amaçlı
  3. Turist taşımacılığı
  4. Nişan
  5. Cenaze
  6. Fuarlar Turizm
  7. Kişisel aktiviteler
  8. Uluslararası otobüs kiralama (B2 belgeli otobüs kiralama)
  9. Uluslararası turlar
  10. Uluslararası turizm
  11. Uluslararası spor aktiviteleri
  12. Bireysel aktiviteler
  13.Düğün
  Günlük otobüs kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Gezi otobüsü kiralama hizmeti de verilmektedir.
  46 kişilik otobüs kiralama

  Bizi Ziyaret Edin

  Size hizmet sağlamak için buradayız. Çekinmeden arayın, her detayı anlatalım.
  Adres
  Eti Mahalles Toros Sokak 5/8 Sıhhiye Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0850 840 52 50
  0544 597 38 77
  E mail
  info@buskirala.com