7/24 Kırıkkale Minibüs Kiralama

minibüs kiralama kırıkkale

Firmamızın sunmuş olduğu dev araç filosu ile Kırıkkale minibüs kiralama hizmetlerine çok uygun fiyatlarla ulaşıyor. Şehir içi veya şehirlerarası seyahatleriniz için en uygun minibüsü platformumuzda mutlaka görürsünüz. D2 yetki belgesine sahip araç filomuz ile en küçüğünden en büyüne tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınıza anında çözümler üretiriz.

Kırıkkale Minibüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com Kırıkkale'de minibüs kiralama fiyatlarını en uygun seviyelerde tutan nadir kuruluşlardan biridir. Geniş araç portföyü, yaygın yedek araç desteği ve en ekonomik araç garantisi ile Kırıkkale'nin en çok tercih edilen minibüs kiralama şirketi unvanını elinde tutar. Bu avantajlara ek olarak kredi kartı ile taksit avantajı da sunan firmamız en donanımlı araçları kesenizi yormadan hizmetinize verir.

Kırıkkale 31 kişilik kiralık minibüs31+1 Kişilik Midibüs Kiralama
9000
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Şoför dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Kırıkkale 27 kişilik kiralık minibüs27+1 Kişilik Midibüs Kiralama
8500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Kırıkkale 19 kişilik kiralık minibüs19+1 Kişilik Minibüs Kiralama
6500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Km sınırı yok
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Kırıkkale 16 kişilik kiralık minibüs16+1 Kişilik Minibüs Kiralama
6000
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Km sınırı yok
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Kırıkkale 8 kişilik kiralık minibüs8+1 Kişilik Minibüs Kiralama
5500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Kırıkkale vip kiralık minibüs4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama
10500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Akaryakıt hariç
 • Şoför dahil

Araçları Gör

Tüm Detaylar
kiralık minibüs

Kırıkkale'deki Minibüslerimizi İnceleyin

Kırıkkale’de kiraya verdiğimiz minibüslerimizin tamamı aynı konfor ve özelliklere sahiptir. Tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Ayrıca TUV standartlarını uygun koltuk aralıkları ile de seyahatlerinizi daha konforlu hale getiririz.

Sunmuş olduğumuz kiralık servisler altı farklı ebattadır. Bunlardan dördü minibüs, ikisi midibüstür. Koltuk sayısına göre şöyle listelenir;

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Kırıkkale'nin Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız şehrimizin her köşesinden ulaşılabilir bir filo ile yolcu taşıma işlemlerini sürdürür. Başta Kırıkkale merkez olmak üzere Yahşihan, Keskin, Delice, Çelebi, Bahşili, Sulakyurt, Balışeyh ve Karakeçili ilçelerinde 6 farklı kapasitede araç ile transferler sağlarız.

D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş minibüslerimizi şehir içi veya şehirlerarası fark etmeksizin gezi, tur, düğün, nişan, cenaze, toplantı ve merasimlerinizde kullanabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Kırıkkale'de sunduğumuz kiralık servisleri her şey dahil olarak yola çıkarırız. Bu sistemde gidilecek noktanın tarafımıza iletilmesi yeterlidir.

İlgili hesaplamalar yapılarak akaryakıt, şoför giderleri, köprü ve otoyol ücretleri gibi tüm masraflar dahil edilerek tarafınıza teklif sunarız. Bu sayede yolculuk sırasında ek bir ödeme ile karşılaşılmaz. Bunun yanı sıra ne kadar yol yapılacağı belirli olmayan gezi ve tur gibi transfer ihtiyaçlarınıza yakıt hariç fiyatlamalar da sunabiliriz.

kırıkkale şehirlerarası minibüs kiralama
servis kiralama kırıkkale

Kırıkkale'de Minibüs Kiralamanın Avantajları

Buskirala.com adresinden minibüs kiralamanın farklı avantajları vardır. Bu avantajlardan ilki araçlarımızın D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş olmasıdır. Bu belge sayesinde normalde şehir içine girişi yasak olan bu araçlar tüm yasaklardan muaf tutulur. Bu sayede araç hareket noktasını kapınızın önü olarak belirleyebilirsiniz.
İkinci avantajımız ise kesenizi korur. Kredi kartı ile 12 taksitte ödeme avantajını Kırıkkale'de sunabilen tek kiralama şirketiyiz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamız yurtiçi yolcu taşıma hizmetlerinde tüm işlemlerini yasal mevzuatlara uygun şekilde gerçekleştirir. Bu nedenle buskirala.com adresinden minibüs kiralamak için bazı prosedürler gereklidir. Bunlardan ilki araç seçimidir.

  Müşteri temsilcimizin yardımı ile ihtiyacınıza uygun bir minibüsü seçebilirsiniz. Sonrasında firmamız en uygun fiyat teklifini sizlere sunar. Teklifi onaylamanız sonrasında ön ödeme yapmanız gerekir. Takip eden süreçte ise sözleşme onayı istenir.

  Örnek minibüs kiralama sözleşmemize aşağıdaki bölümden erişebilirsiniz.

  minibüs kiralama fiyatları kırıkkale
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Gaziantep havaalanından şehir merkezine minibüs transferi satın aldık. Vaktinde geldi bu noktada problem yaşamadık ama şoförünüz sokak dar diye sokağa girmedi. Daha önce bizim sokağımıza birçok minibüs girmişti. Uyarmanızda fayda var. İyi çalışmalar

  Derya D.
  Derya D.
  Yolcu

  Yaklaşık iki yıldır havaalanından şehir merkezine veya şehir merkezinden havaalanına ulaşım desteği alıyoruz. Yaptıkları en son transferde araçları arıza yaptı. Ücreti iade ettiler ama iade etseler de bence bu büyük bir yanlıştı. Misafirlerimiz bizim içi çok kıymetliydi, çok ayıp oldu. Artık yoğurdu üfleyerek yiyoruz.

  Faruk Ömer D.
  Faruk Ömer D.
  İş Adamı

  Avrupa yakasından Sabiha Gökçen’e ulaşım amacıyla Buskirala ile iletişime geçtim, 3 kişi olmamıza rağmen 8 kişilik şoförlü vito minibüs verdiler. Otomobil ile transfer hizmetleri çok yeterli değil anladığım kadarıyla.

  Özgür Ö.
  Özgür Ö.
  Müşteri

  Esenboğa’dan Vito kiralamak için bu şirkete ulaştım. Gelen araç ile bana gönderilen görseldeki araç arasında koltuk renkleri farklıydı. Tamam ikisi de siyah Vito ama yine de gelecek aracın kendi resmini sitede yayınlasanız daha güzel olurdu.

  Yücel K.
  Yücel K.
  Yönetici

  Bu şirketten otomobil ile havalimanı ulaşım hizmeti aldım. Araçları hakkında diyecek sözüm yok ama şoförün sigara içebilir miyim diye sormasına çok şaşırdım. Bunu sorması bile abes. Demek ki bazı transferlerde yolda sigara içe içe hizmet veriyor.

  Ferit B.
  Ferit B.
  Müşteri

  2024’e girer girmez hem kiralık otobüslere, hem minibüslere hem de tüm transferlere zam yapmışsınız 🙂 Birkaç gün geçseydi bari.

  Doğan C.
  Doğan C.
  Seyahat Acentesi

  Bu firmadan yaklaşık 300 kişilik havaalanı transferi aldık. Her şey güzeldi ama o kadar otobüs vardı, araç içinde bi çay veya su ikramı yapmalılardı. Bunu ekstra olarak satıyorlar.

  Murat G.
  Murat G.

  İstanbul Havalimanı’ndan Bursa’ya transfer faaliyetimizi yürüten Buskirala, 46 Kişilik konforlu otobüsleriyle ve gerçekten profesyonel şoförüyle bizlere güzel bir deneyim yaşattı. Daha önce de otobüs kiralayıp İstanbul turu yapmıştık. Baştan sonra kurumsal bir firma.

  İlker DOĞRAMACI
  İlker DOĞRAMACI
  Danışman

  Şirketimizin tüm transfer ve toplu taşıma aracı ihtiyaçlarını buskirala üzerinden karşılıyoruz. Özellikle son İstanbul seyahatimiz olmak üzere tüm aldığımız hizmetler için teşekkür ederiz. Hizmetin başından sonuna 24 saat özveri ile destek oldular.

  Tuğba F.
  Tuğba F.
  Yönetici

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur