7/24 Burdur Minibüs Kiralama

burdur minibüs kiralama

Buskirala.com ekibi olarak Acemali Turizm güvencesiyle Burdur minibüs kiralama hizmetini verir. Geniş filomuz ve gerek kabin içi gerekse kabin dışı personelimizle birlikte sizlere hizmet vermek bizim için bir onurdur. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ise size 7/24 aktif olan bir telefon kadar yakın. Firmamız her türlü koşulu göz önünde bulundurarak seyahatleriniz öncesinde bütün önlemleri alarak hareket etmektedir. Bu önlemler ise yedek araç başta olmak üzere bütün güvenlik önlemlerini kapsamaktadır.

Burdur Minibüs Kiralama Fiyatları

Araçlarımız ile Burdur’da minibüs kiralama olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz şu şekildedir;

• Okul Servis Minibüsü Kiralama
• Tur Minibüsü Kiralama
• Geziler için Minibüs Kiralama
• İş Seyahatleri için Minibüs Kiralama
• Düğün ve benzeri organizasyonlar için Minibüs Kiralama

Tüm bu hizmetlerin fiyatları mevsime göre değişiklik gösterir. Bu nedenle bize telefonla ulaşarak fiyat almalısınız.

Burdur'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Sizin hizmetinize sunulacak olan Burdur’daki minibüslerimizi inceleyerek daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat konusunda hiç endişe duymanıza gerek yok. Çünkü piyasa şartlarında en uygun kiralamayı yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca almış olduğunuz hizmetten memnun kalacağınızı size BusKiralama ailesi olarak garanti ederiz. Araçlarımız arasında 31, 27, 19, 16 ve 9 kişilik olarak tasarlanmış VIP tarzında minibüsler olduğunu da tekrardan hatırlatmak isteriz. İncelemek için sayfayı aşağı kaydırınız.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

4 kişilik makam minibüsüdür. Burdur'da protokol aracı olarak hizmet verir. Genellikle iş adamları tercih eder.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Burdur’da VIP minibüs kiralamak isteyen iş adamları veya devlet yöneticileri için en ideal tercihtir. Resimler için butonu tıklayınız.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Bol bagajı olan gruplar için ideal bir seçimdir. Ergonomik yapısı çok tercih edilmesini sağlar. Araç resimlerini incelemek için butonu tıklayınız.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Burdur’da servis kiralamak isteyenler için en iyi tercihtir. Bagajı dar olsa da oldukça konforludur. Resimlerini incelemek için butonu tıklayınız.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

2+2 koltuk düzenine sahiptir. Burdur içi veya şehirlerarası kullanılabilir. Aracın resimlerini incelemek için aşağıdaki bölümü tıklayınız.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Burdur’da 31 kişilik otobüs ihtiyacınıza en iyi çözümdür. Oldukça konforludur. Görsellerine erişmek için aşağıdaki butonu tıklayınız.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  kiralık minibüs
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici