Bursa Otobüs Kiralama

otobüs kiralama bursa

buskirala.com platformu ile otobüs kiralama Bursa için artık çok pratik. 7 gün 24 saat hazır kiralık otobüsler için en doğru noktadasınız. 46 kişilik otobüslerden 54 kişilik otobüslere, 2+1 rahat hatlardan 2+2 ekonomik kiralık araçlara kadar aradığın her otobüsü burada bulabilirsin. 24 saat esasına göre hizmet veren firmamız filosunda daima hazır kaptan kadroları ve hostesler bulundurur. Bu nedenle anlık Bursa otobüs kiralama ihtiyacında bizi tercih eder.

Bursa Otobüs Kiralama Fiyatları

İşinin uzmanı yönetim kadrosu sayesinde www.buskirala.com Bursa otobüs kiralama fiyatlarını minimum düzeyde tutar. Şehirlerarası otobüs kiralamanın yanı sıra şehir içi kiralama hizmetleri de sunan Acemali Turizm ailesi sizlere en donanımlı araçları, en deneyimli personeller eşliğinde yolcu taşıma piyasasının en uygun fiyatları ile verir. Tamamı D2 yetki belgesi ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından belgelendirilmiş olan araçlarımız ülkemizin her şehrine sizi güvenle ulaştırabilir. Aşağıdaki bölümden fiyatlarımıza erişebilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Bursa'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamız Bursa'da şoförlü otobüs kiralama hizmetini profesyonel kadro desteği ile verir. Bursa ilimizde üç farklı ebatta otobüs sunabiliyoruz. Bu otobüsler 46, 50 ve 54 kişi yolcu kapasitesine sahiptir. Daha kalabalık gruplarınız için bu araçlardan birden fazla kiralayabilirsiniz. Daha küçük gruplar için ise minibüslerimizi değerlendirebilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Bursa'nın en konforlu otobüsleri 46 kişilik araçlardır. İçerisinde her türlü konforu barındırır. Bunlar arasında koltuk arkası TV, 220w priz ve yatar koltuk sistemleri bulunur. Ayrıca en sessiz araçlardır.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Bursa'daki 50 kişilik otobüslerimiz 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Kabinlerinde buzdolabı, TV ve her koltukta priz gibi bir çok özellik bulunur. Sessiz ve konforludur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Bursa'nın en çok yolcu kapasitesine sahip olan otobüsüdür. Hızı ve konforu otomobili aratmaz. Koltuk arkası tv bulunur. Aracın yere yakın olması bagaj açısından dezavantaj oluşturur.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Bursa büyük otobüs kiralama fiyatlarında firmamız iki farklı yöntem izler. Bu yöntemlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bunlardan ilki yakıt, şoför, HGS, OGS, Köprü ve Feribot Geçişleri dahil edilmiş her şey dahil fiyatlardır.

İkinci seçenekte ise sadece aracın günlük kira bedeli ve şoför dahildir. Yakıt ve benzeri giderler tarafınızca karşılanır. Genellikle ne kadar yol yapılacağı belli olmayan seyahatlerde ikinci seçenek tercih edilir.

Bursa'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

www.buskirala.com gücünü Acemali Turizm'den alır. Firmamız Bursa'nın tüm ilçelerinde aynı kalitede otobüsler sunar. Başta Gürsu, Yıldırım, Kestel, Gemlik, Osmangazi, Nilüfer ve Mudanya olmak üzere tüm ilçelerimizde, Bursa merkezde ve Bursa'nın civar ilçelerinde araçlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Bursa'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Firmamız güvenliğiniz için araçlarını şoförsüz teslim etmez. Kiralık otobüslerimiz gideceğiniz yolun uzunluğuna göre tek veya çift şoförlü hizmetinize sunulur. Bu sayede güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Bursa ilimizde 3 farklı otobüs kiraya verebiliyoruz.

• 46 kişilik kiralık otobüs (2+1)
• 50 kişilik kiralık otobüs (2+2)
• 54 kişilik kiralık otobüs (2+2)

ekonomik bursa otobüs

Bursa'da Kiralık Otobüs Avantajları

Şehirlerarası otobüslerin aksine Bursa kiralık otobüsleri kendi özel transferlerinize kullanabilirsiniz. D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş bu araçlar standart şehirlerarası araçların girmesinin yasak olduğu her yola girebilirler.

Bu sayede özelleştirilmiş geziler, turlar veya düğün, nişan gibi benzeri merasimlerde en ideal seçim kiralık otobüslerdir. Evinizin veya işyerinizin önünden hareket avantajı sağlarlar. Ayrıca daha ekonomiktirler.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Buskirala.com ile dev otobüsleri kiralamak artık çok kolay. Bir telefon ve birkaç prosedür ile kapınıza gelen otobüslerin keyfini sürebilirsiniz. Bu prosedürler araç seçimi, teklif alma, teklifin onayı ve sözleşmeyi onaylamadır.

  Takip eden süreçte ise dilediğiniz tarih ve saatte araçlarımızı dilediğiniz noktada görebilirsiniz. Buskirala.com bu prosedürlerin yanı sıra aracın veya araçların rezerve edilmesi için küçük bir miktar ön ödeme talep eder.

  Ayrıca şoförlü otobüslerimizi kiralayabilmeniz için sözleşme imzalamanız gerekir. Sözleşmelerimiz online olarak onaylanır. Aşağıdaki butondan örnek sözleşmemize erişebilirsiniz.

  Bursa'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Acemali Turizm güvencesiyle Bursa'da gezi, tur, iş gezisi, toplantı, organizasyon, kongre, cenaze, düğün, nişan, merasimler ve Bursa Yenişehir havalimanı transferlerine erişebilirsiniz. Kiralamalarınızı saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık ta yapabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralama Bursa ve çevresinde en çok tercih edilen hizmetimizdir.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Bursa'da D2 belgeli kiralık otobüsler ile seyahat edebilirsiniz. Üstelik 12 taksitle.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Uzun soluklu otobüs kiralamak için şoförsüz otobüs kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Bursa hareketli uluslararası seyahatleriniz için B2 yetki belgeli otobüsler kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Bursa'dan Yenişehir havalimanı transferi için firmamızdan araçlar kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Bursa'dan düğün için şehir içi veya şehirlerarası otobüsler kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Bursa otogarında herhangi bir firmada çalışmak üzere araç talep edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Bursa seyahat acentelerine özel tur otobüsü kiralama hizmetimizden faydalanın

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Bursa'da seçimlerde de yanınızdayız. Kiralık seçim otobüslerimiz ile hazır olun.

    Nilüfer otobüs kiralama, Yıldırım otobüs kiralama, Osman Gazi otobüs kiralama, Büyük Orhan otobüs kiralama, Gemlik otobüs kiralama, Gürsu otobüs kiralama, Harmancık otobüs kiralama, İnegöl otobüs kiralama, İznik otobüs kiralama, Karacabey otobüs kiralama, Kales otobüs kiralama, Kestel otobüs kiralama, Mudanya otobüs kiralama, Mustafa Kemal Paşa otobüs kiralama, Orhaneli otobüs kiralama, Orhangazi otobüs kiralama ve Yenişehir otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi