Burdur Otobüs Kiralama

otobüs kiralama burdur

www.buskirala.com ile otobüs kiralama Burdur için dert olmaktan çıkıyor. Haftanın her günü 24 saat hazır bekleyen kiralık araçlar ile sizi veya grubunuzu ülkemizin dilediğiniz köşesine ulaştırıyoruz. D2 yetki belgesi ile T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından belgelendirilmiş lüks otobüslerimiz ile güvenli bir seyahat sağlıyoruz.

Filomuzda 46 kişilik kiralık şehirlerarası otobüsten 54 kişiliğe kadar her ebatta aracı bulabilirsiniz. Otobüs kiralama fiyatları daima en uygun platformumuzdadır.

Burdur Otobüs Kiralama Fiyatları

Burdur otobüs kiralama fiyatları yılın dönemine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle net bir fiyat skalası yoktur. Fakat otobüs kiralama ücretleri Burdur’da genellikle günlük 3500₺ ile 5500₺ arasında değişiklik gösterir. Bu tutara akaryakıt dahil değildir.
Kiralama ücretlerinde gidilecek yol da etkendir. Yolun stabilize olması veya ücretli geçişlerin bulunması kiralama fiyatlarını bir miktar daha yukarı çekebilir.
Uygun fiyatlar ile sağladığımız kiralık otobüsler Burdur‘da 24 saat esasına göre hizmet verir. Tüm araçlarımız T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 belgesi ile belgelendirilmiştir.

otobüs kiralama fiyatları burdur

Burdur'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com Burdur’da birden çok otobüs ile hizmet veriyor. Otobüs çeşitlerimiz ihtiyaçlarınıza göre hizmet sağlayabilmek amacı ile şoförlü olarak teslim ediliyor. Firmamızın sağladığı şehirlerarası otobüs kiralama Burdur‘da 3 farklı otobüs çeşidi ile sunulur.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Burdur'da en beğenilen otobüsler 46 kişilik araçlardır. Bu araçların kabin konforu premium standartlardadır. Yurt içi seyahatleriniz için en ideal çözümü sağlarlar.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Burdur'daki 50 kişilik otobüslerimiz 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Kabinlerinde buzdolabı, TV ve her koltukta priz gibi bir çok özellik bulunur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

54 kişilik otobüslerimiz ile Burdur'dan uluslararası seyahatlere çıkabilirsiniz. B2 yetki belgeli bu araçlar 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Çift şoförlü teslim edilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Burdur'un Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Burdur otobüslerini daima buskirala.com adresinden kiralar. Yaygın hizmet ağımız sayesinde Burdur'un her köşesinden ulaşılabilir destekler sağlarız. Kiralık otobüslerimize Burdur merkez başta olmak üzere Ağlasun, Çavdır, Bucak, Çeltikçi, Altınyayla, Karamanlı, Kemer, Gölhisar, Yeşilova ve Tefenni ilçelerinden ulaşabilirsiniz.
Aynı anda binlerce kişiyi transfer etme yeteneğine sahip olan firmamızdan havalimanı transferi desteği de talep edebilirsiniz.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Burdur şehirlerarası otobüs kiralama ücretlerinde iki farklı kiralama yöntemi ile fiyat verebiliriz. Bunlardan ilki her şey dahil kiralamadır. Her şey dahil kiralık otobüslerimizde gidilecek yolun uzunluğu hesaplanarak sizlere akaryakıt ve tüm masraflar dahil bir teklif verilir. Sonrasında ek bir ödeme ile karşılaşmazsınız.

Bir diğer fiyatlama ise gezi ve tur gibi kilometresi belirli olmayan transfer işleriniz için akaryakıt hariç kiralamadır. Bu sistemde sadece aracın günlük kiralama ücreti talep edilir. Şoför desteğimiz her iki yöntemde de ücretsizdir.

Burdur'daki Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Burdur'da iki farklı otobüs çeşidi ile hizmet veriyoruz. Bu otobüsler aynı kabin konforuna sahiptir. Ayrıca buskirala.com her iki otobüs çeşidinde de kapsamlı bir taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.

Burdur için şoförlü olarak sunduğumuz otobüs çeşitleri şöyle listelenir.

• 46 kişilik otobüsler

• 50 kişilik otobüsler

• 54 kişilik otobüsler

otobüs kiralama fiyatları burdur
herşey dahil otobüs kiralama burdur

Burdur'da Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Burdur’da bir çok özel taşımacılık hizmeti sağlar. Burdur otobüs firmaları arasından sunduğumuz hizmetler ile bir adım öne çıkarız. Bu hizmetler müşterilerimize avantajlı bir kiralama imkanı tanır.

Diğerlerinden bizi ayıran özellikler şöyle listelenir;
• Kredi kartı ile kiralama imkanı
• 12 taksite kadar taksitlendirme
• Ücretsiz şoför desteği
• D2 yetki belgesi güvencesi
• Anında yedek araç garantisi

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamız ile büyük otobüs kiralama Burdur için kolay ulaşılabilir bir hizmettir. Bu hizmeti yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde sunmak amacı ile bazı prosedürler eşliğinde yola çıkarız. Otobüslerimizi kiralamak için ilk yapmanız gereken doğru otobüsü seçmektir. Sonrasında aşağıdaki prosedürler işletilir.
  1. Araç resimlerinin tarafınıza iletilmesi
  2. Teklif süreci
  3. Sözleşme süreci (Örnek sözleşmeye aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz)
  4. Ön ödeme süreci
  5. Yolcu bilgilerinin alınması (Yasal zorunluluktur)
  6. Şoför iletişim bilgilerinin tarafınıza iletilmesi

  otobüs kiralama sözleşmesi burdur
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs