Bartın Otobüs Kiralama

otobüs kiralama bartın

Buskirala.com ile otobüs kiralama Bartın için artık çok pratik. 1989 yılında kurulan firmamızın ilk gününden bu gününe daima kendini geliştirmiş ve her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için çabalamıştır. Müşteri memnuniyetine özen gösteren firmamız Bartın’da kiralık otobüs alanında ön planda bulunmaktadır.

Bartın Otobüs Kiralama Fiyatları

Bartın’da kiralık otobüs hizmetleri sağlayan Buskirala.com ekonomik kiralama imkanları ile diğerlerinden bir adım daha öne çıkıyor. Otobüs kiralama fiyatlarını yılda bir kez belirleyen ekibimiz müşterilerine en uygun fiyata bu hizmeti sunabilmek için 24 saat esasına göre çalışır.

Ekonomik fiyatların yanı sıra Bartın’da bir ilk olan kredi kartı ile kiralama imkanı da sadece buskirala.com adresindedir. En ekonomik otobüsleri kalitemizden ödün vermeden sunarız.

bartın otobüs kiralama fiyatları

Bartın'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamız tüm kiralama işlemlerini büyük bir titizlik ile gerçekleştirmektedir. Siz sayın müşterilerimize en hizmeti sunabilmek için Bartın’da şoförlü olarak hizmet vermekte olan otobüslerimizi aşağıdaki kısımdan detaylı bir şekilde inceleyebilir ve otobüslerimiz hakkında daha detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak firmamız bünyesinde bulundurduğu yoğun araç sayısı sebebi ile aşağıdaki kısımda görünen araçlar ile sizlere tahsis edeceğimiz araçlar arasında koltuk rengi farkı görülebilir.

Firmamız olası tüm problemleri önlemek ve en iyi hizmeti sunmak için hazırda bulundurduğu profesyonel ekip arkadaşlarımız vasıtasıyla sizlerle iletişime geçecek ve aracın asli fotoğraflarını sizlere iletecektir. Hemen otobüsünüzü seçerek kiralayabilirsiniz.

46 kişilik otobüs kiralama

46 Kişilik Otobüs

Antalya’nın en ergonomik otobüsleridir. 2+2 oturma düzenine sahiptir. İçerisinde her türlü konforu bulabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile araç kalitesinin birleşmesi sorunu sıfıra indirir.

Aracı İncele
50 kişilik kiralık otobüs

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik otobüslerimiz 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Kabinlerinde buzdolabı, TV ve her koltukta priz gibi bir çok özellik bulunur. Bir küçüğüne göre 1 metre daha uzundur.

Aracı İncele
kiralık otobüs 54 kişilik

54 Kişilik Otobüs

Antalya’nın en büyük otobüsleridir. Genellikle uluslararası otobüs kiralamalarda kullanılır. İçerisinde TV, priz, wifi gibi bir çok özelliği barındırır. Şoförlü kiraya verilir.

Aracı İncele
Bartın'ın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com Türkiye ekibi Bartın'da yaygın bir kiralama hizmeti sağlar. Firmamız başta Bartın merkez olmak üzere şehrimizin Kurucaşile, Ulus ve Amasra'da otobüs kiralama imkanı verir. Şehrimizde hizmete hazır bekletilen bu araçları anlık ve planlı yolcu taşıma ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Araçlarımız genellikle gezi, tur, turizm, kongre, toplantı, transferler, havalimanı transferleri, cenaze merasimleri, düğün merasimleri ve benzeri seyahatler için kiralanır. Siz de hemen kiralayabilir ve dilediğiniz an kapınızın önünden hareket eden otobüslere erişebilirsiniz.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Firmamız şehrimizin her ilçesinde iki farklı kiralama yöntemi ile hizmet verir. Bu yöntemlerden ilki akaryakıt hariç kiralamadır. Otobüslerimizi akaryakıt hariç olacak şekilde kiralayan genellikle yapılacak kilometrenin belli olmadığı işlere sahip olan tur şirketleridir.

Bir diğer yöntem ise her şey dahil kiralamadır. Bu yöntemde fiyat teklifi almak için gidilecek destinasyonu tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Otobüslerimizi her şey dahil olarak kiralayarak yolculuğunuz süresince ek ödemelerden korunmuş olursunuz. Her şey dahil kiralamalarda aşağıda belirtilen giderler dahil şekilde yola çıkarsınız.
• Akaryakıt giderleri
• Şoför giderleri
• HGS giderleri
• Yetki belgesi giderleri
• Araç ve yolcu seyahat sigortaları
• Köprü geçiş ücretleri
• Feribot ücretleri

Bartın'daki Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Firmamız Bartın'da en lüks şehirlerarası otobüsler ile kiralama imkanı sağlar. Bu araçları günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz. Otobüslerimiz 2+1 ve 2+2 olmak üzere iki farklı oturma düzenine sahiptir. 2+1 otobüslerimiz 39 kişiliktir. 2+2 koltuk düzenine sahip otobüslerimiz ise 46, 50 ve 54 kişilik olmak üzere ikiye ayrılır. Size uygun otobüsü seçerek hemen rezerve edebilirsiniz.

d2 belgeli kiralık otobüs bartın

Bartın'da Kiralık Otobüs Avantajları

Buskirala.com Bartın’da Acemali Turizm’in filo gücü ile yaygın hizmetlerini sürdürür. Firmamız kiralık otobüsleri ile birlikte sizlere bir çok avantaj da sunar. Bu avantajlar;
• Kredi kartı ile ödeme
• Taksitlendirme
• Şoförlü kiralama
• Lüks otobüsler
• Sınırsız kilometre
Yukarıda listelenen avantajları Bartın’da sunabilen tek firma buskirala.com’dur. Tüm bu avantajlar eşliğinde kusursuz bir seyahate çıkmak için hemen arayın.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Bartın’dan otobüs kiralayabilmek için bir kaç prosedürü yerine getirmeniz gerekir. Firmamız bu prosedürleri yasalara ve T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu yönetmeliklere uygun hizmetler verebilmek için yerine getirir.

  Kiralama süreci şu şekilde ilerler;
  • Doğru otobüsün seçimi
  • Fiyat teklifinin alınması
  • Kiralanan aracın gerçek resimlerin iletilmesi ve sizden onay alınması
  • Ön ödeme tahsilatı (%20 – %30)
  • Sözleşme süreci (Aşağıdaki butondan örnek otobüs kiralama sözleşmemize erişebilirsiniz.)

  otobüs kiralama yöntemleri bartın
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs