b2 belgeli otobüs kiralama

Uluslararası Yolcu Taşıma

Sadece Türkiye’de yanınızda değiliz. Otobüs ile ulaşabileceğiniz her yerde buskirala.com ailesini yanınızda görebilirsiniz. B2 yetki belgeli otobüslerimiz ile uluslararası yolcu taşıma hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Türkiye’den otobüsler yurtdışı seyahatlerine çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra Dünya’nın hangi şehrine inerseniz inin yurtdışında bulunan alt yüklenicilerimiz ile yine sizlerleyiz. Acemali Turizm’in tur operatörleri ve gezginlere özel sunduğu bu kolaylık ile bizlere ineceğiniz havalimanını bildirmeniz yeterli. Dilediğiniz ebatta otobüs veya minibüs yine tam vaktinde ve tam beklendiği yerde…

Dünya'nın Neresinde Olursan Ol

Buskirala.com ailesi Dünya’nın neresinde olursanız olun otobüs ve minibüs desteğini size mutlaka ulaştırır. Japonya’dan ABD’ye, Çin’den Avusturya’ya kadar ulaşan bir toplu taşıma ağı sizin için hazır. Firmamız Türkiye dışında vermiş olduğu hizmetleri kendi araçları ile vermez. Her ülke başkentlerinde anlaşmalı olduğumuz alt yükleniciler ile sizlere bu hizmeti sunarız. Bu nedenle yurtiçi yolcu taşıma hizmetlerinde sunduğumuz araçlar ile yurtdışındaki araçlarımız değişiklik gösterir.

Otobüs ile Uluslararası Yolcu Taşıma

35 kişiden daha kalabalık bir grubunuz ve yurt dışına otobüs ile seyahat mi edeceksiniz? B2 yetki belgeli otobüslerimiz ile Dünya'nın her yerinde yanınızdayız. İster 1 ister 10 adet otobüs ile tüm uluslararası seyahatlerinize kusursuz çözümler üretiyoruz. Otobüs kiralama sayfamızdan bulunduğunuz şehri seçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Minibüs ile Uluslararası Yolcu Taşıma

Buskirala.com B2 yetki belgesine sahip minibüsleri de filosunda hazır bulundurur. Bu minibüsler ile Dünya'yı gezebilir, farklı bölgeler keşfedebilirsiniz. Ayrıca vize problemi olmayan yurtdışı deneyimli şoför kadromuz ile seyahatlerinizi kesintisiz yapabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için aşağıdaki butondan minibüsünüzü seçerek teklif almalısınız.

Tarifesiz Uluslararası Yolcu Taşıma Hizmetleri

Acemali Turizm tarifesiz seyahatler için B2 yetki belgeli araçları hizmetinize sunar. Bu araçlar ile her hangi bir tarifeye ve güzergaha tabii olamadan gezi ve turlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yakıt hariç kiralama fırsatlarımız ile de ülkemiz dışındaki uygun fiyatlı akaryakıt avantajından faydalanabilirsiniz.

    Uluslararası Yolcu Transferi Prosedürleri

    www.buskirala.com seyahatiniz öncesinde tüm yolcularımızın İsim, Soyisim ve TC Kimlik numaralarını ilgili bakanlığa bildirmek üzere sizlerden talep eder. Bu zorunluluk bakanlığımız tarafından günümüz sorunlarından olan göçmen politikası gereği getirilmiştir.