seçim otobüsü

Seçim Otobüsü
Kiralama

Buskirala.com garantisi ile seçim otobüsü kiralama hizmetine erişebilirsiniz. Genel veya yerel seçimler için seçim otobüsünüz bizde. Seslendirmeli otobüsler, giydirmeli minibüs ve platformlu araçlar ile seçimde yanınızdayız. Seslendirmeli veya platformlu her çeşit kiralık seçim otobüsü veya seçim minibüsü ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz.

Kiralık
Seçim Otobüsleri

Buskirala.com platformu gücünü Acemali Turizm’den alır. 81 ilde kiralık seçim otobüsleri sunan firmamız siz değerli adaylarımıza paket halinde veya sadece otobüs olmak üzere iki farklı fiyat teklifi sunabilir. Seçim otobüsü fiyatları adaylarımızdan gelecek taleplere göre değişiklik gösterir. Platformlu bir otobüs için aracın tavanına büyük zararlar verilirken seslendirmeli araçlarımızda daha az zarar verilir. Bu nedenle platformlu otobüsler ile seslendirmeli otobüsler arasına fiyat oldukça değişkendir.

Seçim otobüsü dışındaki otobüs kiralama ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.
seçim otobüsü

Seçim Otobüslerimizi
İnceleyin

Firmamız kamuoyuna sunduğu tüm araçları seçimler için siyasi adaylarımızın hizmetlerine de sunar. Bu sayede geniş bir araç çeşitliliğine erişirsiniz. Minibüs veya otobüs fark etmeden seçim aracına çevirebiliriz. Burada yapılması gereken tek şey ihtiyacınız olan seçim aracını seçip tarafımızdan teklif almak olacaktır.
seçim otobüsü kiralama hizmeti
seçim otobüsü
platformlu otobüs kirala
seçim otobüsü kiralama fiyatları
seçim otobüsü kiralık
kiralık vip minibüs

ARAÇ 18 Kişilik VIP Seçim Minibüsü

Vip seçim minibüsü arayışında olan adaylarımızın en çok tercih ettiği seslendirmeli araçlardır. Üzerlerine platform eklenmesi mümkün değildir.
16 kişilik minibüs

ARAÇ 216 Kişilik Seçim Minibüsü

Seçim minibüslerinin en çok tercih edilenidir. Üzerine seslendirme eklenebilir fakat platformlar için uygun değildir.
19 kişilik minibüs

ARAÇ 319 Kişilik Ekstra Seçim Minibüsü

Seçim minibüsleri arasında en konforlu olandır. Üzerine daha fazla seslendirme cihazı eklenebilir. İyi tercih.
kiralık minibüs 27 kişilik

ARAÇ 427 Kişilik Seçim Midibüsü

27 kişilik seçim midibüsünü seçerek minibüslere oranla daha gösterişli ve daha yüksek sesli hitaba erişebilirsiniz.
31 kişilik otokar sultan midibüs

ARAÇ 531 Kişilik Seçim Midibüsü

31 kişilik midibüsler 27 kişiliklere kıyasla 50cm daha uzundur. Üzerine kurulan seslendirme bu aranda daha verimli olur.
otobüs yerel seçimler

ARAÇ 646 Kişilik Seçim Otobüsü

46 kişilik seçim araçlarımız üzerine platform kurulumuna ve seslendirme sistemine uygundur. Ayrıca ülkemizin en gösterişli araçlarıdır.
kiralık otobüs 54 kişilik

ARAÇ 754 Kişilik Seçim Otobüsü

Otobüsler arasında en uzun olandır. Bir küçüğü ile arasında 150cm vardır. Platform ve seslendirme için uygundur.

Seçim Otobüsü
Giydirme İşlemleri

Seçim otobüslerinin giydirme işlemlerini de biz üstlenebiliriz. Adaylarımızdan özel bir talep gelmesi halinde giydirme işleminden feragat ta edebiliriz. Sizler için en ekonomik olan hangi durum ise biz ona hazırız. İşinin ehli kaptan kadromuz ile daima yanınızda profesyonel bir destek hissedeceksiniz.

Giydirme ve sökme işlemlerinin firmamız tarafından sağlanması halinde otobüs boyalarına verilen zarar tarafımızca karşılanır.
seçim otobüsü kiralama hizmeti

Seçim Otobüsü Seslendirme İşlemleri

Buskirala.com seçim otobüsü seslendirme işlemleri sırasında profesyonel seslendirme şirketlerinden destek alır. Bu hizmet adaylarımızın dilediği seslendirme şirketinden de alınabilir. Esnek ve şeffaf bir çalışma anlayışını benimseyen firmamız ile siz neyi nasıl istiyorsanız öyle!
Mail bültenimize abone olarak seçim otobüslerimiz hakkında yaptığımız duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

  araç çeşitleri seçim

  Seçim Aracı Kiralama
  Presodürleri

  Seçim araçlarımızda kiralama hizmetleri değişkenlik gösterir. Adaylarımız sadece otobüsü kiralayabilecekleri gibi üzerindeki platformu ve seslendirme sistemini de kiralayabilirler. Bunun yanı sıra dileyen adayımız sadece otobüsü kiralayıp diğer hizmetleri başka firmalardan da alabilir. Tüm araçlarımız tek şoförlü şekilde hizmetinize sunulur. Akaryakıt depoları boş şekilde teslim edilir ve iş bitiminde yine aynı şekilde teslim alınır. Araçlarımızda kaza ve arıza nedeniyle oluşacak tüm giderler firmamız tarafından karşılanır. Bu sayede adaylarımızın kesesine zarar verilmez.
  prosedür

  Seçim Otobüslerini
  Hangi Şehirde Kullanabiliriz?

  Firmamızın sunduğu tüm seçim araçları Ankara, İstanbul ve İzmir'den teslim edilse de ülkemizin her şehrinde kullanılabilir. Hatta bir otobüs ile bir kaç şehir ziyaret edebilirsiniz. Seçim süresince size eşlik edecek olan bu araçlarda şoför mesai süreleri dışında herhangi bir kilometre veya şehir sınırlaması yoktur.

  Kiralama Ödemesi
  Ne Zaman Yapılır?

  Tüm seçim aracı kiralamalarında karşılıklı sözleşmeler yapıldıktan sonra peşin olarak tahsil edilir. Bu hususta firmamızda VISA seçeneği de mevcuttur.

  Hemen Teklif Al

  Hemen formu doldur seçim otobüsün için teklif al.


   Bizi Ziyaret Edin

   Size hizmet sağlamak için buradayız. Çekinmeden arayın, her detayı anlatalım.
   Adres
   Eti Mahalles Toros Sokak 5/8 Sıhhiye Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
   Telefon
   0850 840 52 50
   0544 597 38 77
   E mail
   info@buskirala.com