31 Kişilik Otobüs Kiralama

31 kişilik otokar sultan midibüs

Firmamız 31 kişilik otobüs kiralama hizmetini ülkemizin her şehrinde verir. Yarım otobüs kiralama hizmetlerinde Buskirala.com ailesi ülkemizin en önde gelen kuruluşudur. İster düğün veya toplantılarınız için iterseniz gezi ve organizasyonlarınız için bu araçları kiralayabilirsiniz. 27 kişilik otobüs kiralama hizmeti de veren firmamızda en küçüğünden en büyüğüne kadar her abatta toplu ulaşım aracını bulabilirsiniz.

31 kişilik otokar sultan midibüs

31 Kişilik Otokar Sultan

31 kişilik Otokar Sultan Türkiye’nin en tasarruflu midibüsüdür. Bu nedenle en uygun fiyat teklifleri bu araç üzerinden verilir. Kabininde her türlü konforu bulabilirsiniz. Diğer markalara kıyasla kabini biraz daha sesli olabilir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir.

31 kişilik yarım otobüs kiralama fiyatları

31 Kişilik Isuzu Turkuaz

31 kişilik Isuzu Turkuaz ülkemizin en konforlu yarım otobüsü unvanını taşır. 7 metre uzunluğunda olan bu araç ile ülkemizin her köşesine ulaşabilirsiniz. Şoförlü olarak kiralanır. Yol uzunluğuna göre çift şoför tahsis eder ve ek bir ücret talep etmeyiz.

31 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

Firmamız 31 kişilik araçlar hakkında tüm detaylı bilgileri şeffaf bir şekilde yolcularına sunar. Araçlarımızı kiralamadan önce oturma planlarını incelemek ister misiniz?

31 Kişilik Otobüs Kiralamanın Avantajları

Şoförlü olarak kiraya verilen bu araçlarımız kabinlerinde her türlü konforu barındırır. D2 yetki belgesi ile de sizleri yasal mevzuatlara uygun bir şekilde dilediğiniz noktaya ulaştırırız. Buskirala.com ailesi 20 kişilik minibüs kiralama hizmetinden 54 kişilik dev otobüslere kadar tüm müşterilerine aynı anda aynı kalitede hizmeti sağlar. Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz.