Ankara Otobüs Kiralama

ankara otobüs kiralama

Buskirala.com ailesiyle otobüs kiralama Ankara‘ya dert olmaktan çıkıyor. İster şehir içi ister şehirlerarası her ebatta otobüs ihtiyacınızı bize ulaşarak çözebilirsiniz. Firmamız Ankara otobüs kiralama hizmetini bireysel olarak sunduğu gibi başka bir firmaya otobüs kiralama fırsatı da sağlar. Öz mal otobüs filomuz ile her çeşit aksaklığın önüne geçebilecek araç, ekip ve ekipmanlarımız müşterimizin tam güvenini sağlama hususunda etkili oluyor.

Ankara Otobüs Kiralama Fiyatları

Buskirala Türkiye güvencesiyle Ankara şehirlerarası otobüs kiralama hizmeti için yukarıda bulunan hemen ara butonuna tıklayarak teklif almanız yeterli. Ankara otobüs kiralama fiyatlarının belirleyicisi olan firmamız müşterilerine daima en uygun fiyatı sunar. Fiyatlama yapılırken araç kalitesinden asla ödün verilmez.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Ankara'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com Ankara’da şoförlü otobüs kiralama hizmetini 4 farklı kapasitede araçla verir. Bu araçlar 46 kişilik 2+2, 54 kişilik 2+2, 37 kişilik 2+2 ve 41 kişilik 2+2 otobüslerdir. Aşağıdaki bölümden D2 belgesine sahip dilediğiniz otobüsü seçerek özelleştirilmiş bir seyahate kapı açabilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Ankara'nın en konforlu otobüsleri 46 kişilik araçlardır. Bu araçlar şehirlerarası terminallerde çalışan lüks otobüslerdir. İçerisinde her türlü konforu barındırır. Bu araçlar Ankara'da yolcu otobüsü kiralama hizmetinin lideridir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Başkentimizde 50 kişilik otobüs kiralamak istiyorsanız Türkiye'nin en büyük otobüs kiralama platformu olan Buskirala.com hizmetinizdedir. Ekonomik fiyatlar eşliğinde kaliteli otobüs seçeneklerimizden faydalanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Ankara'nın en çok yolcu kapasitesine sahip olan otobüsüdür. Bu otobüsler uluslararası yolculuklar için en iyi tercihtir. Hızı ve konforu otomobili aratmaz. Ayrıca yere yakın olması bagaj açısında dezavantaj oluştursa da yol tutuşunu artırır.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Firmamız Ankara’da her şey dahil otobüs kiralama hizmetleri sağlar. Yolcu taşıma hizmetinin her şey dahil olarak hesaplanabilmesi için yapılacak kilometrenin belirli olması yeterlidir. Gidilecek yol uzunluğunun belirli olmadığı gezi ver tur gibi transfer ihtiyaçlarınızda ise akaryakıt hariç kiralama ücretleri belirleyebiliriz.

Firmamız her iki yöntemde de güvenliğiniz için ücretsiz şoför desteği verir. Ankara'dan D2 belgeli otobüslerin kiralanması durumunda kalkış noktası, güzergah, mola noktası ve mola süreleri kiralayan tarafından özelleştirilebilir.

Ankara'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Ankara kiralık otobüs filosunu Altındağ, Etimesgut, Mamak, Yenimahalle, Sincan, Keçiören, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Şeferlikoçhisar, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kahramankazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Gölbaşı ve Çankaya’da hizmete sunabiliyor. Ayrıca anlık hizmet alabileceğiniz noktalar arasında Ulus, Kızılay, Hasköy, Balgat, Esat, Bahçelievler, Maltepe, Çayyolu, Dikmen, Karataş, Elvankent, Eryaman, Etlik, Yenikent, Ahievran, Plevne, Temelli, Batıkent, Ostim, İvedik, Bilkent, Abidinpaşa, Akdere, Boğaziçi, Seyranbağları, Esertepe ve Aydınlıkevler bulunuyor.
Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Ankara'da yolcu otobüsü kiralama veya b2 belgeli otobüs kiralama ihtiyacınız veya havalimanı transferiniz için profesyonel bir çözüm üretiriz. Tur ve gezi, düğün ve merasim, Esenboğa havalimanı transferi veya herhangi bir yolcu taşıma ihtiyacında aramanız gereken ilk kuruluş olmaya devam ediyoruz.

Ankara'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

İhtiyacınız olan otobüs tipini belirleyin. Şoförlü veya şoförsüz kiralamak istiyorsanız ihtiyacınız olan otobüs sayısını belirlemelisiniz. Kişi sayısına uygun araç kiralama yapmakta önemlidir. Bu nedenle Ankara'da belediyeden otobüs kiralama hizmeti yerine bizi tercih edebilirsiniz. Otobüsler genellikle aşağıdaki tabloda görüldüğü kapasitededir.

• 19 kişilik minibüs
• 27 kişilik midibüs
• 31 kişilik midibüs
• 35 kişilik otobüs
• 41 kişilik otobüs
• 46 kişilik otobüs
• 50 kişilik otobüs
• 54 Kişilik otobüs

büyük otobüs kiralama ankara

Ankara'da Kiralık Otobüs Avantajları

Buskirala.com Ankara’da kiralık otobüsler ile birlikte bir çok avantaj da sağlar. Bu avantajlar firmamızın en önemli tercih sebeplerini oluşturur. Bu avantajlardan ilki kredi kartı ile Ankara’da şehirlerarası kiralık otobüsler sunan ilk ve tek firma olmamızdır.

Bu sistem ile otobüs kiralamak 12 taksitle dahi mümkündür. Bir diğer avantajımız ise bu otobüslerin şoförlü olarak sunulması ve bu şoförler için ek bir ücret talep edilmemesidir. Tek veya çift şoför fark etmeksizin ücretsiz şoför desteği sağlarız.

En önemli avantajlardan biri de araçlarımızın T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından B2 veD2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş olmasıdır. Bu yetki belgeleri sayesinde araç güzergahlarını, kalkış noktalarını ve mola süreleri gibi tüm detayları siz belirlersiniz.

Tüm avantajlar göz önünde bulundurulduğunda buskirala.com Ankara otobüs kiralama şirketleri arasında açık ara öne çıkar. Bize ulaşarak hemen teklif alabilirsiniz.

herşey dahil otobüs kiralama ankara
Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden tüm öneri ve sorularınızı tarafımıza iletebilirsiniz.

  Otobüs Kiralama Sözleşme ve Prosedürü

  Buskirala.com gücünü Acemali Turizm’den alır. Vermiş olduğumuz tüm toplu taşıma hizmetlerini Ankara’da ve 81 ilde yasal zeminde yürütür. Bu nedenle firmamızdan otobüs veya Ankara’da yarım otobüs kiralama hizmeti için bir kaç prosedür gerekir.

  Bu prosedürler;
  • Doğru otobüsün seçimi
  • Teklif sunulması
  • Teklifin tarafınızca onayı
  • Ön ödeme
  • Sözleşme süreci (Mesafeli sözleşme yapılabilir)
  • Yolcu listesinin tarafımıza teslimi (UETDS Sistemi Gereği)
  • Tevfikatlı faturalandırma

  Tüm bu prosedürleri tamamlamanız sadece bir kaç dakikanızı alır. Ankara charter otobüs kiralama sözleşme örneğimize aşağıdaki butondan erişebilirsiniz.

  otobüs kiralama sözleşmesi ankara

  Başkentte Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Ankara'da büyük otobüs kiralama hizmetini bir çok ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Bunlar genellikle tur, gezi, kongre, toplantı, iş gezisi, okul gezisi, havalimanı transferi, cenaze, düğün ve nişan merasimleridir. Belirtilen bu ihtiyaçların yanı sıra her çeşit yolcu nakli ihtiyacınıza uzman çözümü sağlarız. Otobüslerimizi saatlik, günlük, haftalık veya aylık kiralayabilirsiniz. Firmamızdan Ankara'da servis kiralama ve üstü açık otobüs kiralama desteği de alabilirsiniz.
  Ankara kiralık otobüs filomuzda Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Man Lion's Coach, Man Fortuna, Temsa Safir, Temsa Maraton, Neoplan Starliner, Neoplan Cityliner, Neoplan Tourliner ve Setra S515 modelli araçlar bulunur. Araçlarımızın tamamında aynı konforu bulabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Ankara'da şoförlü otobüs kiralamanın merkezi buskirala.com adresidir. Tüm toplu taşıma araçlarımızı güvenliğiniz için şoförlü hizmetinize sunarız.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 yetki belgeli kiralık otobüslerimiz ile başkentin dilediğiniz noktasından kalkış yapabiliriz. Seyahatinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Firmamız Ankara'da şoförsüz kiralık otobüslerini sadece yıllık kiralamalarda sağlıyor. Bu hizmet sayesinde araçlarımızı özgürce kullanabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli kiralık otobüslerimiz ile Ankara'dan uluslararası seyahatlere çıkabilirsiniz. Genellikle Avrupa ve Balkanlar turu için tercih sebebidir.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Ankara'da Esenboğa havalimanı transferlerini kiralık otobüslerimiz ile gerçekleştirebiliriz. Transferler için günlük kiralama gerekmez.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Mercedes Travego veya Tourismo marka araçlarımız ile düğün ve nişan gibi merasimlerinizde profesyonel hizmetler sağlarız. İster şehir içi ister şehirlerarası.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Ankara otogarından teslim edeceğimiz otobüslerimiz ile herhangi bir firmada hizmet verebilirsiniz. Bu hizmet genellikle sezonluk veya yıllık sağlanır.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Bir seyahat acenteniz mi var? Kiralık tur otobüslerimiz ile ülkemizin her köşesine misafirlerinizin gidiş dönüş transferlerini ve turlarını sağlayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  T.B.M.M.'nin başkentte olması seçim merkezini Ankara yapar. Bu nedenle her seçimde adaylarımıza seçim otobüsü kiralama hizmetleri veririz.

    Akyurt Otobüs Kiralama, Ayaş Otobüs Kiralama, Altındağ Otobüs Kiralama, Balâ Otobüs Kiralama, Çamlıdere Otobüs Kiralama, Beypazarı Otobüs Kiralama, Çankaya Otobüs Kiralama, Elmadağ Otobüs Kiralama, Çubuk Otobüs Kiralama, Etimesgut Otobüs Kiralama, Gölbaşı Otobüs Kiralama, Evren Otobüs Kiralama, Haymana Otobüs Kiralama, Güdül Otobüs Kiralama, Kahramankazan Otobüs Kiralama, Keçiören Otobüs Kiralama, Kızılcahamam Otobüs Kiralama, Kalecik Otobüs Kiralama, Nallıhan Otobüs Kiralama, Mamak Otobüs Kiralama, Polatlı Otobüs Kiralama, Sincan Otobüs Kiralama, Pursaklar Otobüs Kiralama, Şereflikoçhisar Otobüs Kiralama ve Yenimahalle Otobüs Kiralama Hizmetlerine Tek Bir Noktadan Ulaşın.
  Müşteri Yorumları

  Siz de Ankara yolcu otobüsü kiralama hizmetiniz sonrasında platformumuz için yorum ekleyin, bir sonraki yolcularımızın yapacakları yolculuk hakkında fikir edinmelerini sağlayın.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz. Bizi Ankara otobüs kiralama firmaları ile ayıran en önemli özelliğimiz 24 saat kesintisiz desteğimizdir. Ankara'da belediyeden otobüs kiralama yerine kapsamlı bir hizmet için hemen arayın.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs