VIP Minibüs Kiralama

vip araç kiralama

Platformumuz VIP minibüs kiralama hizmetlerinde özel eğitim şoförler ile hizmet sağlar. VIP eğitimi almış bu şoförler protokol kurallarına uygun hizmetler sağlar. Günlük, haftalık veya aylık olarak kiraya verilen bu araçlar devlet büyükleri veya iş adamları için gösterişli bir tercih olabilir. Kiralama ücretleri ise kiralanan sürenin uzaması ile birim maliyet açısından düşmektedir. Hemen ara butonundan bize ulaşarak teklif alabilirsiniz.

4 Kişilik VIP Minibüs Kiralama Fiyatları

4+1 makam minibüslerimizin kabinleri şoför ile bağımsızdır. Bir çoğunda kaptan ile iletişim telsiz ile sağlanır. Kabin seçeneklerimiz arasında klasik modellerden ultra lüks modellere kadar bir çok seçenek te mevcuttur. 4 kişilik VIP Vito kiralama fiyatlarımız her hafta güncellenir. Müşteri hizmetleri temsilcimiz ile iletişime geçerek gerçek araç resimlerini talep edebilirsiniz.

4 Kişilik
VIP Mercedes Vito
vip vito kiralama
9000
Günlük
Hemen Ara
 • Protokol eğitimli şoför
 • Ara bölmeli
 • Ultra lüks kabin
 • Kilometre sınırı yok
Tüm Detaylar
4 Kişilik
VIP Volkswagen Caravelle
vip caravelle kiralama
9000
Günlük
Hemen Ara
 • Protokol eğitimli şoför
 • Ara bölmeli
 • Ultra lüks kabin
 • Kilometre sınırı yok
Tüm Detaylar

D2 Yetki Belgeli VIP Makam Minibüsü

Şoförlü olarak hizmet veren bu minibüsler T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Bu belge sayesinde minibüslerin girmesinin kısıtlı olduğu tüm şehir merkezleri veya yollara giriş hakkı elde ederiz. Bu durum müşterilerimiz için bir avantaja dönüşür. Aşağıdaki bölümden tüm minibüs filomuzu inceleyebilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden minibüs veya otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi
  VIP Minibüs Görselleri