7/24 Bolu Minibüs Kiralama

Buskirala.com Bolu’da minibüs kiralama hizmetlerini bütçenize göre en uygun şekilde sunar. Kişi sayısına göre 4, 9, 16 ve 19 kişilik kiralık minibüsler sizlere şoförlü bir şekilde hizmet verir. Daha fazla sayıda kişinin yolculuk yapabilmesi için ise 27 ve 31 kişilik olan midibüslerimiz de sizlere hizmet vermektedir. Yolculuğunuzu gerçekleştirmek için 0 850 840 52 50 numaralı çağrı merkezimizi arayarak minibüs kiralamayı Bolu’da tecrübe edebilirsiniz.

Bolu Minibüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Bolu minibüs kiralama fiyatlarını minimum seviyelerde tutarak yoğun transfer zincirini oluşturur. Bu sayede en uygun fiyatlı kiralık servisleri hizmetinize sunabilir.

Minibüs kiralamak için daima en iyi tercih buskirala.com platformudur. Bu ekonomik fiyatlar taksitlendirme seçeneği ile de birleşince kesenizi yormayan bir kiralama hizmeti almış olursunuz.

kiralık minibüs

Bolu'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Her seyahatin başı güven ve konfor olduğu için yolculuğun gerçekleştirileceği araçlarda bir o kadar önem arz etmektedir. Siz değerli müşterilerimiz Bolu’da bulunan minibüslerimizi inceleyerek kiralama yapmak istediğiniz minibüsün ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. 6 farklı modelle sizlere hizmet veren firmamızın ilk sırasında 4 ve 7 kişilik olan VIP sınıfı yer almaktadır. İkinci olarak ise koltuk sayıları 17 ve 20 olan minibüsler gelmektedir. Son olarak ise 28 ve 32 kişilik midibüsler Bolu merkez ve ilçelerinde size hizmet sunmaktadır.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Konfor ve lüks denilince akla ilk gelen 4 kişilik Premium VIP Bolu'da sizler için yola çıkmaya hazır.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

4 kişilik araca göre geniş ancak VIP sınıfının vazgeçilmezi olan 9 kişilik bu minibüs sizlere hizmet vermektedir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Bolu'da şoförlü minibüs kiralama da öne çıkan 16+1 kişilik minibüslerimiz yolculuk için konfor en iyi konforu sunar.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Bolu'da şehirlerarası minibüs kiralama için en uygun olabilecek 19+1 kişilik minibüsümüzü inceleyebilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Her türlü organizasyonunuz Bolu için tercih edebileceğiniz 27+1 kişilik midibüslerimizi inceleyin.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Güven içinde yolculuk yapabilmek için Bolu'da her şey dahil minibüs kiralama da karşınıza çıkan minibüsümüzü inceleyin.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Bolu'nun Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız Bolu'da kiralık servis hizmetlerini yılın her günü kesintisiz devam ettirmektedir. Kiralama hizmetini başta Bolu merkez olmak üzere Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Mudurnu, Seben ve Yeniçağa ilçelerinden alabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Bolu'da kiralık minibüslerimiz her şey dahil fiyatla hizmet vermektedir. Her şey dahil fiyatlar gezi ve güzergahı belli olmayan turlarda farklılık gösterebilir. Kat edilecek mesafe değişiklik gösterdiği zaman akaryakıt ücreti de o denli farklılık göstermektedir. Fiyatlara dahil olan HGS, OGS ve diğer geçiş ücretlerinin tamamı da bu fiyatlar içerisine dahil edilmiştir.

Bolu'da Minibüs Kiralamanın Avantajları

Kalitenin adresi buskirala.com Bolu’da minibüs kiralamanın avantajlarını müşterilerine sunmaktadır. Bu avantajlar başta online ödeme olmakla birlikte kredi kartına taksit imkanı da sunar.

Yapmış olduğunuz kredi kartı harcamasında hem Mastercard hem de Visa kartların tamamı geçerli olmaktadır. Bu avantajların arasında Bolu’da D2 belgeli minibüs kiralamanın sizlere sunulması ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı kontrolünde yolculuğunuzu gerçekleştirin.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Bolu’dan minibüslerimizi kiralamak için gerçekleştirmeniz gereken prosedürler aşağıda belirtilmiştir;
  • Araç Seçimi
  • Teklif Süreci
  • Ön Ödeme
  • Sözleşme Süreci
  • UETDS Süreci

  Belirtilen prosedürler gerçekleştirildikten sonra şoför bilgileri sizinle paylaşılacaktır. O andan itibaren yolculuğunuzu istediğiniz gün ve saatte gerçekleştirebilirsiniz.

  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici