Havalimanı Transfer

Ülkemizin tüm havaalanlarından ulaşım hizmeti almak için havalimanı transfer hizmetimizi kullanabilirsiniz. Şirketimiz havalimanı Vip transfer, shuttle ve havalimanı servis hizmetlerini 365 gün 24 saat kesintisiz sunar.

Fiyatlar ve Araç Seçenekleri

Buskirala 9 çeşit aracı ile havaalanı transfer hizmetlerini tüm kapsamları ile birlikte sağlar. Aracını seç şehre kolay ulaş...

havaalanı araba transfer fiyatı

Havalimanı Özel Transfer

950
Başlayan fiyatlarla
Rezervasyon
 • A1 Yetki Belgeli Otomobil
Tüm Detaylar
havaalanı vip minibüs transfer

Havalimanı Vip Transfer

1800
Başlayan fiyatlarla
Rezervasyon
 • D2 Yetki Belgeli VİP Minibüs
Tüm Detaylar
havalimanı minibüs transfer fiyatları

Havalimanı Minibüs Transfer

3100
Başlayan fiyatlarla
Rezervasyon
 • D2 Belgeli Sprinter - Crafter
Tüm Detaylar
havalimanı servis transfer fiyatları

Havalimanı Servis Transfer

3300
Başlayan fiyatlarla
Rezervasyon
 • D2 Belgeli Crafter - Sprinter
Tüm Detaylar
havaalanı midibüs transferi

Havalimanı Midibüs Transfer

5000
Başlayan fiyatlarla
Rezervasyon
 • D2 Belgeli Otokar - Isuzu
Tüm Detaylar
havaalanı shuttle transfer

Havalimanı 31+1 Midibüs Transfer

5500
Başlayan fiyatlarla
Rezervasyon
 • D2 Belgeli Isuzu - Otokar
Tüm Detaylar
havalimanı otobüs transfer fiyatları

Havalimanı Otobüs Transfer

8000
Başlayan fiyatlarla
Rezervasyon
 • D2 Belgeli Mercedes & Neoplan
Tüm Detaylar
havalimanı 50 kişilik otobüs transfer fiyatları

Havalimanı 50+1 Otobüs Transfer

9000
Başlayan fiyatlarla
Rezervasyon
 • D2 Belgeli Mercedes & Neoplan
Tüm Detaylar
havalimanı özel makam aracı transferi

Havalimanı Makam Aracı

10500
Başlayan fiyatlarla
Rezervasyon
 • A1 Yetki Belgeli VİP Otomobil
Tüm Detaylar
4445072
Başka Ne Var?

Buskirala ve uzmanlarından kurumsal veya bireysel ulaşım asistanlığı desteği alabilirsiniz. Bir yolcudan bin yolcuya kadar aynı anda ve kusursuz bir işleyişle ülkemizin her köşesine transfer sağlayabildiğimiz gibi aşağıda listelenen günlük kiralama desteklerini de veririz.

Bize Yazın

Size birkaç dakikada cevap verebilecek hızlı bir alt yapıya sahibiz. Soru ve önerilerinizi bize yazın, kolay ulaşın.

  Müşteri Yorumları

  Daha önce transfer hizmeti mi aldınız? Bize yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  3 günlük şoförlü vito kiraladık yolda lastiği patladı, yaklaşık bir buçuk saat kaybettik. Herhangi bir şekilde telafi etmeye de çalışmadılar sadece özür dilediler.

  Koray R.
  Koray R.
  İş Adamı

  Sabiha Gökçen’den büyükçekmeceye transfer aldık. Araçla yada şoförle ilgili problem yaşamadık ama aracın içindeki koltuklar karşılıklı olarak dizayn edilmiş. Bir vip havası katmaya çalışmışlar. Bu vip mantığını anlamıyorum. Ters gitmek bizi mahvetti. Bence koltuklar öne doğru bakmalı arkaya bakarak seyahat midemizi bulandırdı.

  Burçak Yaren
  Burçak Yaren
  Yolcu

  Diğer transfer şirketlerine göre daha pahalısınız. Yazdığınız transfer fiyatlarından %20 daha uygun fiyatlı firmalar var. Fiyat politikanızı gözden geçirmenizde fayda var.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Şirket Sahibi

  Buskirala’nın Ankara – Van ulaşımında tarafımıza sağlamış olduğu sponsorluktan dolayı, Ankara Üniversitesi Fizik topluluğu adına teşekkür ederiz.

  Aşkın C.
  Aşkın C.
  Öğretim Görevlisi

  Adana’dan transfer aldım, şoföre ve hizmet kalitesine diyecek bir sözüm yok ama araçta ara bölme vardı. Seyahat halinde şoföre ulaşmak için cepten aramamız gerekti. Yani bu minibüslerle hizmet veriyorsanız bi araç içi telefon sisteminiz olmalı. Bunu eleştiri olarak algılamayın lütfen, sadece tavsiye.

  Tuğba S.
  Tuğba S.
  Yolcu

  Ankara’dan İstanbul’a giderken yolun yarısında şoförümüz değişti. Birde bu şoförü dinlenme tesisinde değiştirdiniz. Bu durumdan keşke bizi de haberdar etseydiniz. Yada iki şoför gerekiyorsa ikisini de araçta beraber gönderseydiniz

  Leyla Nur D.
  Leyla Nur D.
  Yolcu

  Havalimanına gitmek için 6 kişilik araç talep ettik. Sanırım yanlışlıkla ultra lüks araç göndermişsiniz. Muhteşemdi, ilk defa böyle bir araca bindim. Fark istemediler teşekkür ederiz, dönüşte arayacağım yine mutlaka.

  Adile M.
  Adile M.
  Yolcu

  Yaklaşık 3 aydır havaalanı transferleri ve minibüs kiralama ihtiyaçlarımıza çözüm alıyoruz. Aracın biri dışında hepsinden oldukça memnunuz, o aracı da bi elden geçirseniz iyi olur sanki 🙂 iyi çalışmalar

  Zehra Ö.
  Zehra Ö.
  Seyahat Acentesi

  Minibüste su ve koladan başka ikram yoktu. En azından bi kek koyabilirdiniz. Bunun dışında çok problem yoktu şoför arkadaşa teşekkür ederiz

  Deniz Ş.
  Deniz Ş.
  Yolcu

  Gaziantep havaalanından şehir merkezine minibüs transferi satın aldık. Vaktinde geldi bu noktada problem yaşamadık ama şoförünüz sokak dar diye sokağa girmedi. Daha önce bizim sokağımıza birçok minibüs girmişti. Uyarmanızda fayda var. İyi çalışmalar

  Derya D.
  Derya D.
  Yolcu

  Havaalanı Transfer Çözümleri

  Buskirala havaalanı transfer fiyatlarını minimum seviyede tutabilmek amacıyla diğer havalimanı transfer şirketlerinin aksine karşılıklı seferler düzenler. Bu sayede fiyat politikamız daima kesenizi koruyacak şekilde biçimlendirilir. Tüm sivil uçuşlara açık olan DHMI havaalanlarında bu hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.
  Buskirala havalimanı servis hizmetlerinde yüksek kaliteli transfer araçları ile ulaşım imkanı tanır. Şehir içi veya şehirlerarası ulaşım ihtiyaçlarınız için bu araçlardan size veya ailenize uygun olanı seçip, kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Şirketimiz hangi havayolu şirketi ile uçarsanız uçun, aynı kapasite ve kapsamda hizmetlerini kesintisiz olarak sürüdür. Size, ailenize veya ekibinize özel araç sunabilmemiz havaalanlarına ulaşımınızı daha konforlu hale getirir. Ucuz havaalanı transferi arayan her yolcunun tercihi Buskirala'dır.

  havaalanı transfer

  Premium Ulaşım Seçenekleri

  Ekiplerimiz havalimanı Vip transfer hizmetlerini üst segment araçları ile sunar. Vip transferlerde genellikle Mercedes Vito, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Transporter ve Mercedes E Class araçlarımız hizmet verir. Standart araçların aksine özel dizayn olarak yollarda olan Vip filomuz size, şirketinize veya kurumunuza prestij katacaktır.
  Yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde hizmete sunulan Vip araç filomuz A1, A2 ve D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Bu belgelerin yanı sıra TURSAB belgesi ile de seyahatlerinizi güvence altında tutarız.
  Ülkemizin tüm şehirlerinde şehir içi transfer veya şehirlerarası transfer ihtiyaçlarınıza Vip araçlarımız ile cevap verebiliriz. Ayrıca bu araçları saatlik, günlük veya haftalık kiralayabilirsiniz. Bu sayede Vip servis desteğini eksiksiz tamamlarız.

  havalimanı vip transfer şirketleri ve fiyatları

  Havaalanı Transfer Süreci

  Şirketimizden shuttle, Vip servis, özel transfer, minibüs transfer veya otobüs transfer hizmeti alabilirsiniz. Tüm hizmetlerde işleyişimiz değişmez. Havalimanı ulaşım ihtiyacınıza çözüm üretmek için öncelikle rezervasyonunuzu tamamlamanız gerekir. Rezervasyon sonrasında gerekli bilgiler sistemlerimizde işlenerek araç veya araçlarınız sizin için rezerve edilir.
  Rezervasyondan sonra tüm işlemleri ekiplerimiz takip eder. Gerekli araç hazırlıklarını tamamladıktan sonra tarafınıza araç plakası ve şoför iletişim bilgileri iletilir. Bu işlem genellikle transferinizden bir gün önce yapılır.
  Kaç bavulunuzun olduğu, nasıl bir araçta rahat edeceğiniz gibi tüm detaylar düşünülür. Ayrıca rötar ve benzeri gecikmelerde size anında bilgi verilir ve transferiniz gerekli saate ertelenir. Aşağıdaki hizmetlerin tamamını sunabiliriz.

 • 1. Otomobil Transferleri
 • 2. SUV Transferleri
 • 3. Vip Transferler
 • 4. Makam Aracı Transferi
 • 5. Minibüs Transferleri
 • 6. Servis Transferleri
 • 7. Otobüs Transferleri
 • havalimanı servis ve vip transfer

  1. Otomobil Transferleri

  Yaklaşık 50 havaalanında otomobil ile transfer desteği sunabiliyoruz. Araçlarımız genellikle sedandır. Bu sayede bagaj ihtiyaçlarınıza yeterli gelir. Ülkemizin en pratik yolcu transferi hizmetidir. Kapınızın önüne kadar ulaşım imkanı tanınır.
  Bu otomobiller T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından A1 be A2 yetki belgeleri ile belgelendirilmiştir. Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda uygundur.

  2. SUV Transferleri

  Sizde SUV sevenlerden misiniz? Buskirala'nın havaalanı SUV transferleri ile görkemli araçlarla seyahat edebilirsiniz. SUV'nin sedandan çok daha güvenli olduğu aşikardır. Güvenliğinize ve prestijinize önem veriyorsanız mutlaka deneyin.
  Firmamızın SUV filosunda MG, Audi, Togg, Volvo ve BMW marka araçlar bulunur. Size ve kesenize uygun aracı seçerek güvenli yolculuğun tadını çıkarın.

  3. Vip Transferler

  Şirketimizin en kapsamlı sunduğu hizmettir. Vip transferler şirketinize, ekibinize veya şahsınıza prestijli bir seyahat imkanı sunar. Buskirala Vip ulaşım çözümlerinde Mercedes Viano, Mercedes Vip Vito, Mercedes E Class, Mercedes S Class ve emsali araçları kullanır. Ulaşımın yanı sıra özel şoför ve asistan desteklerine de Vip hizmetlerimiz vasıtasıyla erişebilirsiniz.

  4. Protokol Ulaşımı

  Havaalanı makam aracı transfer hizmetimizi genellikle devlet büyükleri ve şirket yöneticileri tercih eder. Protokole özel hizmet veren bu araçların sürücü kadrosu özel güvenlik ve sürüş teknikleri sınavlarından geçer. Bu sayede Vip seviyesinden bir adım daha öteye geçmiş oluruz.
  Makam aracı olarak havalimanı transferleri sunduğumuz modeller Mercedes E Class, Mercedes Premium Vip Vito, Mercedes Premium Vip Viano ve BMW 7 serisidir.

  5. Minibüs Transferleri

  En sık tercih edilen havaalanı transferlerimiz minibüsler ile yapılanlardır. Buskirala havalimanı minibüs transfer hizmetlerini tam vaktinde ve taahhüt ettiği şekliyle sunar. Üstelik 59 havaalanının tamamında. İstanbul Havalimanı'ndan sizi uğurlayan transfer minibüsümüzün bir eşi Esenboğa havaalanında sizi karşılayabilir. Bu kapsam ve kalitede bir ulaşım çözümünü sadece Buskirala sunar.
  Minibüs transferlerimiz bünyesinde Vito transferleri, Multivan transferleri ve 8 kişilik araç transferleri sağlanır. Tek yapmanız gereken uygun ulaşım aracını seçmektir.

  6. Servis Transferleri

  Kalabalık gruplarınızın havaalanı ulaşım tercihleri arasında Buskirala'nın özenle sunduğu havalimanı servis transferleri vardır. Bu hizmet ile karşılama hizmetini de alarak seyahatinize kolaylık kazandırabilirsiniz.
  Şirketimiz havaalanına servis ulaşımında aşağıdaki araçları kullanır.

 • Mercedes Sprinter
 • Volkswagen Crafter
 • Otokar Sultan
 • Isuzu Turkuaz
 • 7. Otobüs Transferleri

  Çok mu kabalıksınız? Dert etmeyin! Binlerce yolcuyu aynı anda birçok havaalanından dilediğiniz noktaya ulaştırabilecek sağlam bir ulaşım ağına sahibiz. İster yüz ister bin kişi olun, Buskirala'nın havalimanı otobüs transferlerinden faydalanın, siz inmeden otobüsleriniz hazırlansın. Otobüs filomuzdan aşağıdaki marka ve modeller transfer hizmeti veriyoruz.

 • Mercedes Tourismo
 • Mercedes Travego
 • Setra S515
 • Neoplan Tourliner
 • Man Lion's Coach
 • havalimanı ucuz transfer şirketi
  Neden Biz?

  Geçtiğimiz son 1 yıl içerisinde 81 ilin tamamında, 59 havaalanının içerisindeydik. Binlerce transfer ve binlerce günlük kiralama hizmeti sunduk. Hiçbir grup veya yolcumuzu yarı yolda bırakmadık. Bunun vermiş olduğu gurur ve sorumluluk ile her gün daha titiz ve özenli ulaşım çözümleri sağlıyoruz.
  Bu gururu bizlere yaşatan başta yolcularımız olmak üzere ekibimiz ve yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.

  transfer havaalanı taksi havalimanı ulaşım