19 Kişilik Minibüs Kiralama

19 kişilik minibüs

Buskirala.com güvencesi ile 19 kişilik minibüs kiralama hizmetini almak için bize aşağıdaki hemen ara butonundan ulaşabilirsiniz. Minibüslerimizin en büyüğü olan bu araçlar ile şehir içi veya şehirlerarası yolculuklarınıza güvenle çıkabilirsiniz. Güvenliğiniz için kiralık minibüslerimizi şoförlü olarak sizlere sunarız. Şoför desteği için ek bir ücret ödemezsiniz.

19 kişilik mercedes minibüs kiralama

19 Kişilik Mercedes Sprinter

Yatar koltuk, buzdolabı, priz, radyo ve TV gibi bir çok özelliği içerisinde barındırır. 19 kişilik olsa dahi 16 kişilik ile aynı kabine sahiptir. Bu nedenle bagajı daha küçüktür. Bagaj bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

20 kişilik servis kiralama

19 Kişilik Volkswagen Crafter

Yatar koltuk, priz,Tv ve buzdolabı gibi bir çok özelliğe sahiptir. Koltuk arası mesafeleri oldukça yeterlidir. D2 yetki belgeli olması sizlere daha güvenli seyahatler sağlar.

19 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

Firmamızın sunmuş olduğu tüm 19 kişilik araçlar 2 + 1 rahat oturma düzenine sahiptir. Bagajları bir kaç günlük yolculuklarda yetersiz kalabilir. Bagaj bilgisi için iletişime geçiniz.

19 Kişilik Servis Kiralamanın Avantajları

19 kişilik servisler ebatları gereği bir çok şehrin dar sokaklarına giriş yapabilirler. Ayrıca şoförlü olarak teslim edilmeleri de daha kaliteli seyahatler geçirmenizi sağlar. Ayrıca bu araçların d2 yetki belgesine sahip olması herhangi bir güzergaha veya tarifeye bağlı olmadan şehirlerarası seyahatlere çıkmanızı sağlar. Buskirala.com'un yeniliklerinden haberdar olmak için mail bültenimize abone olabilirsiniz.