Kırıkkale Otobüs Kiralama

otobüs kiralama kırıkkale

Buskirala.com ailesi ile otobüs kiralama Kırıkkale’de çarpıcı bir yeniliğe imza atıyor. 1989 yılında kurulmuş olan firmamız Kırıkkale’ye 7 gün 24 saat anında hizmet sağlıyor. Şoförlü otobüs kiralama konusunda ülkemizin en iddialı platformu olan buskirala.com araçlarını 365 gün 24 saat anında kiralayabilirsiniz.

Kırıkkale Otobüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Kırıkkale günlük otobüs kiralama hizmetinin de öncüsü olduğu gibi, aylık haftalık ve yıllık otobüs kiralama hizmetinin de öncüsüdür. Buskirala.com müşterilerine daima %100 memnuniyet garantisi verir. Kırıkkale otobüs kiralama fiyatlarında da adından söz ettiren firmamız müşterilerine daima en uygun fiyatı sunar. Ayrıca firmamızın tüm araçları D2 yetki belgeli ve Acemali Turizm güvencesiyle hizmet vermektedir. Fiyatlama yapılırken araç kalitesinden asla ödün verilmez. Şehir içi ve şehirlerarası otobüs kiralamak için hemen ara butonunu tıklayarak teklif almanız yeterli.

şehirlerarası otobüs kiralama kırıkkale

Kırıkkale'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamız otobüs kiralama hizmetinde son derece şeffaf ve titizlikle çalışmaktadır. Aşağıda yer alan araç resimleri filomuzun bünyesinde bulunan sadece birkaç araçtan ibarettir. Bu nedenle hizmetinize sunulacak aracın koltuk rengi değişiklik gösterebilir. Marka ve model değişikliği yapılmaz ve iş öncesinde operasyon ekibimiz tarafından hizmetinize sunulacak aracın kendi resimleri sizinle paylaşılır. www.buskirala.com %100 memnuniyetin Kırıkkale’de tek adresi!

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Buskirala.com Kırıkkale'de 46 kişilik otobüs kiralama hizmetini kusursuz otobüsler ile verir. Konforlu ve görkemli yapıları ile seyahatlerinizde güven verirler.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Firmamız Kırıkkale'de 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

54 kişilik araçlarımız Kırıkkale'den uluslararası seyahatleriniz için tahsis edilmiştir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Tamamı çift şoförlü olarak teslim edilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Hatay'ın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız başta Kırıkkale merkez olmak üzere şehrimizin Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt ve Yahşihan ilçelerinin tamamında kiralık otobüsler bulundurur. Yılın 365 günü yurtiçi ve yurt dışı yolcu taşıma hizmetleri veren bu araçlar ile güvenli bir şekilde yola çıkabilirsiniz.
Araçlarımızı gezi, tur, düğün, nişan, organizasyon, toplantı, kongre ve tüm transfer ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlarla kullanabilirsiniz.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Firmamız Kırıkkale'de hizmet veren otobüslerinin kiralama ücretlerini belirlerken daima uygun fiyatlı işler çıkarmayı hedefler. Akaryakıt maliyetlerinin izin verdiği orana ülkemizin en uygun yolcu taşıma fiyatlarına platformumuz üzerinden erişebilirsiniz.
Yapılacak kilometrenin belirli olduğu tüm işlerinize her şey dahil teklifler sunarız. Gezi ve tur gibi kaç kilometre yol yapılacağı belli olmayan transfer ihtiyaçlarınızda ise yakıt hariç şekilde teklif almanızı tavsiye ederiz.

Kırıkkale'deki Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Kırıkkale'de hizmet veren otobüslerimizin tamamı T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından B2 ve D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. D2 belgesine sahip olan 46 kişilik araçlarımız yurt içi ulaşım hizmetleri sağlayabilir. B2 yetki belgesine sahip olan 50 ve 54 kişilik araçlarımız ise uluslararası seyahatleriniz için idealdir.

kırıkkale otobüs kiralama şirketleri
kırıkkale otobüs kiralama şirketleri

Kırıkkale'de Kiralık Otobüs Avantajları

Kırıkkale’de kiralık otobüslerimiz kiralamanın dışında bir çok avantaj da sunuyor. 46 kişilik otobüslerimiz Kırıkkale’nin en lüks toplu taşıma aracıdır. Kabin içerisinde, her koltukta priz, koltuk arkası TV Wifi ağı vb. özellikler bulunur. Ayrıca ergonomik bir tasarıma sahiptir.

54 kişilik aracımız ise Kırıkkale’nin en çok yolcu kapasitesine sahip otobüsüdür. Diğer otobüslere kıyasla biraz daha uzun olması otoyollarda avantaj sağlarken dar yollarda engel teşkil edebilir. Koltuk arkası TV mevcuttur.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamız kiraya sunduğu şehirlerarası otobüslerin yasal mevzuatlara uygun şekilde hizmetlerine devam edebilmeleri için kiralama sürecinde bir kaç basit prosedür sunmak zorundadır. Bu prosedürler;
  • Aracın seçimi
  • Teklif ve teklifin onayı
  • Ön ödeme
  • Sözleşme süreci
  • Aracın rezerve edilmesi

  Bunun yanı sıra kiralama sözleşmemizi de şeffaf bir şekilde sizinle paylaşıyoruz. Aşağıdaki butondan indirip inceleyebilirsiniz.

  kırıkkale otobüs kiralama fiyatları
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs