Acemali Turizm

Buskirala.com bir Acemali Turizm iştirakidir. 1989 yılında taşımacılık ve turizm sektörüne adım atmış olan firmamızın kuruluş yılı 1997’dir. Kurulduğu günden günümüze; filomuzun hızla genişlemesi ve özverili çalışmalarımız nedeniyle ülkemizin her köşesinde yolcu taşımacılığı hizmetleri veren bir platform haline geldik. 81 ilin tamamında özmal toplu taşıma araçları ile hizmet veren firmamız her geçen gün yeni projeleri ve yeni araçları ile adından sıkça söz ettirir.

 

Neden Güven Veriyoruz?

Firmamızın ülkemiz genelinde güven sağlamış olması bir tesadüf değildir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar tüm yasa ve yönetmeliklere uygun taşımacılık hizmetleri sunmamız güven değerlerimizi yüksek tutar. Bu durum yolcularımızı mutlu ederken şirketimize de değer kazandırır. Firmamızın hiç bir şehir ve ilçede ofisi bulunmaz. Genel merkez ve çağrı merkezi olarak kullandığımız tek destinasyon Ankara’dadır. Merkez ofisimizde 4 departman bulunur. Bunlar operasyon merkezi, muhasebe departmanı, bakım – onarım ve yönetim departmanlarıdır.

Neden Tercih Ediliyoruz?

Acemali Turizm’i tercih sebebi yapan en önemli etken yedek araç garantisidir. Günlerce uğraşıp organize ettiğiniz herhangi bir transferde aksilik yaşansın istemezsiniz değil mi? 81 ilde 24 saat yedek otobüs ve minibüsler sağlayabilen tek platform olmak bize gurur ve güç verir. Siz de birçok garanti ve taahhütler altında minibüsler veya otobüsler kiralayarak güvenli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Firma Bilgileri

Tam Unvan: Acemali Turizm Seyahat Organizasyon LTD. ŞTİ.

Genel Merkez: Balgat 1419.cad. 1/1 –  TÜRKİYE

Vergi Dairesi: Hitit Vergi Dairesi

Vergi No: 0040954141

NACE Kodu:  79.11.01

________________________________

Merkezimizden Kareler

Bizi daha iyi tanıyın diye müşteri hizmetleri ve operasyon merkezimizden bir kaç kare paylaşıyoruz.