Siirt Otobüs Kiralama

Buskirala.com sayesinde otobüs kiralama Siirt’te 7/24 sunulur. 1989 yılından bu gününe kadar tek hedefi en iyi hizmeti sunabilmek olan firmamızın öncelikleri arasında elbette ilk olarak müşteri memnuniyeti gelmektedir. Siirt otobüs kiralama hizmetinin yanı sıra daha küçük toplu taşıma araçları ile kiralama da sunmakta olan firmamız daha küçük programlı transfer işlemleriniz için hazırdır.

Siirt Otobüs Kiralama Fiyatları

Özel ve kurumsal yolcu transferleriniz için D2 yetki belgeli otobüslerimiz ile Acemali Turizm güvenin tek adresidir. Fiyatları ile bütçenizi korumayı hedefleyen ve son derece konforlu taşıtları ile sizlere en iyi hizmeti sunan firmamızın araçlarını dilerseniz saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz. 9 kişiden 2000 kişiye kadar ister şehir içi ya da şehir dışı fark etmeden tüm seyahat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siirt otobüs kiralama fiyatlarımızda akaryakıt hariçtir.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Siirt'teki Otobüslerimizi İnceleyin

Siirt’te şoförlü olarak hazır halde bulunan lüks otobüslerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki alternatif bölümde yer alan görselleri inceleyebilirsiniz. Şeffaf bir hizmet sunmamız nedeniyle Siirt şehirlerarası otobüs kiralama hizmetlerinde buskirala.com'u tercih eder.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Siirt'te 46 kişilik kiralık otobüslerimiz çok sayıda bulunur. İster bir adet ister on adet kiralayabilirsiniz. Kredi kartı ile 12 taksit imkanı da sunabiliriz.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Siirt'in lüks büyük otobüsleri arasındadır. Şoförlü olarak kiraya verilir ve kabinlerinde her türlü konforu barındırır. Kredi kartı ile kiralanabilir.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Siirt'in en büyük otobüsleridir. Diğer otobüslere göre daha uzundur. Dar sokaklar için problem oluşturabilir ve konfor olarak diğerlerinden eksiği yoktur.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Yukarıda belirtilen Siirt otobüs kiralama ücretlerine akaryakıt dahil değildir. Siirt yolcu otobüsü kiralama hizmetini her şey dahil almanız da mümkündür. Bu durumda gideceğiniz noktayı çağrı merkezimize iletmeniz gerekir.

Siirt'in Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Ekibimiz Siirt'te büyük otobüs kiralama hizmetini şehir merkezinin yanı sıra Eruh, Baykan, Pervari, Kurtalan, Tillo ve  Şirvan ilçelerinde de verir. Bu sayede Siirt otobüs kiralama firmalarının size en yakın olanı oluruz.

Siirt'te Kiralık Otobüs Çeşitleri

Kiralık otobüslerimiz Siirt'te oldukça çeşitlidir. Araçlarımız arasında Mercedes Travego, Man Fortuna, Man Lion's Coach, Mercedes Tourismo, Neoplan Tourliner, Neoplan Cityliner, Neoplan Starliner ve Temsa otobüsler bulunur.

Siirt'te Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Siirt büyük otobüs kiralama hizmetleri ile birlikte bir çok fırsatta sağlar. Bu fırsatlar;

 1. Kredi kartı ile taksitle kiralama imkanı
 2. D2 yetki belgesi güvencesi
 3. Ücretsiz şoför avantajı
 4. Anında yedek otobüs avantajı

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Buskirala.com ile dev otobüsleri kiralamak artık çok kolay. Bir telefon ve birkaç prosedür ile kapınıza gelen otobüslerin keyfini sürebilirsiniz. Bu prosedürler araç seçimi, teklif alma, teklifin onayı ve sözleşmeyi onaylamadır.

  Takip eden süreçte ise dilediğiniz tarih ve saatte araçlarımızı dilediğiniz noktada görebilirsiniz. Buskirala.com bu prosedürlerin yanı sıra aracın veya araçların rezerve edilmesi için küçük bir miktar ön ödeme talep eder.

  Ayrıca şoförlü otobüslerimizi kiralayabilmeniz için sözleşme imzalamanız gerekir. Sözleşmelerimiz online olarak onaylanır. Aşağıdaki butondan örnek sözleşmemize erişebilirsiniz.

  Siirt'te Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Şirketimizin kiralık yolcu otobüslerini bir çok ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Bunlar arasında Siirt havalimanı transferleri ve şehirlerarası seyahatler bulunur. Aşağıdaki bölümden sık tercih edilen hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Siirt kiralık otobüs filomuz şoförlü olarak çalışır. 24 saat şehir içi veya şehirlerarası hizmet verebiliriz.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Siirt'te d2 belgeli otobüs kiralama hizmeti veririz. Bu sayede esnek güzergahlar sunabiliyoruz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Siirt şoförsüz otobüs kiralama hizmetimizi en az altı ay için alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli araçlarımız sizleri uluslararası seyahatlere kavuşturur.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Siirt havalimanı otobüs transferleri ve şehir içi transfer sunabiliriz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Siirt'te düğün otobüsü kiralama destekleri sağlayabiliriz. Üstelik taksitle.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Siirt otobüs firmaları dönem dönem buskirala.com'dan destek alır. Özellikle bayram dönemlerinde araç sağlayabiliriz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Siirt'te tur otobüsü kiralama hizmeti sağlarız. Bu araçlar ekstra donanımlıdır.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Siirt seçimlerinde de araçlarımızı hizmetinize sunarız. Seslendirmeli ve platformlu araçlar sağlayabiliriz.

    Eruh otobüs kiralama, Baykan otobüs kiralama, Pervari otobüs kiralama, Kurtalan otobüs kiralama, Tillo otobüs kiralama ve Şirvan otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi