7/24 Bartın Minibüs Kiralama

Firmamız ile minibüs kiralama Bartın ve çevre ilçelerinde 24 saat verilen bir hizmettir. Tamamı şoförlü ve D2 yetki belgeli minibüslerimiz ile güvenle ülkemizin dört bir köşesine ulaşabilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile 12 taksitle. Bartın kiralık minibüs çeşitlerimiz için hemen iletişime geçin.

Bartın Minibüs Kiralama Fiyatları

Artan fiyatlara rağmen Bartın’da minibüs kiralama fiyatları buskirala.com sayesinde en uygun düzeyde sizlere sunulmaktadır. Dilediğiniz minibüsü dilediğiniz zaman taksitlendirme avantajlarımızdan yararlanarak kiralayabilirsiniz.

Size sunulan minibüs kiralama fiyatlarımız diğer platformlara göre en uygun düzeyde olmakla birlikte konforlu ve güvenilir seyahat yapmanız amaçlanmaktadır.

kiralık minibüs

Bartın'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Firmamız Bartın’da şoförlü minibüs kiralama hizmetlerini şeffaf bir şekilde yürütür. Bu nedenle araç resimlerini kamuoyu ile düzenli olarak paylaşırız. Aşağıda gördüğünüz araçlar ile tarafınıza tahsis edilen araçlar arasında olabilecek maksimum fark koltuk rengidir.
Aşağıdaki bölümden aracınızı seçerek hemen kiralayabilirsiniz.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Konforlu ve eşsiz bir deneyim sunacak şekilde 4 kişilik ekstra lüks araçlarımızla sizlere hizmet sunuyoruz.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

VIP kalitede 8+1 olacak şekilde Bartın'da lüks araçlarımızı deneyimli şoförleriyle birlikte kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Sizlere seyahat anlamında en konforlu deneyimi sunacak olan 16+1 kişilik minibüslerimizi kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Kabin kapasitesi ile rahat bir yolculuk yapabileceğiniz minibüslerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Koltuk aralıkları geniş olan yarım otobüslerimizi tercih ederek ulaşımınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirin.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

En fazla kapasiteye sahip olan yarım otobüslerimizi Bartın dahil olmak üzere ülkemizin her yerinde kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Bartın'ın Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?
Firmamız Bartın ve çevre illerde kiralık servis hizmetlerini yılın 365 günü 24 saat boyunca devam ettirmektedir. Kiralama hizmetini başta Bartın merkez olmak üzere Amasra, Kurucaşile, Ulus ilçelerinden alabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bölümden mail bültenimize abone olarak yeniliklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.
Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Kiralık minibüslerimiz Bartın'da sizlere hizmet verirken kiralama fiyatlarında birçok masrafı da içermektedir. Başta geçiş ücreti olan HGS, OGS ücretleri olmak üzere akaryakıt ücretinin tamamı, ferdi kaza sigortası ve daha birçok hizmeti de içerisinde barındırmaktadır.

Yukarıda belirtilen ferdi kaza sigortası bize kimlik bilgileri ulaştırılan her yolcuya özel olarak yapılmaktadır. Lütfen yolcuların bilgisini bize ulaştırma konusunda sizlerin hassas olmasını önemle rica ediyoruz. Burada belirtilen her hususu buskiralama.com olarak yerine getireceğimiz konusunda sizleri temin eder ve konforlu yolculuklar dileriz.

Bartın'da Minibüs Kiralamanın Avantajları

Güven veren buskirala.com ailesi Bartın’da minibüs kiralamanın avantajlarını sizlere sunmaktadır. D2 Yetki Belgesi bulunan minibüslerimizi taksitli seçenekle kiralamak bu avantajlar içerisindedir.

Avantajları çeşitlendirecek olursak ise bütün araçlarımız şoförlü olarak ve bu şoförler için ise sizlerden ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Bartın servis kiralama yaptığınız takdirde de toplu taşıma sayesinde farklı avantajları elde etmiş olacaksınız. Son olarak buskirala.com Bartın her şey dahil minibüs kiralama konusunda büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Bartın’dan kiralanacak olan minibüsler için her kiralamada olduğu gibi prosedürleri gerçekleştirmek gerekmektedir. Kısaaca bu prosedürlerden bahsetmek gerekirse;
  • İlk aşama Araç Seçimi olacaktır.
  • İkinci aşamada ise Teklif Süreci gerçekleşir.
  • Daha sonra ise Ön Ödeme aşamasına geçilir. (Genel ücretin %15 veya %20’si kadardır)
  • Ön ödemenin ardından Sözleşme Sürecinde sözleşme onayı yapılır.
  • Kiralamanın son aşaması olan UETDS Sürecinde ise yasa gereği yolcuların kaydı yapılarak süreç tamamlanmış olur.

  Tüm bu prosedürlerin tamamlanması fazla vaktinizi almayacaktır. Prosedürün tamamlanmasının ardından kiralamış olduğunuz araç ile dilediğiniz gün ve saatte güvenli bir şekilde yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  Güvenliğiniz bizim için her şeyden daha önemli olduğundan Bartın şoförsüz minibüs kiralama hizmeti sunulmamaktadır.

  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici