7/24 Konya Minibüs Kiralama

minibüs kiralama konya

Firmamız filosunda bulunan onlarca minibüs arasından uygun olanı seçerek Konya’da minibüs kiralama ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz. D2 yetki belgeli minibüslerimiz gezi, tur, düğün, nişan, toplantı ve merasimleriniz için ideal seçimdir.

Konya Minibüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com Konya’da minibüs kiralama fiyatlarını minimum seviyelerde tutar. Bu fiyatlar her yıl enflasyon oranına uygun şekilde değişiklik gösterir. Kiralık minibüslerimizi günlük, haftalık yada aylık olarak kullanabilirsiniz.

Kiralama ücretleri de sürecin uzaması ile ters orantılı olarak değişiklik gösterir. Ayrıca kredi kartı ile taksit imkanımız da ödeme kolaylığı sağlar.

minibüs kiralama ücretleri
kiralık minibüs

Konya'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Firmamız Konya’da bulunan minibüslerinin marka ve modellerini şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşır. Aşağıda listelenen bu araçların gerçek resimlerini satış danışmanlarımızdan isteyebilirsiniz. Bu sayede kiralamadan önce nasıl bir yolculuk yapacağınız hakkında fikir sahibi olursunuz. Minibüs ve midibüs filomuzda altı farklı kapasitede araç bulunur.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Konya'nın Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Konya'nın her köşesinden kiralık servis hizmeti sunan tek firma olma gururu ile başta Konya merkez olmak üzere şehrimizin Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerindeyiz.

Kiralık şoförlü minibüs kiralama hususunda anında destek için bize ulaşabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Konya'da sunduğumuz kiralık servis ücretlerine akaryakıt, şoför, HGS, OGS ve köprü geçişleri gibi tüm giderler dahildir. Bu sistemi sağlayabilmemiz için grubunuzla birlikte gideceğiniz yerin belirli olması yeterlidir.

Gezi ve tur gibi gidilecek noktaların tam olarak belirli olmadığı transferlerde ise yakıt hariç fiyat teklifleri sunabiliriz. Bu nedenle Konya'da turizm minibüsü kiralama ihtiyaçlarınıza da en iyi çözümleri sağlarız.

şehirlerarası minibüs kiralama konya

Konya'da Minibüs Kiralamanın Avantajları

Buskirala.com Konya’da minibüslerini kiraya verirken sizlere ek avantajlar da sunar. Bu avantajlardan ilki araçlarımızın D2 yetki belgesine sahip olmalarıdır. Bu belge sayesinde hiç bir kısıtlamaya maruz kalmadan minibüslerimizin güzergahını belirleyebilirsiniz.

Bizi diğer firmalardan ayıran bir diğer avantaj ise kredi kartı ile ödeme sistemimizdir. Kesenizi yormadan ödemelerinizi taksitle gerçekleştirebilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamız diğer illerde olduğu gibi Konya’da da yasa ve mevzuatlara uygun hizmetler sunar. T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş araçlar ile hizmet sağlarız. Bu hizmetlerin yasal zeminde yürütülmesi için küçük bir kaç prosedür gereklidir. İşleyişimiz şöyledir;
  • Araç seçimi
  • Teklif süreci
  • Ön ödeme süreci
  • Sözleşme süreci
  • Yolcu listesinin bakanlığa teslimi
  • Seyahat

  düğün için minibüs kiralama konya
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici