31 kişilik otokar sultan midibüs

31 Kişilik Otobüs Kiralama

Firmamız 31 kişilik otobüs kiralama hizmetini ülkemizin her şehrinde verir. Yarım otobüs kiralama hizmetlerinde Buskirala.com ailesi ülkemizin en önde gelen kuruluşudur. İster düğün veya toplantılarınız için iterseniz gezi ve organizasyonlarınız için bu araçları kiralayabilirsiniz. 27 kişilik otobüs kiralama hizmeti de veren firmamızda en küçüğünden en büyüğüne kadar her abatta toplu ulaşım aracını bulabilirsiniz.

31 Kişilik Otobüs Kiralama Fiyatları

Şoförlü olarak kiraya verilen bu araçlarımız kabinlerinde her türlü konforu barındırır. D2 yetki belgesi ile de sizleri yasal mevzuatlara uygun bir şekilde dilediğiniz noktaya ulaştırırız. Buskirala.com ailesi 20 kişilik minibüs kiralama hizmetinden 54 kişilik dev otobüslere kadar tüm müşterilerine aynı anda aynı kalitede hizmeti sağlar. 31 kişilik otobüs kiralama fiyatları haftalık güncellenir.

31 Kişilik
Otokar Sultan
9000
31 kişilik otokar otobüs kiralama
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

31 kişilik Otokar Sultan Türkiye’nin en tasarruflu midibüsüdür. Bu nedenle en uygun fiyat teklifleri bu araç üzerinden verilir. Kabininde her türlü konforu bulabilirsiniz. Diğer markalara kıyasla kabini biraz daha sesli olabilir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
31 Kişilik
Isuzu Turkuaz
9000
31 kişilik isuzu otobüs kiralama
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

31 kişilik Isuzu Turkuaz ülkemizin en konforlu yarım otobüsü unvanını taşır. 7 metre uzunluğunda olan bu araç ile ülkemizin her köşesine ulaşabilirsiniz. Şoförlü olarak kiralanır. Yol uzunluğuna göre tek veya çift şoför tahsis ederiz.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Aşağıda listelenen fiyatlar şoförlü minibüsler için geçerlidir.
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 444 50 72'yi arayınız.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden minibüs veya otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Yaklaşık 3 aydır havaalanı transferleri ve minibüs kiralama ihtiyaçlarımıza çözüm alıyoruz. Aracın biri dışında hepsinden oldukça memnunuz, o aracı da bi elden geçirseniz iyi olur sanki 🙂 iyi çalışmalar

  Zehra Ö.
  Zehra Ö.
  Seyahat Acentesi

  Minibüste su ve koladan başka ikram yoktu. En azından bi kek koyabilirdiniz. Bunun dışında çok problem yoktu şoför arkadaşa teşekkür ederiz

  Deniz Ş.
  Deniz Ş.
  Yolcu

  Gaziantep havaalanından şehir merkezine minibüs transferi satın aldık. Vaktinde geldi bu noktada problem yaşamadık ama şoförünüz sokak dar diye sokağa girmedi. Daha önce bizim sokağımıza birçok minibüs girmişti. Uyarmanızda fayda var. İyi çalışmalar

  Derya D.
  Derya D.
  Yolcu

  Yaklaşık iki yıldır havaalanından şehir merkezine veya şehir merkezinden havaalanına ulaşım desteği alıyoruz. Yaptıkları en son transferde araçları arıza yaptı. Ücreti iade ettiler ama iade etseler de bence bu büyük bir yanlıştı. Misafirlerimiz bizim içi çok kıymetliydi, çok ayıp oldu. Artık yoğurdu üfleyerek yiyoruz.

  Faruk Ömer D.
  Faruk Ömer D.
  İş Adamı

  Avrupa yakasından Sabiha Gökçen’e ulaşım amacıyla Buskirala ile iletişime geçtim, 3 kişi olmamıza rağmen 8 kişilik şoförlü vito minibüs verdiler. Otomobil ile transfer hizmetleri çok yeterli değil anladığım kadarıyla.

  Özgür Ö.
  Özgür Ö.
  Müşteri

  Esenboğa’dan Vito kiralamak için bu şirkete ulaştım. Gelen araç ile bana gönderilen görseldeki araç arasında koltuk renkleri farklıydı. Tamam ikisi de siyah Vito ama yine de gelecek aracın kendi resmini sitede yayınlasanız daha güzel olurdu.

  Yücel K.
  Yücel K.
  Yönetici

  Bu şirketten otomobil ile havalimanı ulaşım hizmeti aldım. Araçları hakkında diyecek sözüm yok ama şoförün sigara içebilir miyim diye sormasına çok şaşırdım. Bunu sorması bile abes. Demek ki bazı transferlerde yolda sigara içe içe hizmet veriyor.

  Ferit B.
  Ferit B.
  Müşteri

  2024’e girer girmez hem kiralık otobüslere, hem minibüslere hem de tüm transferlere zam yapmışsınız 🙂 Birkaç gün geçseydi bari.

  Doğan C.
  Doğan C.
  Seyahat Acentesi

  Bu firmadan yaklaşık 300 kişilik havaalanı transferi aldık. Her şey güzeldi ama o kadar otobüs vardı, araç içinde bi çay veya su ikramı yapmalılardı. Bunu ekstra olarak satıyorlar.

  Murat G.
  Murat G.

  İstanbul Havalimanı’ndan Bursa’ya transfer faaliyetimizi yürüten Buskirala, 46 Kişilik konforlu otobüsleriyle ve gerçekten profesyonel şoförüyle bizlere güzel bir deneyim yaşattı. Daha önce de otobüs kiralayıp İstanbul turu yapmıştık. Baştan sonra kurumsal bir firma.

  İlker DOĞRAMACI
  İlker DOĞRAMACI
  Danışman

  31 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

  Firmamız 31 kişilik araçlar hakkında tüm detaylı bilgileri şeffaf bir şekilde yolcularına sunar. Araçlarımızı kiralamadan önce oturma planlarını incelemek ister misiniz? Aşağıdaki bölümden kiralık 31 kişilik otobüs filomuzun iç dizaynları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
  Kiralamak istediğiniz midibüslerin tamamını firmamız şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşır. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerimiz kiralamak istediğiniz aracın gerçek görsellerini de size mutlaka iletir.

  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi