minibüs kiralama nevşehir

7/24 Nevşehir Minibüs Kiralama

Türkiye'nin en büyük kiralık minibüs platformu buskirala.com Nevşehir'de minibüs kiralama hizmetlerini yılın 365 günü 24 saat esasına göre sizlere sunuyor. Bu minibüsleri turizm amaçlı veya düğün, nişan, toplantı ve geziler için kullanabilirsiniz.
Tamamı D2 yetki belgeli olan Kapadokya'daki kiralık minibüslerimiz ile ülkemizin her köşesine ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Minibüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com ekibi Kapadokya'da minibüs kiralama fiyatlarını akaryakıt fiyatlarına oranla çok uygun seviyelerde tutar. Kiralama ücretlerini yılda bir kez belirleyen firmamız bayram ve özel günler gibi maliyetlerin yükseldiği dönemlerde fiyat değişikliklerinden sizleri korur. Ayrıca kredi kartı ile Nevşehir'de kiralık servisler sunan tek firma olmamız bizi tercih sebebiniz olur.

Nevşehir 31 kişilik kiralık minibüs31+1 Kişilik Midibüs Kiralama
9000
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Şoför dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Nevşehir 27 kişilik kiralık minibüs27+1 Kişilik Midibüs Kiralama
8500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Nevşehir 19 kişilik kiralık minibüs19+1 Kişilik Minibüs Kiralama
6500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Km sınırı yok
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Nevşehir 16 kişilik kiralık minibüs16+1 Kişilik Minibüs Kiralama
6000
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Km sınırı yok
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Nevşehir 8 kişilik kiralık minibüs8+1 Kişilik Minibüs Kiralama
5500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Nevşehir vip kiralık minibüs4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama
10500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Akaryakıt hariç
 • Şoför dahil

Araçları Gör

Tüm Detaylar
kiralık minibüs

Nevşehir'deki Minibüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com Kapadokya'da kiralık minibüs hizmetlerinde müşterilerine 6 farklı ebatta araç sunar. İhtiyacınıza uygun olan aracı seçerek hemen kiralayabilirsiniz. Şehir içi veya şehirlerarası seyahatlerinize uygun olan turizm minibüsleri ile konforlu bir yola hazır olun.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 444 50 72'yi arayınız.
Nevşehir'in Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Buskirala.com gücünü Acemali Turizm'in filosundan alır. Kapadokya bölgesinin tamamına hakim şoförlerimiz ile bölge turlarınıza pratik destekler verebiliriz.

Buskirala.com şoförlü kiralık minibüs hizmetlerini başta Nevşehir merkez olmak üzere Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı ve Ürgüp'te 24 saat verir. Tüm ilçelerimizde aynı kalite ve standartlar minibüsler için bize ulaşabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Nevşehir'deki minibüslerimizi kiraya verirken tüm giderleri fiyat teklifimize dahil ederiz. Bu giderler akaryakıt, HGS, OGS, köprü geçişleri, feribot giderleri, araç sigortaları, araç bakımları, muayene giderleri ve feribot giderleridir. Her şey dahil kiralamalardan faydalanmak için gidilecek noktanın firmamıza iletilmesi yeterlidir. Tüm giderler hesaplanarak tarafınıza yolda ek bir ödeme çıkarmayız.

Gezi ve Kapadokya turu gibi kaç kilometre yol yapılacağı belirli olmayan transferleriniz için akaryakıt hariç fiyatlar da sunabiliriz.

kiralık servis nevşehir
şoförsüz turizm minibüsü kiralama kapadokya

Nevşehir'de Minibüs Kiralamanın Avantajları

Buskirala.com Kapadokya bölgesinde kiralık minibüsleri ile birlikte bir çok avantajı da müşterilerine sunuyor. Bu avantajlardan ilki ister bir seyahat acentesi olun ister bireysel olarak kiralayın fark etmeksizin kredi kartı ile ödeme imkanıdır. Bu imkan içerisinde taksitli ödemeyi de barındırır. Nevşehir’de bu sistemi sunan ilk ve tek yolcu taşıma firması olma gururu ile kesenizi koruruz.

Sunduğumuz ikinci avantaj ise araçlarımızın şoförlü olarak teslim edilmesidir. Profesyonel şoförlerimiz ile Kapadokya turlarınızı veya ülkemizin dört bir köşesini güvenle gezebilir, transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üçüncü avantajımız ise araçlarımızın yetki belgesidir. T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilen bu araçlar ile şehir içi veya şehirlerarası yolculuklara çıkmanız mümkündür. Bu yolculuklarda tüm güzergah tarafınızca belirlenebilir.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamızdan Nevşehir’de minibüs kiralamak için bazı küçük prosedürler gereklidir. Bu prosedürler sunmuş olduğumuz yolcu taşıma hizmetlerinin yasal zeminde yürütülmesi için zorunludur.

  Bu prosedürler;
  • Araç seçimi
  • Teklif süreci
  • Ön ödeme
  • Sözleşme süreci
  • Yolcu listesinin firmamıza teslimi
  • Yolcu listesinin ilgili bakanlığa bildirimi

  Aşağıdaki butondan minibüs kiralama sözleşmemize erişebilirsiniz.

  d2 belgeli minibüs kiralama kapadokya
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Yaklaşık 3 aydır havaalanı transferleri ve minibüs kiralama ihtiyaçlarımıza çözüm alıyoruz. Aracın biri dışında hepsinden oldukça memnunuz, o aracı da bi elden geçirseniz iyi olur sanki 🙂 iyi çalışmalar

  Zehra Ö.
  Zehra Ö.
  Seyahat Acentesi

  Minibüste su ve koladan başka ikram yoktu. En azından bi kek koyabilirdiniz. Bunun dışında çok problem yoktu şoför arkadaşa teşekkür ederiz

  Deniz Ş.
  Deniz Ş.
  Yolcu

  Gaziantep havaalanından şehir merkezine minibüs transferi satın aldık. Vaktinde geldi bu noktada problem yaşamadık ama şoförünüz sokak dar diye sokağa girmedi. Daha önce bizim sokağımıza birçok minibüs girmişti. Uyarmanızda fayda var. İyi çalışmalar

  Derya D.
  Derya D.
  Yolcu

  Yaklaşık iki yıldır havaalanından şehir merkezine veya şehir merkezinden havaalanına ulaşım desteği alıyoruz. Yaptıkları en son transferde araçları arıza yaptı. Ücreti iade ettiler ama iade etseler de bence bu büyük bir yanlıştı. Misafirlerimiz bizim içi çok kıymetliydi, çok ayıp oldu. Artık yoğurdu üfleyerek yiyoruz.

  Faruk Ömer D.
  Faruk Ömer D.
  İş Adamı

  Avrupa yakasından Sabiha Gökçen’e ulaşım amacıyla Buskirala ile iletişime geçtim, 3 kişi olmamıza rağmen 8 kişilik şoförlü vito minibüs verdiler. Otomobil ile transfer hizmetleri çok yeterli değil anladığım kadarıyla.

  Özgür Ö.
  Özgür Ö.
  Müşteri

  Esenboğa’dan Vito kiralamak için bu şirkete ulaştım. Gelen araç ile bana gönderilen görseldeki araç arasında koltuk renkleri farklıydı. Tamam ikisi de siyah Vito ama yine de gelecek aracın kendi resmini sitede yayınlasanız daha güzel olurdu.

  Yücel K.
  Yücel K.
  Yönetici

  Bu şirketten otomobil ile havalimanı ulaşım hizmeti aldım. Araçları hakkında diyecek sözüm yok ama şoförün sigara içebilir miyim diye sormasına çok şaşırdım. Bunu sorması bile abes. Demek ki bazı transferlerde yolda sigara içe içe hizmet veriyor.

  Ferit B.
  Ferit B.
  Müşteri

  2024’e girer girmez hem kiralık otobüslere, hem minibüslere hem de tüm transferlere zam yapmışsınız 🙂 Birkaç gün geçseydi bari.

  Doğan C.
  Doğan C.
  Seyahat Acentesi

  Bu firmadan yaklaşık 300 kişilik havaalanı transferi aldık. Her şey güzeldi ama o kadar otobüs vardı, araç içinde bi çay veya su ikramı yapmalılardı. Bunu ekstra olarak satıyorlar.

  Murat G.
  Murat G.

  İstanbul Havalimanı’ndan Bursa’ya transfer faaliyetimizi yürüten Buskirala, 46 Kişilik konforlu otobüsleriyle ve gerçekten profesyonel şoförüyle bizlere güzel bir deneyim yaşattı. Daha önce de otobüs kiralayıp İstanbul turu yapmıştık. Baştan sonra kurumsal bir firma.

  İlker DOĞRAMACI
  İlker DOĞRAMACI
  Danışman