31 Kişilik Otobüs Kiralama

31 kişilik otokar sultan midibüs

Firmamız 31 kişilik otobüs kiralama hizmetini ülkemizin her şehrinde verir. Yarım otobüs kiralama hizmetlerinde Buskirala.com ailesi ülkemizin en önde gelen kuruluşudur. İster düğün veya toplantılarınız için iterseniz gezi ve organizasyonlarınız için bu araçları kiralayabilirsiniz. 27 kişilik otobüs kiralama hizmeti de veren firmamızda en küçüğünden en büyüğüne kadar her abatta toplu ulaşım aracını bulabilirsiniz.

31 Kişilik Otobüs Kiralama Fiyatları

Şoförlü olarak kiraya verilen bu araçlarımız kabinlerinde her türlü konforu barındırır. D2 yetki belgesi ile de sizleri yasal mevzuatlara uygun bir şekilde dilediğiniz noktaya ulaştırırız. Buskirala.com ailesi 20 kişilik minibüs kiralama hizmetinden 54 kişilik dev otobüslere kadar tüm müşterilerine aynı anda aynı kalitede hizmeti sağlar. 31 kişilik otobüs kiralama fiyatları haftalık güncellenir.

31 Kişilik
Otokar Sultan
31 kişilik otokar otobüs kiralama
7000
Günlük
Hemen Ara

31 kişilik Otokar Sultan Türkiye’nin en tasarruflu midibüsüdür. Bu nedenle en uygun fiyat teklifleri bu araç üzerinden verilir. Kabininde her türlü konforu bulabilirsiniz. Diğer markalara kıyasla kabini biraz daha sesli olabilir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
31 Kişilik
Isuzu Turkuaz
31 kişilik isuzu otobüs kiralama
7000
Günlük
Hemen Ara

31 kişilik Isuzu Turkuaz ülkemizin en konforlu yarım otobüsü unvanını taşır. 7 metre uzunluğunda olan bu araç ile ülkemizin her köşesine ulaşabilirsiniz. Şoförlü olarak kiralanır. Yol uzunluğuna göre tek veya çift şoför tahsis ederiz.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden minibüs veya otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici

  31 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

  Firmamız 31 kişilik araçlar hakkında tüm detaylı bilgileri şeffaf bir şekilde yolcularına sunar. Araçlarımızı kiralamadan önce oturma planlarını incelemek ister misiniz? Aşağıdaki bölümden kiralık 31 kişilik otobüs filomuzun iç dizaynları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
  Kiralamak istediğiniz midibüslerin tamamını firmamız şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşır. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerimiz kiralamak istediğiniz aracın gerçek görsellerini de size mutlaka iletir.

  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi