yurtiçi yolcu transferi

Yurtiçi Yolcu Taşıma Hizmetleri

www.buskirala.com ailesi yurtiçi yolcu taşıma ihtiyaçlarınıza anında tepki verebilecek tek kuruluştur. Bir telefonunuz ile aynı anda onlarca otobüsü ülkemizin her köşesinden hareket ettirebilir. Bu nedenle kapsamlı yolcu taşıma ihtiyaçlarınızda Türkiye’nin vazgeçilmezidir. Yolculuk ile ilgili aklınıza gelebilecek her hizmeti barındıran firmamızdan teklif almadan yola çıkmayın.

Yolcu Taşımacılığı Yetki Belgesi

Firmamız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D1, D2, B1 ve B2 yetki belgeleri ile belgelendirilmiştir. Bu sertifikalandırma süreci sonrasında yurtiçi ve yurt dışı her çeşit yolcu taşımacılığında adımızı duyurmayı başardık. Yurtiçi yolcu taşımacılığı sektörüne desteğini daima veren buskirala.com ekibi aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu araçlara iş desteği de verir. Araç sahibi meslektaşlarımızın yetki belgesi ihtiyaçlarında da yine biz varız.

Havalimanı Ulaşım Çözümleri

Ülkemizin tüm havalimanlarında eş zamanlı transferler sunabilen tek platform Buskirala.com'dur. Bunun vermiş olduğu avantajlardan faydalanmak için transfer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Otobüs ile Yurtiçi Yolcu Taşıma

www.buskirala.com ailesi yurtiçi transfer ihtiyaçlarınıza anında tepki verebilecek tek kuruluştur. Bir telefonunuz ile aynı anda onlarca otobüsü ülkemizin her köşesinden hareket ettirebilir. Bu nedenle kapsamlı yolcu taşıma ihtiyaçlarınızda Türkiye’nin vazgeçilmezidir.

Minibüs ile Yurtiçi Yolcu Taşıma

Küçük gruplar için 24 saat hazır bekleyen bir çok minibüs filomuzda daima bulunur. Aynı anda birden çok aracı da firmamızdan kiralayabilirsiniz. Tamamı D2 yetki belgeli olan araçlarımız sayesinde yasal mevzuatlara uygun bir transfer hizmeti alırsınız.

Tarifesiz Yurtiçi Yolcu Taşıma Hizmetleri

Firmamız yurtiçi yolcu taşımacılığında tarifeli veya tarifesiz seferler sunabilir. Bu hususta daha detaylı bilgiye çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

    Yurtiçi Yolcu Transferi Prosedürleri

    www.buskirala.com gücünü Acemali Turizm'den alır. Firmamız sektörün yasal mevzuatlarına kati şekilde uyum gösteren nadir kuruluşlardan biridir. Bu nedenle yolcu nakillerinde tarafınızdan yolcu listesi (İsim, Soyisim, TC Kimlik Numaraları) istenmektedir. Tarafınızdan alınmış olan kişisel bilgiler T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından zorunlu kılınan U-ETDS sistemine giriş yapılmaktadır. Bu sistem sayesinde düzensiz göçler önlenerek yasalara uygun bir taşımacılık hizmeti sunulur.