d2 belgesi kiralama

D2 Yetki Belgesi Kiralama

Buskirala.com ailesi sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına D2 yetki belgesi kiraya verebilir. Yasal mevzuatlara uygun hizmetler sağlayan her meslektaşımızın yanındayız. Hemen D2 belgesi kiralayarak minibüsünüze iş bulabilirsiniz. Buskirala.com yeterli araç sayısına sahip olmayan meslektaşlarına D2 belgesi kiralama hizmeti sunar. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan firmamız tüm turizm camiasına yetki belgesi kiralama hizmetini sağlayabiliyoruz. D2 yetki belgesine ihtiyaç duymanız halinde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. E-Devlet üzerinden yürütülen işlemler sayesinde siz yerinizden kalkmadan belgeniz aracınıza işlenmiş olur.

d2 yetki belgesi nasıl kiralanır

D2 Yetki Belgesi Yasal Yükümlülükleri

Ana yüklenici olan Buskirala.com ailesi yasal olmayan veya yasadışı hizmetler sunan hiç bir taşımacıya yetki belgesi vermez. D2 yetki belgesi ile şehir içi yolcu veya öğrenci taşıma hizmeti verilemez. Nakil izni olmayan yabancı uyruklu yolcu taşınamaz. Yasal yolcu kapasitesinden daha fazla yolcu taşıma yapılamaz. Bu ve bütün trafik kanun ve yönetmeliklerine uymayan taşımacılara yetki belgesi asla verilmez.

Yetki belgesi vermiş olduğumuz meslektaşlarımızdan herhangi birinin yasa dışı transferler yaptığının tespiti halinde ivedilikle belgesi düşürülür ve yasal yaptırımlar uygulanır.