Bolu Otobüs Kiralama

bolu otobüs kiralama

Sunduğumuz hizmetlerin başında gelen otobüs kiralama Bolu için artık kredi kartına taksitle. Şehrimizin en kapsamlı ulaşım altyapısını oluşturan buskirala.com ekibi ile Bolu otobüs kiralama işlemleri hızla yürütülür. Araçlarımız ile şehrimizin tüm turistik ve tarihi noktalarını gezebilirsiniz. Bunun yanı sıra özel toplu taşıma ihtiyaçlarınız için de hizmet veririz. İster şehir içi ister şehirlerarası tüm otobüs ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz.

Bolu Otobüs Kiralama Ücretleri

Şehrimizin bir turizm cenneti olması sebebiyle Bolu otobüs kiralama fiyatları oldukça önem kazanır. Misafirlerimize sunduğumuz kapsamlı yolcu taşıma hizmetleri ile ekonomik fiyatlarımızın birleşmesi bizleri tercih sebebi yapar. Şehrimizin her ilçesinden ulaşabileceğiniz otobüslerimize ve kiralama ücretlerine aşağıdaki bölümden erişebilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Bolu'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamız Bolu'da yolcu otobüs kiralama hizmeti verirken şeffaf bir işleyişi benimser. Bu nedenle tüm kiralamalarda teslim edeceğimiz otobüsün gerçek resimlerini müşterimiz ile paylaşırız. Bizi Bolu otobüs firmaları ile ayıran en önemli etken budur. Aşağıdaki bölümden kiralık otobüslerimiz hakkında daha detaylı bilgiye kavuşabilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Bolu'da 46 kişilik kiralık otobüslere ulaşabileceğiniz en ekonomik nokta buskirala.com'dur. Bu araçlar şoförlü teslim edilir. Üstelik 12 taksitle.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik kiralık otobüsler Bolu'da nadir tercih edilse de firmamızın filosunda bulunur. Bu araçlar genellikle yakın mesafelerde tercih edilir.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Uluslararası yolculuklar için ideal olan 54 kişilik otobüslerimiz B2 yetki belgesine sahiptir. Bu sayede ülkemiz sınırlarını aşabilirsiniz.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Firmamız Bolu'da şehirlerarası otobüs kiralama hizmetini ücretiz şoförler ile verir. Bu otobüsleri gezi, tur veya özel kiralamalarınızda kullanabilirsiniz. Buskirala.com'dan kiraladığınız otobüsün fiyatları seçtiğiniz güzergahlara göre değişiklik gösterebilir. Size verdiğimiz tekliflerde şoför, HGS, OGS, köprü ve otoyol geçişleri dahildir.

İsterseniz yakıt hariç kiralamada yapabilirsiniz. Bu durumda sadece otobüs günlük kiralama bedelini ödersiniz.

Bolu'nun Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Bolu'nun Bolu (il merkezi), Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Mudurnu, Seben ve Yeniçağa ilçelerinde otobüs kiralama hizmeti sunar. Buskirala.com'dan kiraladığınız tüm otobüslerde D2 yetki belgesi mevcuttur. Bolu kiralık otobüs filomuzun en gözde araçlarına sahiptir. Araçlarımızın büyük çoğunluğu yüksek model ve donanımlıdır. Bu durum bizi tercih sebebi yapar.

Şehrimizde özellikle turizm otobüsü ihtiyacına cevap veren firmamız kusursuz işleyişi sağlayabilmek amacıyla 24 saat çağrı merkezini aktif tutar.

Bolu'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Kaç kişilik otobüse ihtiyacınız varsa önce ona karar verin. Daha sonra otobüslerimizden size uygun olanı seçebilirsiniz. Bolu'da büyük otobüs kiralama hizmetine cevap veren otobüslerimiz kapasitesine göre üçe ayrılır. Bu araçların en beğenileni 46 kişilik olanlardır. Bunu 50 ve 54 kişilikler takip eder.

Bolu filomuzda bulunan otobüs marka ve modelleri;

• 46 kişilikler: Setra S515, Neoplan Cityliner, Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Man Lion's Coach, Man Fortuna

• 50 kişilikler: Temsa Safir ve Safir Plus (Bu araçlar 13 metre uzunluğundadır. Dar yollara uygun olmayabilir.)

• 54 kişilikler: Temsa Safir, Mercedes Travego 17SHD, Setra S ve Neoplan Starliner (Bu araçlar 14 metredir. Sadece uluslararası tavsiye edilir.)

Bolu'da Kiralık Otobüs Avantajları

Ekibimiz Bolu’da şoförlü otobüs kiralama hizmeti sunduğu tüm araçlarda kabin içi ikramları standart kiralamalara ücretsiz dahil eder. Ayrıca otobüslerimizin tamamında D2 yetki belgesi bulunur. Bu belge sayesinde hiç bir güzergah kuralına uymanız gerekmez. Özgürce bir dolaşım sunabiliriz.

Diğer avantajlarımız arasında olan ücretsiz şoför desteğimizle güvenilir bir seyahat sizi bekler. Buskirala.com firması sizler için 7/24 hizmet vermektedir. Bu avantajların yanı sıra firmamız kredi kartı ile otobüs kiralanabilen tek noktadır. Ödemenizin tamamını tüm kredi kartları için geçerli 12 taksitle yapabilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Prosedürleri ve Sözleşmesi

  Platformumuzda yasalara uygun olmayan hiç bir taşımacılık hizmeti verilmemektedir. Bu nedenle araçlarımız yetki belgeleri ve bir çok kalite sertifikası ile donatılmıştır. Kiralama prosedürlerinin bir kısmı da ilgili yasalar gereği zorunludur. Bu durum sizleri korkutmasın. Yaklaşık 5 dakikanızı alacak bir prosedür ile Bolu’dan onlarca otobüsü harekete geçirebilirsiniz. Bolu’da otobüsleri kiralama işleyişi sırasıyla şöyle gerçekleşir;

  1. Otobüsün seçilmesi
  2. Kiralama ücretinde mutabık olunması
  3. Sözleşmenin yapılması (Online yapılabilir)
  4. Ön ödeme yapılması (%20) (20.000₺’yi aşkın tutarlarda %5)
  5. UETDS sistem girişleri için yolcu listesinin teslimi (T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından zorunlu kılınmıştır.)
  6. Araç plakası ve şoför iletişim bilgileri gibi detayların tarafınıza iletilmesi
  boluda otobüs nasıl kiralanır

  Bolu'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Yılın 365 günü hizmet veren uzman kadromuzun filomuzda bulunan otobüsleri bir çok ulaşım ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Araçlarımızı bazen tur otobüsü, bazen düğün otobüsü hatta seçim otobüsü olarak dahi görebilirsiniz. Bu durum bizi Bolu otobüs kiralama firmalarından bir adım öne taşır. Aşağıdaki bölümde şehrimizdeki sık verdiğimiz hizmetleri sizin için listeledik.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü kiralık otobüslerimiz Bolu'da neredeyse her gün hizmet verir. Bu araçları günlük, haftalık veya saatlik kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Araçlarımızın tamamında D2 yetki belgesi bulunur. Bu sayede dilediğiniz noktadan kalkış yapabiliriz. Ayrıca seyahatiniz yasal bir zemine kavuşur.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Şoförsüz kiralamaları Bolu'da altı ay ve üzeri için sunabiliriz. Bu hizmeti personeliniz veya şirketiniz için alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli otobüsler uluslararası seyahatler içindir. Bolu'dan kiralayarak ülke ülke gezebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Transfer otobüslerimiz ile şehir içi transferlerinizi veya havalimanı transferlerinizi gerçekleştirebiliriz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Bolu'da düğün otobüs kiralamak buskirala.com ile yerinizden kalkmadan mümkündür. Sadece arayın 0(850) 8405250

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Bolu otobüs firmaları yoğun dönemlerde yetersiz kaldığında bizden destek alabilir. Hemen arayın ek sefer araçlarına kavuşun.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Bolu'da tur otobüsü kiralamak popüler bir hizmetimizdir. Araçlarımız ile Bolu'nun tüm milli parklarına ulaşabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçimlerde de varız. Bolu'nun adaylarına katkıda bulunmak için seslendirmeli ve platformlu otobüsler verebiliriz.

    Dörtdivan otobüs kiralama, Gerede otobüs kiralama, Göynük otobüs kiralama, Kıbrıscık otobüs kiralama, Mengen otobüs kiralama, Mudurnu otobüs kiralama, Seben otobüs kiralama ve Yeniçağa otobüs kiralama ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. 0(850) 840 52 50 Hemen Arayın.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi