Minibüs Kiralama

şoförlü kiralık minibüs

www.buskirala.com ülkemizin her şehrinde minibüs kiralama imkanı sağlıyor. 9+1 VIP minibüs, 16+1 ve 19+1 minibüs, 27+1 ve 31 kişilik midibüsler ile 81 ilin tamamındayız. Aşağıdaki listeden şehrinizi seçerek dilediğiniz kiralık minibüs için teklif alabilirsiniz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Minibüslerimizi Hangi Şehirlerden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız 81 ilin tamamında kiralık minibüsler sağlar. Aşağıdaki bölümlerden size en yakın destinasyonu seçerek hemen kiralama işlemlerine başlayabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com platformu gücünü Acemali Turizm’den alır. 81 ilin tamamında gerek özmal gerekse alt yükleniciler ile çalışan firmamız minibüs kiralama fiyatları üzerinde etkilidir. Ülkemiz genelinde fiyatları minimum düzeyde tutarak iş ve istihdam üretmeyi hedefleriz. Sıkı bir ulaşım ağının oluşabilmesi için fiyat dengesinin oldukça önemli olduğunun farkındayız.

Kiralık minibüslerimiz arasında 9+1 kişilik VIP minibüsler, 16+1 ve 19+1 kişilik standart minibüsler, 27+1 ve 31+1 kişilik midibüsler bulunuyor. Bu araçların tamamı istenilen şehirde şoförlü olarak hizmetinize sunulabiliyor. Tamamı D2 yetki belgeli olduğu için ülkemizin dilediğiniz köşesine sizi ulaştırabiliyoruz.

Kiralama fiyatlarımız şehirden şehre ve araç boyutuna göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle fiyat için bizi arayıp teklif almalısınız. Buskirala.com kiralama süresi uzadıkça daha uygun fiyatlı kiralık minibüsler sunabiliyor. Bu minibüsleri günübirlik kiralamak ile haftalık veya aylık kiralamak arasında en az %40 kiralama ücreti farkı oluşur. Bu nedenle Türkiye’nin en pratik minibüs kiralama firması olan buskirala.com müşterilerine daha uygun fiyatlı kiralık servisler sağlıyor. Buskirala.com minibüsün yanı sıra otobüs kiralama hizmetleri de sunar.

Kiralama fiyatlarındaki etkenler şunlardır;
• Akaryakıt Fiyatları
• Personel Maliyetleri
• HGS ve OGS Fiyatları
• Minibüs Amortisman Giderleri
• Araç Sigorta, Muayene ve Vergi Giderleri
• Yolcu Sigortaları
• Yetki Belgesi Giderleri
• Araç Bakım ve Onarım Giderleri
• Köprü Geçişleri ve Feribot Giderleri

minibüs kiralamak için yapılması gerekenler

Minibüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com şehir içi ve şehirlerarası hizmet verebilen kiralık minibüsleri şeffaf bir şekilde kamuoyu ve müşterileri ile paylaşır. Şoförlü kiralık olan bu minibüslerden dilediğinizi seçerek rezerve ettirebilir veya anında yola çıkabilirsiniz. Minibüs filomuz arasında 2 çeşit VIP minibüs, 2 çeşit minibüs ve bu araç kapasitelerinin yetersiz olduğu durumlarda çözüm üretebilecek 2 çeşit midibüs bulunuyor. Bu araçlar kapasitelerine göre şöyle listelenir;

• 4 Kişilik Ultra VIP Makam Minibüsü
• 8 Kişilik VIP Minibüs
• 16 Kişilik Minibüs
• 19 Kişilik Minibüs
• 27 Kişilik Midibüs
• 31 Kişilik Midibüs

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs

VIP minibüslerin en üst segmentidir. Premium kalitede araç kabini ve özel eğitimli şoförler ile hizmetinize sunulur...

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs

VIP minibüstür. Makam araçları arasından en ideal seçimdir. Aynı segmentte olan 4 kişilik premium seçeneği de bulunur. Ülkemizin en prestijli makam araçlarıdır.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs

Minibüsler arasında en geniş bagaj hacmine sahip olan araçlardır. 16 kişilik minibüsler ile şehir içi veya şehirlerarası seyahatlere çıkabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs

Minibüsler arasında en kapasiteli olandır. Bagajları kısmen küçüktür. 19 kişilik minibüsler ile ülkemizin her köşesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs

Midibüs ebatının en geniş koltuk arasına sahip olan aracıdır. Yarım otobüs olarak ta bilinir. Kabinlerinde kısmi olarak motor sesi duyulabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs

Midibüs segmentinin en yüksek kapasitesine sahip araçlarıdır. Kabinleri küçük minibüslere göre kısmen daha seslidir. Şehirlerarası için uygundur.

Aracı İncele

Şoförlü Minibüs Kiralama

Firmamız güvenliğiniz için şoförlü minibüs kiralama hizmeti verir. Hiç bir minibüsümüz şoförsüz olarak teslim edilmez. Ülkemizin 81 ilinde aynı kalite ve standartlara sahip minibüs filomuzdan faydalanmak için bize ulaşın.

Minibüslerimizi şoförsüz olarak kiraya vermememizin bir kaç nedeni vardır. Bu nedenlerden ilki araçlarımızın D2 yetki belgesine sahip olmalarıdır. Standart araç kiralamaların aksine bu belgeye sahip araçlarda her hangi bir yasa dışı yolcu taşıma hizmeti verilmesi yetki belgesinin iptaline neden olur. Nedenlerden biri bu olsa da diğeri ise daha profesyonel şoförler sunarak güvenliğinizi sağlamaktır.

Araçlarımızı şoförlü kiraladığınızda seyahat sırasında oluşabilecek tüm kaza, arıza ve benzeri aksaklıklarda müşterilerimize herhangi bir yaptırım uygulanmaz. Doğru olanı yapın, şoförlü kiralayın!

minibüs kiralama şoförlü

Minibüs Kiralamanın Avantajları

Buskirala.com ekibinin sunmuş olduğu tüm minibüslerde grubunuza özel buzdolabı, çay makinesi, kahve makinesi, Tv ünitesi, klima ve yatar koltuk sistemi bulunur. Biz bize gezelim isteyenler için ideal seçimdir. Minibüslerimiz ile seyahat eden gruplarımız genellikle samimi ilişkilere sahip olan ailelerdir. Bu nedenle kaptan seçiminde oldukça titiz davranırız. Firmamız kiraya verdiği minibüsler ile birlikte bir çok avantaj da sağlar. Bu avantajlar tercih edilme sebebimizdir. Firmamızı diğerlerinden ayıran ilk avantaj Türkiye'de bir ilk olan kredi kartı ile minibüs kiralayabilmenizdir. Bu sayede ödemelerinizi taksitlendirebilir ve kesenizi yormadan turizm minibüsü kiralayabilirsiniz. Bir diğer avantaj ise araçlarımızın şoförsüz kiraya verilmemesidir. Bu bir dezavantaj gibi görünse de buskirala.com profesyonel şoförlerini ücretsiz hizmetinize sunarak bunu bir avantaja dönüştürür. Ayrıca araçlarımızın D2 yetki belgesine sahip olması da bu minibüslerin kalkış noktalarını, mola yerlerini ve tüm seyahat detaylarını belirleyebilmenizi sağlar. Kiralık minibüslerimizle ilgili kampanyalardan anında haberdar olmak için mail bültenimize abone olunuz.

  Minibüs Nasıl Kiralanır?

  www.buskirala.com ekibi tüm minibüslerini 24 saat esasına göre hizmetinize sunar. Yapacağınız yolculuğun uzunluğuna göre tek veya çift kaptan tahsisini yaparız. Kaptanlarımız için sizlere ek bir ücret yansıtmayız. Minibüs kiralamak için ilk yapmanız gereken bizden teklif almaktır. Doğru fiyat teklifini almak için danışmanlarımıza gideceğiniz destinasyonu tam olarak iletmelisiniz.

  Sunmuş olduğumuz teklifi kabul etmeniz sonrasında bahsi geçen aracın gerçek resimleri tarafınıza iletilir. Akabinde ön ödeme talep edilir. Ön ödeme sonrası sözleşme süreci başlar. Sözleşmemizi de onaylayarak kiralama işlemini tamamlamış olursunuz.

  Minibüsünüzü Seçin

  6 farklı ebatta sunduğumuz minibüslerden uygun olanı seçebilir ve dilediğiniz tarih için rezerve edebilirsiniz.

  Teklif Alın

  Minibüsü kiralamak için bize ulaşarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz. En uygun teklifi sunabilmek için çalışırız.

  Rezerve Edin

  Teklifi onayınızdan sonra firmamıza ön ödeme yaparak minibüsü rezerve edebilirsiniz. Rezervasyon öncesinde araç resimlerini de iletiriz.

  Seyahate Çıkın

  Tüm işlemler sonrasında şoförlü minibüslerimiz ile seyahate çıkabilirsiniz. Kiralamalarımızda kilometre sınırı yoktur.

  acemali turizm logo
  ticaret odası logo

  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Firmamızın benimsediği standart üzeri kalitede taşımacılık prensiplerinin hayata geçirilmesi, profesyonel operasyon ekibi, donanımlı araçlar ve hizmet süresince devam eden destek sonrası memnuniyet kaçınılmazdı. Bunun vermiş olduğu gururla yola çıkmaya hazır bir ekibiz. D2 yetki belgeli minibüs kiralama hizmetimizde yüksek memnuniyet oranını sağlayabiliriz. Bu oran Acemali Turizm'in lüks minibüs filosu ve profesyonel kadrosu sayesinde tüm şehirlerimizde sağlanır.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi
  Günlük Minibüs Kiralama Fırsatları

  Aşağıdaki bölümden minibüslerimizin günlük kiralama ücretlerini inceleyebilirsiniz. Listelenen ücretler şehirden şehire ve dönemsel olarak değişiklik gösterse de, genellikle belirtilen tutar üzerinden işlemler sağlanır.

  8 Kişilik VIP Minibüs
  *Tek şoför ücrete dahil
  3.000
  Günlük
  Detaylı incele
  • Seyahat sigortaları dahil
  • Yedek araç güvencesi dahil
  • Şoför dahil
  • Otoyol ücretleri dahil
  • Araç içi içecek ikramları dahil
  Tüm Detaylar
  Öne Çıkan
  16 Kişilik Minibüs
  *Tek şoför ücrete dahil
  3.000
  Günlük
  Detaylı incele
  • Seyahat sigortaları dahil
  • Otoyol ücretleri dahil
  • Araç içi içecek ikramları dahil
  • Yedek araç güvencesi dahil
  • Şoför dahil
  Tüm Detaylar
  31 Kişilik Midibüs
  *Tek şoför ücrete dahil
  4.000
  Günlük
  Detaylı incele
  • Araç içi içecek ikramları dahil
  • Yedek araç güvencesi dahil
  • Şoför dahil
  • Seyahat sigortaları dahil
  • Otoyol ücretleri dahil
  Tüm Detaylar
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  İzmir, Ankara ve İstanbul’dan aynı anda otobüs ve minibüs kiraladık. Piyasadan biraz daha yüksek fiyatlı hizmet veriyorlar. Hizmeti tek bir firmadan almak için tercih ettik. Ama araçları ve personelleri düzgün. Verdiğimiz ücrete değdi diyebilirim. İyi çalışmalar.

  Cemalettin Tuncer
  Cemalettin Tuncer
  Şirket Müdürü

  Yarım otobüs kiraladık. Büyük otobüsler kadar konforlu değil diye yetkili bizi uyarmıştı ama uygun fiyatlı diye tercih ettim. 200 kilometreden sonra çekilmez oldu. Tavsiyem ya büyük otobüs kiralayın yada minibüs. Orta sınıflar rahatsız.

  Serhat Atasoy
  Serhat Atasoy
  Öğretmen

  Amasya’dan İstanbul’a gezi için otobüs kiraladık. Otobüsleri güzeldi ama oradaki otopark ücretlerini biz ödedik. Otopark ücretleri dahil kiralama sunsanız sanki daha iyi olurdu.

  Eylem İnan
  Eylem İnan
  Öğrenci

  Okul gezimiz için buskirala.com’dan 3 otobüs kiraladık. Birinin 10 dakika gecikmesi dışında herhangi bir problem yaşamadık. Teşekkür ederiz.

  Osman Emir S.
  Osman Emir S.
  Öğrenci

  Firma toplantımız için Ankara, İstanbul ve İzmir’den aynı anda minibüs ve otobüsler kiraladık. Kayseri’ye güvenle ulaştırdılar teşekkür ediyoruz. Tek eksik noktanız bence hostes hizmetinin standart olmaması. Hostes için ayrıca ücret talep ediliyor o da dahil olsa daha güzel olurdu.

  Tülay M.
  Tülay M.
  Müdür Yard.

  Derneğimizin gezi programı için Mercedes Travego kiraladık. Araçları gerçekten güzeldi. Sadece muavin için ek ücret talep ediyorlar. O da dahil olsa daha memnun kalırdık. Tavsiye 🙂

  Ömer Ş.
  Ömer Ş.
  Dernek Başkanı

  Bir çok otobüs firması ile çalıştım. Yasal prosedürleri en iyi yerine getiren buskirala.com oldu. Kimi tevkifat nedir bilmiyor, kiminin yetki belgesi yok. Tipik Türkiye taşımacıları. Buskirala.com’da aksine çok sıkı prensipleri var. Eksik evrakla veya sözleşmesiz garajdan araç çıkarmıyorlar tebrik ediyorum.

  Murat D.
  Murat D.
  Öğretim Üyesi

  İstanbul Bahçelievler semtinden gezi için otobüs kiraladık. Çok memnun kaldık. Buradan özellikle kaptanımız Metin beye çok çok teşekkür ederiz.

  Kemal A.
  Kemal A.
  Gezgin

  Denizli’den Erzincan’a gitmek üzere otobüs kiraladık. Erzincan’a 1 saat kala araç arıza yaptı. Yaklaşık bir buçuk saat beklemek zorunda kaldık. Gelen otobüste aynı modeldi ama kaptanın sürüşü çok iyi değildi tedirgin olduk. Bizi yarı yolda bırakmadılar ama yedek araçları daha hızlı ulaşmış olsa daha memnun kalırdık.

  Rabia D.
  Rabia D.

  Düğünümüz için kiralamıştık. Sürpriz yapıp aracı süsletip göndermişler. Çok teşekkür ederiz.

  Murat F.
  Murat F.