Seçim Otobüsü Kiralama

seçim otobüsü

Buskirala.com garantisi ile seçim otobüsü kiralama hizmetine erişebilirsiniz. Genel veya yerel seçimler için seçim otobüsünüz bizde. Seslendirmeli otobüsler, giydirmeli minibüs ve platformlu araçlar ile seçimde yanınızdayız. Seslendirmeli veya platformlu her çeşit kiralık seçim otobüsü veya seçim minibüsü ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz.

Kiralık Seçim Otobüsleri

Buskirala.com platformu gücünü Acemali Turizm’den alır. 81 ilde kiralık seçim otobüsleri sunan firmamız siz değerli adaylarımıza paket halinde veya sadece otobüs olmak üzere iki farklı fiyat teklifi sunabilir. Seçim otobüsü fiyatları adaylarımızdan gelecek taleplere göre değişiklik gösterir. Platformlu bir otobüs için aracın tavanına büyük zararlar verilirken seslendirmeli araçlarımızda daha az zarar verilir. Bu nedenle platformlu otobüsler ile seslendirmeli otobüsler arasına fiyat oldukça değişkendir.
Seçim otobüsü dışındaki otobüs kiralama ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

seçim otobüsü

Seçim Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamız kamuoyuna sunduğu tüm araçları seçimler için siyasi adaylarımızın hizmetlerine de sunar. Bu sayede geniş bir araç çeşitliliğine erişirsiniz. Minibüs veya otobüs fark etmeden seçim aracına çevirebiliriz. Burada yapılması gereken tek şey ihtiyacınız olan seçim aracını seçip tarafımızdan teklif almak olacaktır.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Seçim Minibüsü

VIP seçim minibüslerimiz ile yerel veya genel seçimlere çok daha güçlü girebilirsiniz. Üstelik ekonomik fiyatlarla...

kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik Seçim Minibüsü

Vip seçim minibüsü arayışında olan adaylarımızın en çok tercih ettiği seslendirmeli araçlardır. Üzerlerine platform eklenmesi mümkün değildir.

16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Seçim Minibüsü

Seçim minibüslerinin en çok tercih edilenidir. Üzerine seslendirme eklenebilir fakat platformlar için uygun değildir.

19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Seçim Minibüsü

Seçim minibüsleri arasında en konforlu olandır. Üzerine daha fazla seslendirme cihazı eklenebilir. İyi tercih.

kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Seçim Midibüsü

27 kişilik seçim midibüsünü seçerek minibüslere oranla daha gösterişli ve daha yüksek sesli hitaba erişebilirsiniz.

31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Seçim Midibüsü

31 kişilik midibüsler 27 kişiliklere kıyasla 50cm daha uzundur. Üzerine kurulan seslendirme bu aranda daha verimli olur.

46 kişilik otobüs kiralama

46+1 Kişilik Seçim Otobüsü

46 kişilik seçim araçlarımız üzerine platform kurulumuna ve seslendirme sistemine uygundur. Ayrıca ülkemizin en gösterişli araçlarıdır.

50 kişilik kiralık otobüs

50+1 Kişilik Seçim Otobüsü

50 kişilik otobüsler seçimler için ideal seçim olabilir. Neredeyse 46 kişilikler ile aynı fiyata sunulur.

kiralık otobüs 54 kişilik

54+1 Kişilik Seçim Otobüsü

Otobüsler arasında en uzun olandır. Bir küçüğü ile arasında 150cm vardır. Platform ve seslendirme için uygundur.

Seçim Otobüsü Giydirme İşlemleri

Seçim otobüslerinin giydirme işlemlerini de biz üstlenebiliriz. Adaylarımızdan özel bir talep gelmesi halinde giydirme işleminden feragat ta edebiliriz. Sizler için en ekonomik olan hangi durum ise biz ona hazırız. İşinin ehli kaptan kadromuz ile daima yanınızda profesyonel bir destek hissedeceksiniz.

Giydirme ve sökme işlemlerinin firmamız tarafından sağlanması halinde otobüs boyalarına verilen zarar tarafımızca karşılanır.

seçim otobüsü kiralama hizmeti

Seçim Otobüsü Seslendirme İşlemleri

Buskirala.com seçim otobüsü seslendirme işlemleri sırasında profesyonel seslendirme şirketlerinden destek alır. Bu hizmet adaylarımızın dilediği seslendirme şirketinden de alınabilir. Esnek ve şeffaf bir çalışma anlayışını benimseyen firmamız ile siz neyi nasıl istiyorsanız öyle! Mail bültenimize abone olarak seçim otobüslerimiz hakkında yaptığımız duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

  Seçim Aracı Kiralama Prosedürleri

  Seçim araçlarımızda kiralama hizmetleri değişkenlik gösterir. Adaylarımız sadece otobüsü kiralayabilecekleri gibi üzerindeki platformu ve seslendirme sistemini de kiralayabilirler. Bunun yanı sıra dileyen adayımız sadece otobüsü kiralayıp diğer hizmetleri başka firmalardan da alabilir.

  Tüm araçlarımız tek şoförlü şekilde hizmetinize sunulur. Akaryakıt depoları boş şekilde teslim edilir ve iş bitiminde yine aynı şekilde teslim alınır. Araçlarımızda kaza ve arıza nedeniyle oluşacak tüm giderler firmamız tarafından karşılanır. Bu sayede adaylarımızın kesesine zarar verilmez.

  Seçim Otobüslerini Hangi Şehirde Kullanabiliriz?

  Firmamızın sunduğu tüm seçim araçları Ankara, İstanbul ve İzmir'den teslim edilse de ülkemizin her şehrinde kullanılabilir. Hatta bir otobüs ile bir kaç şehir ziyaret edebilirsiniz. Seçim süresince size eşlik edecek olan bu araçlarda şoför mesai süreleri dışında herhangi bir kilometre veya şehir sınırlaması yoktur.

  Kiralama Ödemesi Ne Zaman Yapılır?
  Tüm seçim aracı kiralamalarında karşılıklı sözleşmeler yapıldıktan sonra peşin olarak tahsil edilir. Bu hususta firmamızda VISA seçeneği de mevcuttur.

  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Adaylarımızın seçimde başarıya ulaşabilmesi için her detayı özenle hazırlayıp geliyoruz. En iyisini arayan partiler için ideal seçim daima buskirala.com'dur.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi


   Kiralama Başlangıç Tarihi

   Kiralama Bitiş Tarihi