19 kişilik minibüs

19 Kişilik Minibüs Kiralama

Buskirala.com güvencesi ile 19 kişilik minibüs kiralama hizmetini almak için bize aşağıdaki hemen ara butonundan ulaşabilirsiniz. Minibüslerimizin en büyüğü olan bu araçlar ile şehir içi veya şehirlerarası yolculuklarınıza güvenle çıkabilirsiniz. Güvenliğiniz için kiralık minibüslerimizi şoförlü olarak sizlere sunarız. Şoför desteği için ek bir ücret ödemezsiniz.

19 Kişilik Minibüs Kiralama Fiyatları

Aşağıda listelediğimiz 19 kişilik minibüs kiralama fiyatları şoför, araç içi içecek ikramları, ferdi kaza sigortaları dahil tutarlardır. Belirtilen ücretlere akaryakıt dahil değildir. Akaryakıt dahil fiyatlar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

19 Kişilik
Mercedes Sprinter
6500
kiralık 19 kişilik sprinter
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Yatar koltuk, buzdolabı, priz, radyo ve TV gibi bir çok özelliği içerisinde barındırır. 19 kişilik olsa dahi 16 kişilik ile aynı kabine sahiptir. Bu nedenle bagajı daha küçüktür. Bagaj bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Volkswagen Crafter
6500
19 kişilik kiralık volkswagen minibüs
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Yatar koltuk, priz,Tv ve buzdolabı gibi bir çok özelliğe sahiptir. Koltuk arası mesafeleri oldukça yeterlidir. D2 yetki belgeli olması sizlere daha güvenli seyahatler sağlar.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Man TGE
6500
kiralık 19 kişilik man tge minibüs
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

19 yolcu kapasiteli Man TGE minibüslerimizi de diğerleri gibi şoförlü olarak hizmetinize sunarız. Bu araçlar minibüs taşımacılığında yeni olsa da oldukça beğeni toplar.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Ford Transit
6500
19 kişilik ford minibüs kiralama
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Ford markasının en yüksek kapasiteye sahip minibüsleridir. Bagaj kısımları küçüktür. Koltuk aralarının uzun yollara elverişli olmadığını söyleyebiliriz. Şehir içinde tercih edilir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Renault Master
6500
19 kişilik reno minibüs kiralama
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Renault Master'ın 19 kişilik serisi diğerlerine kıyasla daha uzundur. Bu durum koltuk aralarının geniş olmasını sağlar. Kabinlerinde her buzdolabı ve çay kahve makinesi bulunur.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Fiat Ducato
6500
19 kişilik fiat minibüs kiralama
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Fiat markasının üretmiş olduğu minibüsleri buskirala.com sadece şehir içi transferlerde ve servis ihtiyaçlarında kullanır. Fiat'ın Ducato modelinde koltuk düzeni genellikle 3'lüdür.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Aşağıda listelenen fiyatlar şoförlü minibüsler için geçerlidir.
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 444 50 72'yi arayınız.

19 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

Firmamızın sunmuş olduğu tüm 19 kişilik kiralık minibüsler 2+1 rahat oturma düzenine sahiptir. Bagajları bir kaç günlük yolculuklarda yetersiz kalabilir. Bagaj hacmine ihtiyacınız olduğunda buskirala.com ekibi bu minibüslerin arka kısmına eklenebilen port bagajlar ile destek verebilir. Bu destek ek ücretler doğurabilir. Bu nedenle çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz seyahatinize konfor katar.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden minibüs veya otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  3 günlük şoförlü vito kiraladık yolda lastiği patladı, yaklaşık bir buçuk saat kaybettik. Herhangi bir şekilde telafi etmeye de çalışmadılar sadece özür dilediler.

  Koray R.
  Koray R.
  İş Adamı

  Sabiha Gökçen’den büyükçekmeceye transfer aldık. Araçla yada şoförle ilgili problem yaşamadık ama aracın içindeki koltuklar karşılıklı olarak dizayn edilmiş. Bir vip havası katmaya çalışmışlar. Bu vip mantığını anlamıyorum. Ters gitmek bizi mahvetti. Bence koltuklar öne doğru bakmalı arkaya bakarak seyahat midemizi bulandırdı.

  Burçak Yaren
  Burçak Yaren
  Yolcu

  Diğer transfer şirketlerine göre daha pahalısınız. Yazdığınız transfer fiyatlarından %20 daha uygun fiyatlı firmalar var. Fiyat politikanızı gözden geçirmenizde fayda var.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Şirket Sahibi

  Buskirala’nın Ankara – Van ulaşımında tarafımıza sağlamış olduğu sponsorluktan dolayı, Ankara Üniversitesi Fizik topluluğu adına teşekkür ederiz.

  Aşkın C.
  Aşkın C.
  Öğretim Görevlisi

  Adana’dan transfer aldım, şoföre ve hizmet kalitesine diyecek bir sözüm yok ama araçta ara bölme vardı. Seyahat halinde şoföre ulaşmak için cepten aramamız gerekti. Yani bu minibüslerle hizmet veriyorsanız bi araç içi telefon sisteminiz olmalı. Bunu eleştiri olarak algılamayın lütfen, sadece tavsiye.

  Tuğba S.
  Tuğba S.
  Yolcu

  Ankara’dan İstanbul’a giderken yolun yarısında şoförümüz değişti. Birde bu şoförü dinlenme tesisinde değiştirdiniz. Bu durumdan keşke bizi de haberdar etseydiniz. Yada iki şoför gerekiyorsa ikisini de araçta beraber gönderseydiniz

  Leyla Nur D.
  Leyla Nur D.
  Yolcu

  Havalimanına gitmek için 6 kişilik araç talep ettik. Sanırım yanlışlıkla ultra lüks araç göndermişsiniz. Muhteşemdi, ilk defa böyle bir araca bindim. Fark istemediler teşekkür ederiz, dönüşte arayacağım yine mutlaka.

  Adile M.
  Adile M.
  Yolcu

  Yaklaşık 3 aydır havaalanı transferleri ve minibüs kiralama ihtiyaçlarımıza çözüm alıyoruz. Aracın biri dışında hepsinden oldukça memnunuz, o aracı da bi elden geçirseniz iyi olur sanki 🙂 iyi çalışmalar

  Zehra Ö.
  Zehra Ö.
  Seyahat Acentesi

  Minibüste su ve koladan başka ikram yoktu. En azından bi kek koyabilirdiniz. Bunun dışında çok problem yoktu şoför arkadaşa teşekkür ederiz

  Deniz Ş.
  Deniz Ş.
  Yolcu

  Gaziantep havaalanından şehir merkezine minibüs transferi satın aldık. Vaktinde geldi bu noktada problem yaşamadık ama şoförünüz sokak dar diye sokağa girmedi. Daha önce bizim sokağımıza birçok minibüs girmişti. Uyarmanızda fayda var. İyi çalışmalar

  Derya D.
  Derya D.
  Yolcu

  19 Kişilik Servis Kiralamanın Avantajları

  19 kişilik servisler ebatları gereği bir çok şehrin dar sokaklarına giriş yapabilirler. Ayrıca şoförlü olarak teslim edilmeleri de daha kaliteli seyahatler geçirmenizi sağlar. Ayrıca bu araçların d2 yetki belgesine sahip olması herhangi bir güzergaha veya tarifeye bağlı olmadan şehirlerarası seyahatlere çıkmanızı sağlar. Buskirala.com'un yeniliklerinden haberdar olmak için mail bültenimize abone olabilirsiniz.

  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi