7/24 Kütahya Minibüs Kiralama

minibüs kiralama kütahya

Buskirala.com Kütahya’da kiralık minibüs hizmetleri sağlar. Güvenliğiniz için şoförsüz minibüs kiralama hizmetleri sunmayan firmamız tamamı D2 yetki belgeli araçlar ile seyahat ihtiyaçlarınıza profesyonel destek olur. Bizi hemen arayarak veya aşağıdaki bölümden uygun aracı seçerek şehir içi veya şehirlerarası minibüslerimizi kiralayabilirsiniz.

Kütahya Minibüs Kiralama Fiyatları

Kütahya ve çevre illerinde buskirala.com minibüs kiralama fiyatlarının belirleyici etkeni rolündedir. Kiralama ücretlerini minimum seviyelerde tutabilmek için 24 saat çalışmalarını sürdürür.

Uygun fiyatlı şehir içi ve şehirlerarası kiralık minibüsleri müşterilerimize sunarak Türkiye geneli bir trafik ağı oluştururuz. Bu nedenle en ekonomik fiyatlarla kiralamayı sağlayabiliriz. Bunun yanı sıra kredi kartı ile ödeme imkanı da sunan firmamız 12 taksit avantajı ile de diğerlerinden bir adım öne geçer.

şehirlerarası minibüs kiralama kütahya
kiralık minibüs

Kütahya'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com Kütahya’da sunmuş olduğu tüm kiralama hizmetlerinde gücünü Acemali Turizm’in filosundan alır. Minibüs çeşitlerimiz şöyle listelenir;
• 4 kişilik Premium VIP minibüs
• 8 kişilik VIP minibüs
• 16 kişilik minibüs
• 19 kişilik minibüs
• 27 kişilik midibüs
• 31 kişilik midibüs
Belirtilen tüm araçlarımız T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Size uygun aracı seçerek hemen rezerve edebilir veya hemen yola koyulabilirsiniz.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Kütahya'nın Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız Kütahya'da servis kiralama hizmetlerini 24 saat şehrin her köşesinde sunar. Buskirala.com kiralama hizmetlerini başta Kütahya merkez olmak üzere Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Pazarlar, Şaphane, Hisarcık, Simav ve Tavşanlı ilçelerinde sunuyor.

Tüm Kütahya ilçelerinden kiralık minibüslerimize erişebilirsiniz. Araçlarımızı düğün, nişan, toplantı, gezi, tur, havalimanı transferi veya her türlü yolcu taşıma ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Minibüs kiralama ücretlerine her şey dahildir. Vermiş olduğumuz fiyatlara akaryakıt, HGS, OGS, şoför giderleri ve benzeri tüm masraflar dahil edilir. Bu sayede yolculuğunuz sırasında ek bir ödeme ile karşılaşmazsınız.

Fakat bazı durumlarda firmamız her şey dahil fiyatlar sunamaz. Bu durum genellikle gezi ve tur gibi kilometresi belli olmayan programlarda karşımıza çıkar. Böyle durumlarda buskirala.com adresinden akaryakıt hariç fiyat teklifleri de sunabiliriz.

taksitle minibüs kiralama kütahya

Kütahya'da Minibüs Kiralamanın Avantajları

Buskirala.com ile Kütahya’da kiralık minibüslere erişmek artık çok pratik. Hızlı, pratik ve ekonomik hizmetleri ile öne çıkan firmamız kiralama hizmetleri ile birlikte bir çok avantajı da müşterilerine sağlar. Bizi avantajlarımız diğer minibüs kiralama firmalarının önüne çıkarır. Bu avantajlardan ilki kredi kartı ile ödeme sistemidir. Bu sistem ile araçlarımızın akaryakıt giderlerinden kiralama ücretlerine kadar her ödemeyi 12 taksitle gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci avantajımız yetki belgemizdir. D2 yetki belgesine sahip lüks minibüslerimiz müşterilerimizin şehir içi veya şehirlerarası transfer ihtiyaçlarına cevap verebilir. Bu belge sayesinde araç hareket noktasını kapı önünüz olarak belirleyebilir ve güzergahları kendiniz çizebilirsiniz.

Tüm bu avantajlar buskirala.com’un tercih sebebi olmasını sağlar. Ayrıca güvenliğiniz içi şoförsüz minibüs kiralama hizmetleri sunulmaz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Kütahya şehrimizde buskirala.com üzerinden minibüs veya minibüsleri kiralayabilmek için küçük bir kaç prosedür gereklidir. Kiralama işlemleri başlamadan önce araç seçimi yapmanız ve gidilecek yolu belirlemeniz yeterlidir. Akabinde buskirala.com’un kiralama temsilcisi fiyat teklifi sunacaktır.

  Teklifi onaylamanız sonrasında aşağıda örneği bulunan minibüs kiralama sözleşmesi tarafınıza iletilir. Ön ödeme yapmanız ve sözleşmeyi onaylamanız ile birlikte kiralama işlemini tamamlamış olursunuz.

  kütahya şehirlerarası servis kiralama
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici