16 Kişilik Minibüs Kiralama

16 kişilik minibüs

Buskirala.com güvencesiyle 16 kişilik minibüs kiralama hizmeti 7/24 sunuluyor. Müşterilerimize sunacağımız her minibüs resimdekiler ile birebir aynıdır. Sadece koltuk renkleri değişiklik gösterebilir. Tüm 16 kişilik araçlarımız D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Kusursuz bir yolculuk için şoförlü minibüs kiralama hizmeti sunarız.

16 Kişilik Minibüs Kiralama Fiyatları

Araçlarımızın kiralama ücretlerine akaryakıt dahil değildir. Aşağıdaki bölümde çeşitli yapı ve özelliklere sahip minibüslerimizin fiyatlarını göreceksiniz. 16 kişilik minibüs kiralama fiyatlarımıza araç içi içecek ikramları, şoförler, otoyol ücretleri ve sigortalar dahildir.

16 Kişilik
Mercedes Sprinter
kiralık 16 kişilik sprinter
4500
Günlük
Hemen Ara

Yatar Koltuk ve klima gibi bir çok özelliğe sahiptir. Ayrıca dünyanın en iyi minibüsü unvanını elinde tutar. Şehir içi veya şehirlerarası her yola güvenle çıkabilirsiniz. 16 yolcu 1 şoför kapasitesi vardır. Uzun yolculuklarınız için çift şoför sunmamız sebebiyle yolcu sayınız 15 ile kısıtlanabilir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
16 Kişilik
Volkswagen Crafter
16 kişilik kiralık volkswagen minibüs
4500
Günlük
Hemen Ara

Yatar koltuk, klima ve buzdolabı gibi bir çok özelliği kabininde barındırır. Bazı modellerinde TV bulunur. Şehirlerarası veya şehir içi kullanıma uygundur. 16 yolcu 1 şoför kapasitesi vardır. 8 saati geçen yolculuklarınızda ikinci şoförden dolayı yolcu sayınız 15’e düşebilir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
16 Kişilik
Man TGE
kiralık 16 kişilik man tge minibüs
4500
Günlük
Hemen Ara

Man TGE kiralık minibüslerimiz de diğer seçeneklerimiz gibi oldukça konforludur. Koltuk düzeni 2+1 olarak dizayn edilmiştir. Minibüs segmentinde yeni olan bu markanın araçlarını şoförlü olarak firmamızdan kiralayabilirsiniz. Tek veya çift şoför desteğini ücretsiz vermekteyiz.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
16 Kişilik
Ford Transit
16 kişilik ford minibüs kiralama
4500
Günlük
Hemen Ara

Fors Transit minibüs ailesinin en eski üyesidir. Marka 90'lı yıllardan bugüne minibüsler üretir. Kiralık olarak hizmete sunduğumuz 16 kişilik Ford minibüsler genellikle şehir içi seyahatlerde tercih edilir. Bunun sebebi koltuk özelliklerinin şehir içine daha uygun olmasıdır. Koltuk düzeni 2+1'dir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
16 Kişilik
Renault Master
16 kişilik reno minibüs kiralama
4500
Günlük
Hemen Ara

Renault ailesinin ekonomik araçlarından biridir. Koltuk düzeni karşımıza 2+1 olarak çıkar. 16 kişilik kiralık minibüslerimiz arasında Renault Master'lar genellikle servis olarak kullanılır. Firmamız bu araçları şehirlerarası seyahatlerde kullanmaz. Şoförlü olarak taksitle kiralanabilir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
16 Kişilik
Fiat Ducato
16 kişilik fiat minibüs kiralama
4500
Günlük
Hemen Ara

16 kişilik kiralık minibüs filomuzun şehir içi kahramanıdır. Önden çekişli olması şehir içi transfer hizmetlerinde pratik çözümler üretmemize yardımcı olur. Bu araçları kısa mesafe seyahatlerinizde şoförlü olarak hizmetinize verebiliriz. Koltuk düzeni diğerlerinden farklı olarak 3'lü sıralanır.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden minibüs veya otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici

  16 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

  Firmamızın sunmuş olduğu tüm 16 kişilik araçlar 2 + 1 rahat oturma düzenine sahiptir. Ayrıca geniş bagaja sahip olmaları konforunuzu artırır. Aşağıdaki bölümden 16 kişilik minibüslerimizin koltuk düzenine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha yüksek kapasiteye ihtiyacınız var ise daha büyük minibüsler veya midibüsler de sunabiliriz.

  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi