19 Kişilik Minibüs Kiralama

19 kişilik minibüs

Buskirala.com güvencesi ile 19 kişilik minibüs kiralama hizmetini almak için bize aşağıdaki hemen ara butonundan ulaşabilirsiniz. Minibüslerimizin en büyüğü olan bu araçlar ile şehir içi veya şehirlerarası yolculuklarınıza güvenle çıkabilirsiniz. Güvenliğiniz için kiralık minibüslerimizi şoförlü olarak sizlere sunarız. Şoför desteği için ek bir ücret ödemezsiniz.

19 Kişilik Minibüs Kiralama Fiyatları

Aşağıda listelediğimiz 19 kişilik minibüs kiralama fiyatları şoför, araç içi içecek ikramları, ferdi kaza sigortaları dahil tutarlardır. Belirtilen ücretlere akaryakıt dahil değildir. Akaryakıt dahil fiyatlar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

19 Kişilik
Mercedes Sprinter
6500
kiralık 19 kişilik sprinter
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Yatar koltuk, buzdolabı, priz, radyo ve TV gibi bir çok özelliği içerisinde barındırır. 19 kişilik olsa dahi 16 kişilik ile aynı kabine sahiptir. Bu nedenle bagajı daha küçüktür. Bagaj bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Volkswagen Crafter
6500
19 kişilik kiralık volkswagen minibüs
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Yatar koltuk, priz,Tv ve buzdolabı gibi bir çok özelliğe sahiptir. Koltuk arası mesafeleri oldukça yeterlidir. D2 yetki belgeli olması sizlere daha güvenli seyahatler sağlar.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Man TGE
6500
kiralık 19 kişilik man tge minibüs
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

19 yolcu kapasiteli Man TGE minibüslerimizi de diğerleri gibi şoförlü olarak hizmetinize sunarız. Bu araçlar minibüs taşımacılığında yeni olsa da oldukça beğeni toplar.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Ford Transit
6500
19 kişilik ford minibüs kiralama
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Ford markasının en yüksek kapasiteye sahip minibüsleridir. Bagaj kısımları küçüktür. Koltuk aralarının uzun yollara elverişli olmadığını söyleyebiliriz. Şehir içinde tercih edilir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Renault Master
6500
19 kişilik reno minibüs kiralama
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Renault Master'ın 19 kişilik serisi diğerlerine kıyasla daha uzundur. Bu durum koltuk aralarının geniş olmasını sağlar. Kabinlerinde her buzdolabı ve çay kahve makinesi bulunur.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Fiat Ducato
6500
19 kişilik fiat minibüs kiralama
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Fiat markasının üretmiş olduğu minibüsleri buskirala.com sadece şehir içi transferlerde ve servis ihtiyaçlarında kullanır. Fiat'ın Ducato modelinde koltuk düzeni genellikle 3'lüdür.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Aşağıda listelenen fiyatlar şoförlü minibüsler için geçerlidir.
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.

19 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

Firmamızın sunmuş olduğu tüm 19 kişilik kiralık minibüsler 2+1 rahat oturma düzenine sahiptir. Bagajları bir kaç günlük yolculuklarda yetersiz kalabilir. Bagaj hacmine ihtiyacınız olduğunda buskirala.com ekibi bu minibüslerin arka kısmına eklenebilen port bagajlar ile destek verebilir. Bu destek ek ücretler doğurabilir. Bu nedenle çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz seyahatinize konfor katar.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden minibüs veya otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Gaziantep havaalanından şehir merkezine minibüs transferi satın aldık. Vaktinde geldi bu noktada problem yaşamadık ama şoförünüz sokak dar diye sokağa girmedi. Daha önce bizim sokağımıza birçok minibüs girmişti. Uyarmanızda fayda var. İyi çalışmalar

  Derya D.
  Derya D.
  Yolcu

  Yaklaşık iki yıldır havaalanından şehir merkezine veya şehir merkezinden havaalanına ulaşım desteği alıyoruz. Yaptıkları en son transferde araçları arıza yaptı. Ücreti iade ettiler ama iade etseler de bence bu büyük bir yanlıştı. Misafirlerimiz bizim içi çok kıymetliydi, çok ayıp oldu. Artık yoğurdu üfleyerek yiyoruz.

  Faruk Ömer D.
  Faruk Ömer D.
  İş Adamı

  Avrupa yakasından Sabiha Gökçen’e ulaşım amacıyla Buskirala ile iletişime geçtim, 3 kişi olmamıza rağmen 8 kişilik şoförlü vito minibüs verdiler. Otomobil ile transfer hizmetleri çok yeterli değil anladığım kadarıyla.

  Özgür Ö.
  Özgür Ö.
  Müşteri

  Esenboğa’dan Vito kiralamak için bu şirkete ulaştım. Gelen araç ile bana gönderilen görseldeki araç arasında koltuk renkleri farklıydı. Tamam ikisi de siyah Vito ama yine de gelecek aracın kendi resmini sitede yayınlasanız daha güzel olurdu.

  Yücel K.
  Yücel K.
  Yönetici

  Bu şirketten otomobil ile havalimanı ulaşım hizmeti aldım. Araçları hakkında diyecek sözüm yok ama şoförün sigara içebilir miyim diye sormasına çok şaşırdım. Bunu sorması bile abes. Demek ki bazı transferlerde yolda sigara içe içe hizmet veriyor.

  Ferit B.
  Ferit B.
  Müşteri

  2024’e girer girmez hem kiralık otobüslere, hem minibüslere hem de tüm transferlere zam yapmışsınız 🙂 Birkaç gün geçseydi bari.

  Doğan C.
  Doğan C.
  Seyahat Acentesi

  Bu firmadan yaklaşık 300 kişilik havaalanı transferi aldık. Her şey güzeldi ama o kadar otobüs vardı, araç içinde bi çay veya su ikramı yapmalılardı. Bunu ekstra olarak satıyorlar.

  Murat G.
  Murat G.

  İstanbul Havalimanı’ndan Bursa’ya transfer faaliyetimizi yürüten Buskirala, 46 Kişilik konforlu otobüsleriyle ve gerçekten profesyonel şoförüyle bizlere güzel bir deneyim yaşattı. Daha önce de otobüs kiralayıp İstanbul turu yapmıştık. Baştan sonra kurumsal bir firma.

  İlker DOĞRAMACI
  İlker DOĞRAMACI
  Danışman

  Şirketimizin tüm transfer ve toplu taşıma aracı ihtiyaçlarını buskirala üzerinden karşılıyoruz. Özellikle son İstanbul seyahatimiz olmak üzere tüm aldığımız hizmetler için teşekkür ederiz. Hizmetin başından sonuna 24 saat özveri ile destek oldular.

  Tuğba F.
  Tuğba F.
  Yönetici

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  19 Kişilik Servis Kiralamanın Avantajları

  19 kişilik servisler ebatları gereği bir çok şehrin dar sokaklarına giriş yapabilirler. Ayrıca şoförlü olarak teslim edilmeleri de daha kaliteli seyahatler geçirmenizi sağlar. Ayrıca bu araçların d2 yetki belgesine sahip olması herhangi bir güzergaha veya tarifeye bağlı olmadan şehirlerarası seyahatlere çıkmanızı sağlar. Buskirala.com'un yeniliklerinden haberdar olmak için mail bültenimize abone olabilirsiniz.

  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi