27 Kişilik Otobüs Kiralama

kiralık minibüs 27 kişilik

BusKirala.com ailesi ile 27 kişilik otobüs kiralama artık bir telefon açmak kadar kolay. Türkiye’nin her şehrinde aynı anda yolcu taşıma hizmeti veren firmamız 7 gün 24 saat hazır kiralık minibüsleri ile daima hizmetinizde. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 81 ilimizin tamamında yüksek modelli turizm araçlarını hizmetinize sunuyoruz. Gücünü Acemali Turizm’den alan BusKirala.com ekibi kusursuz bir ulaşım ağı ile sizlere dilediğiniz ebatta minibüs veya otobüsü sadece bir kaç dakika içerisinde tahsis edebilir.

27 Kişilik Otobüs Kiralama Fiyatları

Ekibimiz 27 kişilik otobüs kiralama fiyatlarını akaryakıt hariç olacak şekilde sizlerle paylaşıyor. Aşağıdaki güncel fiyatlarımıza şoförler, araç içi ikramlar ve ferdi kaza sigortaları dahildir. Kiralama süresinin kısalıp uzaması fiyatlar üzerinde etkendir. Bu nedenle çağrı merkezimizi aramanız net fiyatı öğrenmenizi sağlar.

27 Kişilik
Otokar Sultan
27 kişilik otokar otobüs kiralama
6500
Günlük
Hemen Ara

27 kişilik Otokar otobüslerimizde ABS, ASR, ve her koltukta emniyet kemeri mevcuttur. Ülkemizin her şehrinde sizin için bu araçtan bulundururuz.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
27 Kişilik
Isuzu Turkuaz
27 kişilik isuzu otobüs kiralama
6500
Günlük
Hemen Ara

27 kişilik kiralık otobüslerimizde ABS, ASR, Retarder, Disk Fren ve her koltukta emniyet kemeri gibi güvenlik önlemleri mevcuttur.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
27 Kişilik
Temsa Prestij
27 kişilik temsa otobüs kiralama
6500
Günlük
Hemen Ara

27 kişilik Temsa marka midibüslerimiz genellikle şehir içi transferlerde tercih edilir. 27 koltuktan ayrı olarak bir hostes koltuğu da bulunur.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar

27 Kişilik Otobüs Kiralamanın Avantajları

Yarım otobüs kiralama hizmetini ister şehir içi için isterseniz de şehirlerarası seyahatleriniz için alabilirsiniz. D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş olan bu araçlar ülkemizin her tarafına ulaşabilecek donanım ve yasal zemine olanak tanır. Kiralık yarım otobüslerimiz kabinlerinde buzdolabı, klima, TV, her koltukta priz ve yatar koltuk gibi bir çok konforu barındırır. Kiralık 27 kişilik otobüs filomuzda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Buskirala.com ailesi kiralık minibüs ve kiralık otobüs ihtiyaçlarınıza ülkemizin en uygun fiyatlarını sağlar. Tur operatörleri ile aynı fiyata otobüs ve minibüs kiralama fırsatlarını kaçırmayın. Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden minibüs veya otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici

  27 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

  www.buskirala.com platformu kiralık olarak sunduğu tüm araçlarda oturma düzeni ve araç detaylarını şeffaf bir şekilde paylaşır. Bu sayede nasıl bir araçla yolculuk yapacağınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi