yurtiçi yolcu transferi

Yurtiçi Yolcu Taşımanın
Lider Firması

www.buskirala.com ailesi yurtiçi yolcu taşıma ihtiyaçlarınıza anında tepki verebilecek tek kuruluştur. Bir telefonunuz ile aynı anda onlarca otobüsü ülkemizin her köşesinden hareket ettirebilir. Bu nedenle kapsamlı yolcu taşıma ihtiyaçlarınızda Türkiye’nin vazgeçilmezidir. Yolculuk ile ilgili aklınıza gelebilecek her hizmeti barındıran firmamızdan teklif almadan yola çıkmayın.

Yolcu Taşımacılığı
Yetki Belgesi

Firmamız T.C. Denizcilik ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D1, D2, B1 ve B2 yetki belgeleri ile belgelendirilmiştir. Bu sertifikalandırma süreci sonrasında yurtiçi ve yurt dışı her çeşit yolcu taşımacılığında adımızı duyurmayı başardık. Yurtiçi yolcu taşımacılığı sektörüne desteğini daima veren buskirala.com ekibi aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu araçlara iş desteği de verir. Araç sahibi meslektaşlarımızın yetki belgesi ihtiyaçlarında da yine biz varız.

Otobüs ile
Yurtiçi Yolcu Taşıma

www.buskirala.com ailesi yurtiçi transfer ihtiyaçlarınıza anında tepki verebilecek tek kuruluştur. Bir telefonunuz ile aynı anda onlarca otobüsü ülkemizin her köşesinden hareket ettirebilir. Bu nedenle kapsamlı yolcu taşıma ihtiyaçlarınızda Türkiye’nin vazgeçilmezidir.

Minibüs ile
Yurtiçi Yolcu Taşıma

Küçük gruplar için 24 saat hazır bekleyen bir çok minibüs filomuzda daima bulunur. Aynı anda birden çok aracı da firmamızdan kiralayabilirsiniz. Tamamı D2 yetki belgeli olan araçlarımız sayesinde yasal mevzuatlara uygun bir transfer hizmeti alırsınız.

Tarifesiz Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı

Firmamız yurtiçi yolcu taşımacılığında tarifeli veya tarifesiz seferler sunabilir. Bu hususta daha detaylı bilgiye çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Yurtiçi Yolcu Transferi
  Presodürleri

  www.buskirala.com gücünü Acemali Turizm'den alır. Firmamız sektörün yasal mevzuatlarına kati şekilde uyum gösteren nadir kuruluşlardan biridir. Bu nedenle yolcu nakillerinde tarafınızdan yolcu listesi (İsim, Soyisim, TC Kimlik Numaraları) istenmektedir. Tarafınızdan alınmış olan kişisel bilgiler T.C. Denizcilik ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından zorunlu kılınan U-ETDS sistemine giriş yapılmaktadır. Bu sistem sayesinde düzensiz göçler önlenerek yasalara uygun bir taşımacılık hizmeti sunulur.

  Bizi Ziyaret Edin

  Size hizmet sağlamak için buradayız. Çekinmeden arayın, her detayı anlatalım.
  Adres
  Eti Mahalles Toros Sokak 5/8 Sıhhiye Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0850 840 52 50
  0544 597 38 77
  E mail
  info@buskirala.com