16 kişilik minibüs

16 Kişilik Minibüs Kiralama

Buskirala.com güvencesiyle 16 kişilik minibüs kiralama hizmeti 7/24 sunuluyor. Müşterilerimize sunacağımız her minibüs resimdekiler ile birebir aynıdır. Sadece koltuk renkleri değişiklik gösterebilir. Tüm 16 kişilik araçlarımız D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Kusursuz bir yolculuk için şoförlü minibüs kiralama hizmeti sunarız.

16 Kişilik Minibüs Kiralama Fiyatları

Araçlarımızın kiralama ücretlerine akaryakıt dahil değildir. Aşağıdaki bölümde çeşitli yapı ve özelliklere sahip minibüslerimizin fiyatlarını göreceksiniz. 16 kişilik minibüs kiralama fiyatlarımıza araç içi içecek ikramları, şoförler, otoyol ücretleri ve sigortalar dahildir.

16 Kişilik
Mercedes Sprinter
6000
kiralık 16 kişilik sprinter
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Yatar Koltuk ve klima gibi bir çok özelliğe sahiptir. Ayrıca dünyanın en iyi minibüsü unvanını elinde tutar. Şehir içi veya şehirlerarası her yola güvenle çıkabilirsiniz. 16 yolcu 1 şoför kapasitesi vardır. Uzun yolculuklarınız için çift şoför sunmamız sebebiyle yolcu sayınız 15 ile kısıtlanabilir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
16 Kişilik
Volkswagen Crafter
6000
16 kişilik kiralık volkswagen minibüs
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Yatar koltuk, klima ve buzdolabı gibi bir çok özelliği kabininde barındırır. Bazı modellerinde TV bulunur. Şehirlerarası veya şehir içi kullanıma uygundur. 16 yolcu 1 şoför kapasitesi vardır. 8 saati geçen yolculuklarınızda ikinci şoförden dolayı yolcu sayınız 15’e düşebilir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
16 Kişilik
Man TGE
6000
kiralık 16 kişilik man tge minibüs
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Man TGE kiralık minibüslerimiz de diğer seçeneklerimiz gibi oldukça konforludur. Koltuk düzeni 2+1 olarak dizayn edilmiştir. Minibüs segmentinde yeni olan bu markanın araçlarını şoförlü olarak firmamızdan kiralayabilirsiniz. Tek veya çift şoför desteğini ücretsiz vermekteyiz.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
16 Kişilik
Ford Transit
6000
16 kişilik ford minibüs kiralama
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Fors Transit minibüs ailesinin en eski üyesidir. Marka 90'lı yıllardan bugüne minibüsler üretir. Kiralık olarak hizmete sunduğumuz 16 kişilik Ford minibüsler genellikle şehir içi seyahatlerde tercih edilir. Bunun sebebi koltuk özelliklerinin şehir içine daha uygun olmasıdır. Koltuk düzeni 2+1'dir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
16 Kişilik
Renault Master
6000
16 kişilik reno minibüs kiralama
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

Renault ailesinin ekonomik araçlarından biridir. Koltuk düzeni karşımıza 2+1 olarak çıkar. 16 kişilik kiralık minibüslerimiz arasında Renault Master'lar genellikle servis olarak kullanılır. Firmamız bu araçları şehirlerarası seyahatlerde kullanmaz. Şoförlü olarak taksitle kiralanabilir.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
16 Kişilik
Fiat Ducato
6000
16 kişilik fiat minibüs kiralama
Günlük
FİYAT HESAPLAYICI

16 kişilik kiralık minibüs filomuzun şehir içi kahramanıdır. Önden çekişli olması şehir içi transfer hizmetlerinde pratik çözümler üretmemize yardımcı olur. Bu araçları kısa mesafe seyahatlerinizde şoförlü olarak hizmetinize verebiliriz. Koltuk düzeni diğerlerinden farklı olarak 3'lü sıralanır.

Araç Görselleri

Tüm Detaylar
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Aşağıda listelenen fiyatlar şoförlü minibüsler için geçerlidir.
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 444 50 72'yi arayınız.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden minibüs veya otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Yaklaşık 3 aydır havaalanı transferleri ve minibüs kiralama ihtiyaçlarımıza çözüm alıyoruz. Aracın biri dışında hepsinden oldukça memnunuz, o aracı da bi elden geçirseniz iyi olur sanki 🙂 iyi çalışmalar

  Zehra Ö.
  Zehra Ö.
  Seyahat Acentesi

  Minibüste su ve koladan başka ikram yoktu. En azından bi kek koyabilirdiniz. Bunun dışında çok problem yoktu şoför arkadaşa teşekkür ederiz

  Deniz Ş.
  Deniz Ş.
  Yolcu

  Gaziantep havaalanından şehir merkezine minibüs transferi satın aldık. Vaktinde geldi bu noktada problem yaşamadık ama şoförünüz sokak dar diye sokağa girmedi. Daha önce bizim sokağımıza birçok minibüs girmişti. Uyarmanızda fayda var. İyi çalışmalar

  Derya D.
  Derya D.
  Yolcu

  Yaklaşık iki yıldır havaalanından şehir merkezine veya şehir merkezinden havaalanına ulaşım desteği alıyoruz. Yaptıkları en son transferde araçları arıza yaptı. Ücreti iade ettiler ama iade etseler de bence bu büyük bir yanlıştı. Misafirlerimiz bizim içi çok kıymetliydi, çok ayıp oldu. Artık yoğurdu üfleyerek yiyoruz.

  Faruk Ömer D.
  Faruk Ömer D.
  İş Adamı

  Avrupa yakasından Sabiha Gökçen’e ulaşım amacıyla Buskirala ile iletişime geçtim, 3 kişi olmamıza rağmen 8 kişilik şoförlü vito minibüs verdiler. Otomobil ile transfer hizmetleri çok yeterli değil anladığım kadarıyla.

  Özgür Ö.
  Özgür Ö.
  Müşteri

  Esenboğa’dan Vito kiralamak için bu şirkete ulaştım. Gelen araç ile bana gönderilen görseldeki araç arasında koltuk renkleri farklıydı. Tamam ikisi de siyah Vito ama yine de gelecek aracın kendi resmini sitede yayınlasanız daha güzel olurdu.

  Yücel K.
  Yücel K.
  Yönetici

  Bu şirketten otomobil ile havalimanı ulaşım hizmeti aldım. Araçları hakkında diyecek sözüm yok ama şoförün sigara içebilir miyim diye sormasına çok şaşırdım. Bunu sorması bile abes. Demek ki bazı transferlerde yolda sigara içe içe hizmet veriyor.

  Ferit B.
  Ferit B.
  Müşteri

  2024’e girer girmez hem kiralık otobüslere, hem minibüslere hem de tüm transferlere zam yapmışsınız 🙂 Birkaç gün geçseydi bari.

  Doğan C.
  Doğan C.
  Seyahat Acentesi

  Bu firmadan yaklaşık 300 kişilik havaalanı transferi aldık. Her şey güzeldi ama o kadar otobüs vardı, araç içinde bi çay veya su ikramı yapmalılardı. Bunu ekstra olarak satıyorlar.

  Murat G.
  Murat G.

  İstanbul Havalimanı’ndan Bursa’ya transfer faaliyetimizi yürüten Buskirala, 46 Kişilik konforlu otobüsleriyle ve gerçekten profesyonel şoförüyle bizlere güzel bir deneyim yaşattı. Daha önce de otobüs kiralayıp İstanbul turu yapmıştık. Baştan sonra kurumsal bir firma.

  İlker DOĞRAMACI
  İlker DOĞRAMACI
  Danışman

  16 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

  Firmamızın sunmuş olduğu tüm 16 kişilik araçlar 2 + 1 rahat oturma düzenine sahiptir. Ayrıca geniş bagaja sahip olmaları konforunuzu artırır. Aşağıdaki bölümden 16 kişilik minibüslerimizin koltuk düzenine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha yüksek kapasiteye ihtiyacınız var ise daha büyük minibüsler veya midibüsler de sunabiliriz.

  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi