Antalya Otobüs Kiralama

antalya otobüs kiralama

Buskirala.com ailesi ile otobüs kiralama Antalya için artık çok kolay bir hal aldı. Keyif dolu rotalarınız için turizm otobüslerinizi platformumuz üzerinden kiralayabilirsiniz. 33 yıldır Antalya otobüs kiralama ihtiyaçlarında buskirala.com’u tercih eder. 2+1 VIP otobüslerin yanı sıra 46 kişilik ergonomik otobüsler ve 54 kişilik ekstra uzun otobüsleri www.buskirala.com adresinden teklif alarak en uygun fiyata kiralarsınız. Kiralık otobüsler şehrimizin her köşesinde transferleriniz için hazır. Hemen arayın.

Antalya Otobüs Kiralama Ücretleri

Yüksek fiyatlardan ve şehrimizin rantından kurtulmak için sabit ücretler ile hizmet veren buskirala.com'u tercih edin. Antalya otobüs kiralama fiyatları özellikle yaz dönemlerinde uçuk seviyelere ulaşsa da firmamız yıl boyunca aynı fiyatlar ile hizmet verir. Aşağıdaki bölümden akaryakıt hariç kiralama bedellerini inceleyebilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Antalya'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Aşağıdaki bölümden Antalya'da turizm otobüsü kiralama hizmeti için ayırdığımız araçlarımızı inceleyebilir, dilediğinizi kiralayabilirsiniz. Antalya’nın turizm cenneti olması transfer ve yolcu taşıma ihtiyacının maksimum seviyeye çıkmasını sağlar. Bu yoğunlukta size resmini gösterdiği aracın kendisini gönderen firma sayısı oldukça azdır. Buskirala.com ailesi tüm müşterilerine iş öncesi onay için aracın gerçek resimlerini iletir. Sürprizlerle sizi karşı karşıya bırakmaz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Antalya’nın en ergonomik otobüsleridir. 2+2 oturma düzenine sahiptir. İçerisinde her türlü konforu bulabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile araç kalitesi sorunu sıfıra indirir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik otobüslerimiz 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Kabinlerinde buzdolabı, TV ve her koltukta priz gibi bir çok özellik bulunur. Bir küçüğüne göre 1 metre daha uzundur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Antalya’nın en büyük otobüsleridir. Genellikle uluslararası otobüs kiralamalarda kullanılır. İçerisinde TV, priz, wifi gibi bir çok özelliği barındırır. Şoförlü kiraya verilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Antalya'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Akdeniz bölgesinin tamamında yolcu taşıma hizmetleri sunar. Bu durum gerek yedek araç gerekse anında hizmet için bir avantajdır.

Buskirala.com ekibi Antalya yolcu otobüsü kiralama hizmetini başta şehir merkezi olmak üzere Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı ve Kepez ilçelerinde hizmet veririz. Anında veya planlı seyahatleriniz için 0(850) 840 52 50 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşmanız yeterlidir.

Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Antalya'da şehirlerarası otobüs kiralamak özellikle yaz dönemlerinde oldukça yıpratıcı bir süreçtir. Bu durumu aşmak için firmamız kiraya verdiği her otobüsü tarafınıza tahsis ederek aksiliklerin önüne geçer. Kiralama sürecinde de bir çok problem ile karşılaşılır. Özellikle ödeme hususunda karşılaşılan sorunları çözebilmek amacı ile buskirala.com her şey dahil otobüs kiralama hizmetini Antalya'da sunar.

Her şey dahil otobüs kiralama hizmetimizde gidilecek noktaların belirli olması yeterlidir. Bu destinasyonların çağrı merkezimize iletilmesi durumunda temsilcilerimiz size her şey dahil bir fiyat verebilir. Bu sayede seyahatiniz sırasında her hangi bir ek ödeme ile karşılaşmazsınız.

Bir diğer kiralama yöntemi ise akaryakıt hariç kiralamadır. Bu yöntemi genellikle kaç kilometre yol yapılacağını bilmeyen müşterilerimiz tercih eder.

Otobüslerimizi havalimanı transferi, gezi, tur, toplantı, düğün, nişan, kongre, merasim, organizasyon ve tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınız için kullanabiliriz.

Antalya'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Acemali Turizm ile hizmet veren Antalya kiralık otobüs filomuzda birden çok kapasite ve kalitede toplu taşıma aracı bulunur. Bu araçların çoğunluğu lüks ve ergonomiktir. Gösterişli otobüslerimiz ile misafirlerinize keyifli bir karşılama sağlayabiliriz.

Firmamızın Antalya'da charter otobüsü olan hizmet veren araçları şöyle listelenir;

• 46 kişilikler; Mercedes Tourismo, Mercedes Travego, Man Lion's Coach, Man Fortuna, Setra S515, Temsa Safir, Temsa Safir Plus, Neoplan Cityliner

• 50 kişilikler; Temsa Safir ve Temsa Safir Plus

• 54 kişilikler; Mercedes Travego 17SHD, Man Fortuna, Setra S, Temsa Safir

otobüs kiralama fiyatları antalya

Antalya'da Kiralık Otobüs Avantajları

Buskirala.com ile sunulan her şoförlü otobüs kiralama Antalya için fırsatlarla beraber gelir. Antalya’nın toplu taşıma ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretebilmek için 7/24 çalışan çağrı merkezimiz en uygun çözümü sizin için bulabilir.

Otobüslerimiz ile birlikte gelen avantajlar şunlardır;
1. Her şey dahil kiralama
2. Kredi kartı ile ödeme
3. Taksitlendirme
4. Yasa ve yönetmeliklere uygun taşımacılık hizmetleri
5. Ücretsiz şoför garantisi
6. Araç içi ücretsiz ikramlar
7. D2 yetki belgeli otobüsler

antalya otobüs kiralama fırsatları

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Prosedürleri ve Sözleşmesi

  Buskirala.com’u Antalya otobüs kiralama firmaları ile ayıran yasa ve yönetmeliklere uygun taşımacılıkta ki hassasiyetidir. Bu hassasiyet sayesinde yolcularımız seyahatleri süresince hiç bir yasal yaptırım ile karşılaşmaz. Bunu garanti altına alabilmek için firmamız bazı prosedürler ile yola çıkar. Bu prosedürlerin gerçekleştirilmesi yaklaşık on dakikanızı alır.

  Kiralama süreci şu şekilde ilerler;
  1. Otobüs tercihi
  2. Teklifin tarafınıza sunulması
  3. Teklifin tarafınızca onaylanması
  4. Kiralanan otobüsün gerçek resimlerinin tarafınıza iletilmesi
  5. Sözleşme süreci (Sözleşme örneğini aşağıdaki butondan indirebilirsiniz)
  6. Ön ödeme (Genellikle %20)
  7. UETDS sistemi için yolcu listesinin tarafımıza iletilmesi (Yasal zorunluluktur)

  otobüs kiralama sözleşmesi antalya

  Antalya'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Size Antalya'da ne lazım? Bir charter otobüsü mü? Yada üstü açık bir otobüs? Otobüsler ile ilgili aklınıza gelebilecek her ihtiyacı buskirala.com üzerinden çözebilirsiniz. Yılın 365 günü 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimizi arayarak Antalya'da d2 belgeli otobüs kiralama desteğimize erişebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü kiralık otobüs Antalya için 24 saat kesintisiz sunduğumuz bir hizmettir. 12 taksite kadar ödeme kolaylığı sağlanabilir.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Antalya'daki tüm otobüslerimiz D2 yetki belgesine sahiptir. Bu sayede tüm transfer ve tur ihtiyaçlarınızı çözebiliriz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Uzun soluklu işleriniz için şoförsüz otobüs kiralama desteğini sağlayabiliriz. Bu hizmeti genellikle 8 ay ve üzeri kiralamalarda veririz..

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Antalya'da B2 yetki belgeli otobüs kiralamak için buskirala.com'u arayabilirsiniz. Uluslararası yolcu taşıma destekleri de veririz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Antalya Havalimanı otobüs transferi ve şehir içi transfer ihtiyaçlarınıza 7/24 çözüm üretebiliyoruz. Lüks araçlar ile...

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Antalya'da düğün için kiralık otobüslerimizi kullanabilirsiniz. Bu araçların kilometre sınırı bulunmaz ve şoförlüdür.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Antalya otobüs firmaları dönem dönem yetersiz kalır. Bu ve benzeri durumlarda firmaya otobüs kiralama hizmetimizi alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Tur otobüsü kiralamak Antalya için artık çok pratik. Sadece bir telefon ile onlarca otobüsü tur ve gezileriniz için kullanabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Antalya'da seçim otobüsü kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Platformlu ve ses sistemli araçlar ile destek veririz.

    Akseki otobüs kiralama, Alanya otobüs kiralama, Elmalı otobüs kiralama, Finike otobüs kiralama, Gazipaşa otobüs kiralama, Gündoğmuş otobüs kiralama, İbradı otobüs kiralama, Demre otobüs kiralama, Kaş otobüs kiralama, Kemer otobüs kiralama, Korkuteli otobüs kiralama, Kumluca otobüs kiralama, Manavgat otobüs kiralama, Serik otobüs kiralama, Muratpaşa otobüs kiralama, Konyaaltı otobüs kiralama, Aksu otobüs kiralama, Döşemealtı otobüs kiralama ve Kepez otobüs kiralama ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. 0(850) 840 52 50 Hemen Arayın.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi