Konya Otobüs Kiralama

otobüs kiralama konya

Buskirala.com 33 yıllık deneyimli iş tecrübesiyle artık otobüs kiralama Konya’da. 1989 yılında doğan firmamız artık Konya’nın her yerinde sizleri lüksün, güvenin ve konforun yeni adresiyle tanıştırmakta. Profesyonel operasyon kadromuz ve Acemali Turizm güvencesi ile 7 gün 24 saat yolcu taşıma ve transfer ihtiyaçlarınıza anında çözümü sağlıyoruz. Bu nedenle Konya otobüs kiralama ihtiyaçlarında sık sık buskirala.com’u tercih ediyor.

Konya Otobüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com yalnızca Konya günlük otobüs kiralamanın değil haftalık ve aylık kiralamanın da tek adresidir. 9 kişiden 50.000 kişiye kadar anında yolcu transfer hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda Konya otobüs kiralama fiyatlarının da belirleyicisidir. Yılda bir kez açıklanan bu fiyatların imkanlar dahilinde en ekonomik seviyede kalması hedeflenir. Bu ekonomik fiyatlara taksit seçeneğinin de eklenmesi araçlarımızı kiralayan kullanıcılar için ek bir fırsattır.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Konya'daki Otobüslerimizi İnceleyin

www.buskirala.com ‘un edindiği en temel ilke şeffaflık ilkesidir. Kiralama işlemi öncesi kiralayacağınız otobüsün kabin fotoğrafları ve araç şoförünün fotoğrafı tarafınıza iletilir veya dilerseniz bizzat kendisini görebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyetini esas alan www.buskirala.com hizmetiniz için aşağıdaki görsellerde yer alan otobüsleri sunuyor. Bu sayede Konya özel otobüs kiralama ihtiyaçlarında daima bizi tercih ediyor.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Konya 46 kişilik kiralık otobüslerimiz ile sık sık seyahat eder. Bu araçların lüks ve ekonomik olması çok tercih edilmesine neden olur.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Bu araçlar Konya'da genellikle şehir içi kiralamadan kullanılsa da şehirlerarası yolculuklarınıza da cevap verebilir. Şoförlü olarak kiralanır.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Konya'da B2 belgeli otobüs kiralama ihtiyacınıza cevap verir. Uluslararası seyahatlerde kullanılır. Genellikle Balkanlar ve Avrupa turlarında tercih edilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Hemşerilerimizin kesesini korumak için Konya yolcu otobüsü kiralama fiyat teklifi verirken her şey dahil konsepti benimseriz. Bu nedenle kesenizden ek bir ödeme çıkmaz. Bu sistemde HGS, OGS, köprü geçişleri, feribot ücretleri, akaryakıt giderleri, şoför giderleri, muavin ve hostes giderleri gibi tüm masraflar iş öncesi tarafınıza bildirilir. Bunu sağlayabilmemiz için gidilecek noktanın net uzaklığını tarafımıza bildirmelisiniz.

Gidilecek yerde ne kadar kilometre yol yapılacağı belli olmayan tur veya gezi gibi transfer ihtiyaçlarınızda ise akaryakıt hariç teklifler sunabilir. Yukarıda ilettiğimiz otobüslerin akaryakıt sarfiyatı 30LT/100Km'dir.

Konya'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

www.buskirala.com tüm hizmetlerini ve yasal alt yapısını Acemali Turizm'den sağlar.

Firmamız başta Konya merkez olmak üzere şehrimizin Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerinde kiralama hizmetleri verir.

Konya otobüs kiralama fiyatları firmamız araçlarının size yakın olması nedeniyle ekonomik seviyelerde tutulur.

Konya'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Konya için tahsis edilen otobüslerimiz ikiye ayrılıyor. Bunlardan ilki 46 kişilik otobüslerdir. Bu araçlar Konya’nın kiralamaya uygun en şık en ergonomik otobüsleridir. Bu nedenle Konya şoförlü otobüs kiralama hizmetimizde en çok bu araçlar tercih edilir. Otobüslerimizin kabin içerisinde klima, koltuk arkası TV, 220w priz ve kablosuz gibi birçok konforu bulundurur. Koltuklar 2+2 oturma düzenine göre dizayn edilmiştir.

İkinci tercih olan 50 ve 54 kişilikler ise Türkiye ve Konya’nın sınıfındaki en uzun araçlarıdır. Araç uzunluğu 13 metre bandındadır. Uzun yolculuklar için ideal olması dolayısıyla uluslararası yolculuklarınız için özel teklif vermekteyiz. Araçlarımızdaki standart donanımlar şunlardır;
• Koltuk arkası TV
• Buzdolabı
• Klima
• Yatar koltuklar
• Birbirinden uzaklaşabilir koltuklar
• Sessiz kabin
• Ultra konfor sağlayan havalı süspansiyon

otobüs kiralama fiyatları konya

Konya'da Kiralık Otobüs Avantajları

Konya’da hizmetinize sunduğumuz şehirlerarası otobüslerimizin bir avantajı vardır. Bu avantajlar ilki şoförlü olarak teslim edilip, şoförler için ek bir ücret tahsil edilmemesidir. Bu nedenle buskirala.com’un Konya şehirlerarası otobüs kiralama hizmeti misafirlerimiz tarafından en beğenilen transfer desteğini sağlar.

İkincisi ise büyük otobüslerimizin tamamının D2 yetki belgesine sahip olmasıdır. Bu belge sayesinde normalde büyük otobüslerin girmesinin yasak olduğu şehir merkezlerine dahi girebilirsiniz.

Tüm bu avantajlara kredi kartı ile 12 taksit imkanı da eklenince buskirala.com Konya’nın en beğenilen otobüs kiralama firması olarak öne çıkıyor.

d2 belgeli otobüs konya

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Firmamız kiraya sunduğu şoförlü şehirlerarası otobüsler için küçük bir kaç prosedür oluşturmak zorundadır. Yasa ve yönetmeliklere uygun hizmet verme prensibimiz gereği kiralayan kişi veya kurumdan bazı bilgiler istenebilir.

  Bu bilgiler T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na iletilmektedir. Ayrıca Konya’da kiralık otobüslerimize ulaşabilmeniz için sizi koruyan bir sözleşmeye de imza veya online imza gerekir. Yılın 365 günü sadece bir kaç dakikanızı ayırarak dilediğiniz aracı kiralamanız mümkün.

  Söz konusu örnek otobüs kiralama sözleşmemize aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

  şehirlerarası otobüs kiralama konya

  Konya'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Konya'da otobüslerimizi kiralamak çok pratiktir. Sadece bir telefonunuz onlarca otobüsü harekete geçirebilir. En çeşitli otobüs filosu buskirala.com platformundadır. Bu nedenle Konya'da üstü açık otobüs kiralama ihtiyacınızda dahi bize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bölümde otobüslerimizin sık tercih edildiği kiralama amaçlarını inceleyebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralama Konya için sunduğumuz ana hizmettir. Bu araçları dilediğiniz ulaşım hizmeti için kullanabilirsiniz. Üstelik akaryakıt dahil.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Konya'da kiralık d2 belgeli otobüsler bulundururuz. Bu araçları tur ve geziler için yada özel kiralamalar için kullanabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  6 aydan daha uzun bir toplu taşıma ihtiyacınız var ise toplu taşıma araçlarımızı şoförsüz de teslim edebiliyoruz. Üstelik 12 taksitle.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Konya'da nadir bulunan B2 otobüslerden birkaçı firmamıza aittir. Bu araçlar uluslararası seyahatler için hazır bulundurulur ve şoförlü hizmet verir.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Konya Havalimanı otobüs transferleriniz veya şehrimizin herhangi bir noktasına şehir içi transfer ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Konya'da düğün için otobüs kiralayarak misafirlerinizi dilediğiniz şehre ulaştırabilirsiniz. Üstelik kapı önünüzden hareket sağlayabiliyoruz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Buskirala.com Konya otobüs firmalarının yetersiz geldiği durumlarda otogarda çalıştırılmak üzere otobüsler sağlayabiliyor. Üstelik 7/24.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Konya turizm otobüsü kiralama hizmetlerinde buskirala.com'u tercih eder. Bu araçlar ekstra donanımlara sahiptir ve 7/24 hizmet verirler.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Konya seçimlerinde adaylarımıza giydirilmiş ve ses sistemli otobüsler sağlayabiliyoruz. Bu sayede mitinglerinizde sesinizi tüm Konya duyacaktır.

    Ahırlı otobüs kiralama, Akören otobüs kiralama, Akşehir otobüs kiralama, Altınekin otobüs kiralama, Beyşehir otobüs kiralama, Bozkır otobüs kiralama, Çeltik otobüs kiralama, Cihanbeyli otobüs kiralama, Çumra otobüs kiralama, Derbent otobüs kiralama, Derebucak otobüs kiralama, Doğanhisar otobüs kiralama, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi