27 Kişilik Otobüs Kiralama

kiralık minibüs 27 kişilik

BusKirala.com ailesi ile 27 kişilik otobüs kiralama artık bir telefon açmak kadar kolay. Türkiye’nin her şehrinde aynı anda yolcu taşıma hizmeti veren firmamız 7 gün 24 saat hazır kiralık minibüsleri ile daima hizmetinizde. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 81 ilimizin tamamında yüksek modelli turizm araçlarını hizmetinize sunuyoruz. Gücünü Acemali Turizm’den alan BusKirala.com ekibi kusursuz bir ulaşım ağı ile sizlere dilediğiniz ebatta minibüs veya otobüsü sadece bir kaç dakika içerisinde tahsis edebilir.

27 kişilik otobüs kiralama

27 Kişilik Otokar Sultan

27 kişilik kiralık otobüslerimiz arasında en çok tercih edilendir. Yakıt ekonomisi sayesinde bu araçları müşterilerimize daha uygun fiyatlarla teslim ederiz. Buskirala.com hiç bir aracını şoförsüz teslim etmez. Otokar otobüslerimizin uzunluğu 7 metre civarındadır. Aracın arka yan alt kısımları tamamen bagajdır. Isuzu markasına göre kabin içi biraz daha seslidir.

27 kişilik Otokar otobüslerimizde ABS, ASR, ve her koltukta emniyet kemeri mevcuttur. Ülkemizin her şehrinde sizin için bu araçtan bulundururuz.

27 kişilik servis kiralama fiyatı

27 Kişilik Isuzu Turkuaz

27 kişilik otobüsler arasında en konforlu olan araçlardan biridir. Kabin içerisinde TV, buzdolabı, çay makinası, kahve makinası, klima, yatar koltuk ve müzik sistemi bulunur. Araç uzunluğu yaklaşık yedi metre civarındadır. Kabin altının tamamı bagajlar ile çevrilidir. Emsallerine kıyasla kabini oldukça sessizdir.

27 kişilik kiralık otobüslerimizde ABS, ASR, Retarder, Disk Fren ve her koltukta emniyet kemeri gibi güvenlik önlemleri mevcuttur. Ülkemizin her köşesinden her hangi bir noktaya sizi güvenle ulaştırabilir.

27 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

www.buskirala.com platformu kiralık olarak sunduğu tüm araçlarda oturma düzeni ve araç detaylarını şeffaf bir şekilde paylaşır. Bu sayede nasıl bir araçla yolculuk yapacağınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

27 Kişilik Otobüs Kiralamanın Avantajları

Yarım otobüs kiralama hizmetini ister şehir içi için isterseniz de şehirlerarası seyahatleriniz için alabilirsiniz. D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş olan bu araçlar ülkemizin her tarafına ulaşabilecek donanım ve yasal zemine olanak tanır. Kiralık yarım otobüslerimiz kabinlerinde buzdolabı, klima, TV, her koltukta priz ve yatar koltuk gibi bir çok konforu barındırır. Kiraladığımız bu araçlarda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Buskirala.com ailesi kiralık minibüs ve kiralık otobüs ihtiyaçlarınıza ülkemizin en uygun fiyatlarını sağlar. Tur operatörleri ile aynı fiyata otobüs ve minibüs kiralama fırsatlarını kaçırmayın. Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz.