16 Kişilik Minibüs Kiralama

16 kişilik minibüs

Buskirala.com güvencesiyle 16 kişilik minibüs kiralamak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize sunacağımız her minibüs resimdekiler ile birebir aynıdır. Sadece koltuk renkleri değişiklik gösterebilir. Tüm 16 kişilik araçlarımız D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Kusursuz bir yolculuk için şoförlü minibüs kiralama hizmeti sunarız.

16 kişilik servis kiralama fiyatları

16 Kişilik Mercedes Sprinter

Yatar Koltuk ve klima gibi bir çok özelliğe sahiptir. Ayrıca dünyanın en iyi minibüsü unvanını elinde tutar. Şehir içi veya şehirlerarası her yola güvenle çıkabilirsiniz. 16 yolcu 1 şoför kapasitesi vardır. Uzun yolculuklarınız için çift şoför sunmamız sebebiyle yolcu sayınız 15 ile kısıtlanabilir.

16 kişilik servis kiralama

16 Kişilik Volkswagen Crafter

Yatar koltuk, klima ve buzdolabı gibi bir çok özelliği kabininde barındırır. Bazı modellerinde TV bulunur. Şehirlerarası veya şehir içi kullanıma uygundur. 16 yolcu 1 şoför kapasitesi vardır. 8 saati geçen yolculuklarınızda ikinci şoförden dolayı yolcu sayınız 15’e düşebilir.

16 Kişilik Araçlarımızda Oturma Düzeni

Firmamızın sunmuş olduğu tüm 16 kişilik araçlar 2 + 1 rahat oturma düzenine sahiptir. Ayrıca geniş bagaja sahip olmaları konforunuzu artırır.