7/24 Kırıkkale Minibüs Kiralama

minibüs kiralama kırıkkale

Firmamızın sunmuş olduğu dev araç filosu ile Kırıkkale minibüs kiralama hizmetlerine çok uygun fiyatlarla ulaşıyor. Şehir içi veya şehirlerarası seyahatleriniz için en uygun minibüsü platformumuzda mutlaka görürsünüz. D2 yetki belgesine sahip araç filomuz ile en küçüğünden en büyüne tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınıza anında çözümler üretiriz.

Kırıkkale Minibüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com Kırıkkale’de minibüs kiralama fiyatlarını en uygun seviyelerde tutan nadir kuruluşlardan biridir. Geniş araç portföyü, yaygın yedek araç desteği ve en ekonomik araç garantisi ile Kırıkkale’nin en çok tercih edilen minibüs kiralama şirketi unvanını elinde tutar. Bu avantajlara ek olarak kredi kartı ile taksit avantajı da sunan firmamız en donanımlı araçları kesenizi yormadan hizmetinize verir.

kırıkkale şehirlerarası minibüs kiralama
kiralık minibüs

Kırıkkale'deki Minibüslerimizi İnceleyin

Kırıkkale’de kiraya verdiğimiz minibüslerimizin tamamı aynı konfor ve özelliklere sahiptir. Tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Ayrıca TUV standartlarını uygun koltuk aralıkları ile de seyahatlerinizi daha konforlu hale getiririz.

Sunmuş olduğumuz kiralık servisler altı farklı ebattadır. Bunlardan dördü minibüs, ikisi midibüstür. Koltuk sayısına göre şöyle listelenir;

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Kırıkkale'nin Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız şehrimizin her köşesinden ulaşılabilir bir filo ile yolcu taşıma işlemlerini sürdürür. Başta Kırıkkale merkez olmak üzere Yahşihan, Keskin, Delice, Çelebi, Bahşili, Sulakyurt, Balışeyh ve Karakeçili ilçelerinde 6 farklı kapasitede araç ile transferler sağlarız.

D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş minibüslerimizi şehir içi veya şehirlerarası fark etmeksizin gezi, tur, düğün, nişan, cenaze, toplantı ve merasimlerinizde kullanabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Kırıkkale'de sunduğumuz kiralık servisleri her şey dahil olarak yola çıkarırız. Bu sistemde gidilecek noktanın tarafımıza iletilmesi yeterlidir.

İlgili hesaplamalar yapılarak akaryakıt, şoför giderleri, köprü ve otoyol ücretleri gibi tüm masraflar dahil edilerek tarafınıza teklif sunarız. Bu sayede yolculuk sırasında ek bir ödeme ile karşılaşılmaz. Bunun yanı sıra ne kadar yol yapılacağı belirli olmayan gezi ve tur gibi transfer ihtiyaçlarınıza yakıt hariç fiyatlamalar da sunabiliriz.

servis kiralama kırıkkale

Kırıkkale'de Minibüs Kiralamanın Avantajları

Buskirala.com adresinden minibüs kiralamanın farklı avantajları vardır. Bu avantajlardan ilki araçlarımızın D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş olmasıdır. Bu belge sayesinde normalde şehir içine girişi yasak olan bu araçlar tüm yasaklardan muaf tutulur. Bu sayede araç hareket noktasını kapınızın önü olarak belirleyebilirsiniz.

İkinci avantajımız ise kesenizi korur. Kredi kartı ile 12 taksitte ödeme avantajını Kırıkkale’de sunabilen tek kiralama şirketiyiz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamız yurtiçi yolcu taşıma hizmetlerinde tüm işlemlerini yasal mevzuatlara uygun şekilde gerçekleştirir. Bu nedenle buskirala.com adresinden minibüs kiralamak için bazı prosedürler gereklidir. Bunlardan ilki araç seçimidir.

  Müşteri temsilcimizin yardımı ile ihtiyacınıza uygun bir minibüsü seçebilirsiniz. Sonrasında firmamız en uygun fiyat teklifini sizlere sunar. Teklifi onaylamanız sonrasında ön ödeme yapmanız gerekir. Takip eden süreçte ise sözleşme onayı istenir.

  Örnek minibüs kiralama sözleşmemize aşağıdaki bölümden erişebilirsiniz.

  minibüs kiralama fiyatları kırıkkale
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici