7/24 Artvin Minibüs Kiralama

minibüs kiralama artvin

Acemali Turizm‘den gücünü alan buskirala.com ekibi ile minibüs kiralamak Artvin için artık çok pratik. Karadeniz bölgesinin tamamında ve 81 ilde hizmet sağlayan firmamız kiralık minibüsleri ile haftanın 7 günü 24 saat hizmet veriyor. Tamamı T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş araç filomuz, deneyimli şoför ve kabin ekibimiz ile Artvin’in kiralık minibüs ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

artvin kiralık minibüs

Artvin Minibüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com’un özel fiyatlama ekibi Artvin’deki minibüs kiralama fiyatları üzerinde oldukça baskın bir rol oynar. Yılda bir kez belirlemiş olduğumuz ekonomik kiralama ücretleri ile adeta taşımacılık piyasasının nabzını tutarız. Kiralama ücretlerindeki en büyük etken kiralama uzunluğudur. Günübirlik bir kiralama ile haftalık kiralamalar arasında birim fiyat açısından büyük farklılıklar oluşur. Daima en uygun fiyatı sunma hedefi ile firmamız Artvin’in her köşesinde hazır minibüsler bulundurur.

Tüm bu avantajların yanı sıra Artvin’de bir ilk olan kredi kartı ile minibüs kiralama hizmetine de buskirala.com platformunda rastlarsınız.

kiralık minibüs

Artvin'deki Minibüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com platformu güvencesiyle kiralanan her minibüs veya otobüsün TUV standartlarında olduğunu belirterek sizlere bu kategoride 5 farklı minibüs seçeneği sunuyoruz. Bu minibüsler şöyle sıralanıyor; 9 kişilik VIP minibüs, 16 ve 19 kişilik minibüs, 27 ve 31 kişilik midibüs. Daha büyük bir araca ihtiyacınız var ise otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şehir içi veya şehirlerarası kullanabileceğiniz bu araçları standart araç kiralama hizmeti gibi sunmuyoruz. Güvenliğiniz için tüm araçlarımız şoförlü hizmete sunuluyor. Bu durumu kesenize de yansıtmıyor, şoför için ücret talep etmiyoruz. Buskirala.com ekibi Artvin’de kiralık minibüsleri şeffaf bir şekilde kamuoyuna sunar. Kiralamak istediğiniz aracı seçerek hemen harekete geçebilirsiniz. Aşağıda inceleyeceğiniz araçlar ile tarafınıza ulaşacak araçlar arasında koltuk rengi değişikliği olabilir. Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için “Hemen Ara” butonunu tıklayabilirsiniz.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Artvin'in Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Buskirala.com ekibi filo gücünü Acemali Turizm Seyahat Organizasyon Ltd. Şti.'den alır. Platformumuz tüm kiralık minibüslerini başta Artvin merkez olmak üzere şehrimizin Ardanuç, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Merkez, Murgul, Şavşat ve Yusufeli ilçelerinden ulaşılabilir hale getirir. Bunu sağlayabilmek için minibüs filomuzu şehrin dört bir köşesinde dağınık halde barındırırız. Bu durum anlık transfer ihtiyaçlarınız için ideal bir çözüm üretirken planlı seyahatleriniz için de ekonomik kiralama fiyatları sunmamızı kolaylaştırır.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Buskirala.com Artvin ilimizde iki farklı kiralama fiyat biçimi ile karşınıza çıkar. Bunlar;
• Her şey dahil kiralama
• Akaryakıt hariç kiralama

Müşterilerimiz ödeyecekleri toplam tutarı genellikle önceden bilmek ister. Bu nedenle en çok tercih edilen kiralama yöntemi her şey dahil kiralamadır. Fakat gezi ve tur gibi kilometresi belirli olmayan transfer işleri için akaryakıt hariç kiralamalar daha uygundur. En çok tercih edilen her şey dahil kiralama sistemimizde aşağıda listelenen giderler teklifinize dahil edilerek yolda karşınıza çıkacak ek ödemelerin önüne geçmiş oluruz.
• Akaryakıt giderleri
• Personel giderleri
• HGS ve OGS giderleri
• Köprü geçişleri
• Feribot geçişleri
• Araç içi ikramlar
• Araç ve yolcu sigortaları
• Araç amortisman, bakım ve onarım giderleri
• Vergiler

d2 belgeli minibüs kiralama artvin

Artvin'de Minibüs Kiralamanın Avantajları

Artvin’de hizmetinize sunduğumuz kiralık minibüsler yanında bir çok avantaj ile geliyor. Türkiye’nin ve şehrimizin en avantajlı kiralama sistemine sahip olan buskirala.com size ilk avantaj olarak ücretsiz şoför desteğini veriyor. Bu sayede yolunuz ne kadar uzun olursa olsun seyahatleriniz yorucu geçmiyor. Bir diğer avantajımız ise ödeme kolaylığıdır.

Artvin’de kredi kartı ile minibüs kiralayabileceğiniz tek kuruluş buskirala.com’dur. Üstelik bunu 12 taksitle bile gerçekleştirebilirsiniz. Son ve en kıymetli avantajımız araçlarımızın yetki belgesidir. D2 yetki belgesine sahip araçlarımız ile özelleştirilmiş bir seyahate adım atabilirsiniz. Bu yetki belgesi sayesinde araçlarımızın kalkış noktası, mola noktaları, mola süreleri ve güzergahı tamamen sizin yönetiminize bırakılır.
Şimdiden iyi yolculuklar.

Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

Artvin’de buskirala.com’dan minibüsleri kiralayabilmek için küçük bir kaç prosedür gereklidir. Tüm yasa ve yönetmelikle uygun hizmetler sunan firmamız bu prosedürleri yolcularının güvenliği ve seyahatin yasal zemininin oluşması için zorunlu hale getirir. Yasa dışı yolcu taşıma ihtiyaçları için doğru adres buskirala.com değildir. Yola çıkan her minibüsümüz T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş ve TUV standartlarına uygun hale getirilmiştir. Minibüslerimizi kiralamak için şu prosedürleri yerine getirmeniz gerekir;
• Araç seçimi
• Teklif süreci
• Ön ödeme süreci (En fazla %20)
• UETDS sistem girişleri (Yolcuların bilgilerinin ilgili bakanlığa iletilmesi)
• Sözleşme süreci (Minibüs kiralama sözleşmesine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.)

kredi kartı ile minibüs kiralama artvin

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  artvin minibüs kiralama
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici