19 Kişilik Minibüs Kiralama

19 kişilik minibüs

Buskirala.com güvencesi ile 19 kişilik minibüs kiralama hizmetini almak için bize aşağıdaki hemen ara butonundan ulaşabilirsiniz. Minibüslerimizin en büyüğü olan bu araçlar ile şehir içi veya şehirlerarası yolculuklarınıza güvenle çıkabilirsiniz. Güvenliğiniz için kiralık minibüslerimizi şoförlü olarak sizlere sunarız. Şoför desteği için ek bir ücret ödemezsiniz.

19 Kişilik Minibüs Kiralama Fiyatları

Aşağıda listelediğimiz 19 kişilik minibüs kiralama fiyatları şoför, araç içi içecek ikramları, ferdi kaza sigortaları dahil tutarlardır. Belirtilen ücretlere akaryakıt dahil değildir. Akaryakıt dahil fiyatlar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

19 Kişilik
Mercedes Sprinter
kiralık 19 kişilik sprinter
4750
Günlük
Hemen Ara

Yatar koltuk, buzdolabı, priz, radyo ve TV gibi bir çok özelliği içerisinde barındırır. 19 kişilik olsa dahi 16 kişilik ile aynı kabine sahiptir. Bu nedenle bagajı daha küçüktür. Bagaj bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Volkswagen Crafter
19 kişilik kiralık volkswagen minibüs
4750
Günlük
Hemen Ara

Yatar koltuk, priz,Tv ve buzdolabı gibi bir çok özelliğe sahiptir. Koltuk arası mesafeleri oldukça yeterlidir. D2 yetki belgeli olması sizlere daha güvenli seyahatler sağlar.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Man TGE
kiralık 19 kişilik man tge minibüs
4750
Günlük
Hemen Ara

19 yolcu kapasiteli Man TGE minibüslerimizi de diğerleri gibi şoförlü olarak hizmetinize sunarız. Bu araçlar minibüs taşımacılığında yeni olsa da oldukça beğeni toplar.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Ford Transit
19 kişilik ford minibüs kiralama
4750
Günlük
Hemen Ara

Ford markasının en yüksek kapasiteye sahip minibüsleridir. Bagaj kısımları küçüktür. Koltuk aralarının uzun yollara elverişli olmadığını söyleyebiliriz. Şehir içinde tercih edilir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Renault Master
19 kişilik reno minibüs kiralama
4750
Günlük
Hemen Ara

Renault Master'ın 19 kişilik serisi diğerlerine kıyasla daha uzundur. Bu durum koltuk aralarının geniş olmasını sağlar. Kabinlerinde her buzdolabı ve çay kahve makinesi bulunur.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
19 Kişilik
Fiat Ducato
19 kişilik fiat minibüs kiralama
4750
Günlük
Hemen Ara

Fiat markasının üretmiş olduğu minibüsleri buskirala.com sadece şehir içi transferlerde ve servis ihtiyaçlarında kullanır. Fiat'ın Ducato modelinde koltuk düzeni genellikle 3'lüdür.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar

19 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

Firmamızın sunmuş olduğu tüm 19 kişilik kiralık minibüsler 2+1 rahat oturma düzenine sahiptir. Bagajları bir kaç günlük yolculuklarda yetersiz kalabilir. Bagaj hacmine ihtiyacınız olduğunda buskirala.com ekibi bu minibüslerin arka kısmına eklenebilen port bagajlar ile destek verebilir. Bu destek ek ücretler doğurabilir. Bu nedenle çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz seyahatinize konfor katar.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden minibüs veya otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Şirketimizin tüm transfer ve toplu taşıma aracı ihtiyaçlarını buskirala üzerinden karşılıyoruz. Özellikle son İstanbul seyahatimiz olmak üzere tüm aldığımız hizmetler için teşekkür ederiz. Hizmetin başından sonuna 24 saat özveri ile destek oldular.

  Tuğba F.
  Tuğba F.
  Yönetici

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici

  19 Kişilik Servis Kiralamanın Avantajları

  19 kişilik servisler ebatları gereği bir çok şehrin dar sokaklarına giriş yapabilirler. Ayrıca şoförlü olarak teslim edilmeleri de daha kaliteli seyahatler geçirmenizi sağlar. Ayrıca bu araçların d2 yetki belgesine sahip olması herhangi bir güzergaha veya tarifeye bağlı olmadan şehirlerarası seyahatlere çıkmanızı sağlar. Buskirala.com'un yeniliklerinden haberdar olmak için mail bültenimize abone olabilirsiniz.

  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi