7/24 Nevşehir Minibüs Kiralama

minibüs kiralama nevşehir

Türkiye’nin en büyük kiralık minibüs platformu buskirala.com Nevşehir’de minibüs kiralama hizmetlerini yılın 365 günü 24 saat esasına göre sizlere sunuyor. Bu minibüsleri turizm amaçlı veya düğün, nişan, toplantı ve geziler için kullanabilirsiniz. Tamamı D2 yetki belgeli olan Kapadokya’daki kiralık minibüslerimiz ile ülkemizin her köşesine ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Minibüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com ekibi Kapadokya’da minibüs kiralama fiyatlarını akaryakıt fiyatlarına oranla çok uygun seviyelerde tutar.

Kiralama ücretlerini yılda bir kez belirleyen firmamız bayram ve özel günler gibi maliyetlerin yükseldiği dönemlerde fiyat değişikliklerinden sizleri korur. Ayrıca kredi kartı ile Nevşehir’de kiralık servisler sunan tek firma olmamız bizi tercih sebebiniz olur.

kiralık minibüs nevşehir
kiralık minibüs

Nevşehir'deki Minibüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com Kapadokya’da kiralık minibüs hizmetlerinde müşterilerine 6 farklı ebatta araç sunar. İhtiyacınıza uygun olan aracı seçerek hemen kiralayabilirsiniz. Şehir içi veya şehirlerarası seyahatlerinize uygun olan turizm minibüsleri ile konforlu bir yola hazır olun.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Nevşehir'in Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Buskirala.com gücünü Acemali Turizm'in filosundan alır. Kapadokya bölgesinin tamamına hakim şoförlerimiz ile bölge turlarınıza pratik destekler verebiliriz.

Buskirala.com şoförlü kiralık minibüs hizmetlerini başta Nevşehir merkez olmak üzere Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı ve Ürgüp'te 24 saat verir. Tüm ilçelerimizde aynı kalite ve standartlar minibüsler için bize ulaşabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Nevşehir'deki minibüslerimizi kiraya verirken tüm giderleri fiyat teklifimize dahil ederiz. Bu giderler akaryakıt, HGS, OGS, köprü geçişleri, feribot giderleri, araç sigortaları, araç bakımları, muayene giderleri ve feribot giderleridir. Her şey dahil kiralamalardan faydalanmak için gidilecek noktanın firmamıza iletilmesi yeterlidir. Tüm giderler hesaplanarak tarafınıza yolda ek bir ödeme çıkarmayız.

Gezi ve Kapadokya turu gibi kaç kilometre yol yapılacağı belirli olmayan transferleriniz için akaryakıt hariç fiyatlar da sunabiliriz.

turizm minibüsü kiralama kapadokya

Nevşehir'de Minibüs Kiralamanın Avantajları

Buskirala.com Kapadokya bölgesinde kiralık minibüsleri ile birlikte bir çok avantajı da müşterilerine sunuyor. Bu avantajlardan ilki ister bir seyahat acentesi olun ister bireysel olarak kiralayın fark etmeksizin kredi kartı ile ödeme imkanıdır. Bu imkan içerisinde taksitli ödemeyi de barındırır. Nevşehir’de bu sistemi sunan ilk ve tek yolcu taşıma firması olma gururu ile kesenizi koruruz.

Sunduğumuz ikinci avantaj ise araçlarımızın şoförlü olarak teslim edilmesidir. Profesyonel şoförlerimiz ile Kapadokya turlarınızı veya ülkemizin dört bir köşesini güvenle gezebilir, transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üçüncü avantajımız ise araçlarımızın yetki belgesidir. T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilen bu araçlar ile şehir içi veya şehirlerarası yolculuklara çıkmanız mümkündür. Bu yolculuklarda tüm güzergah tarafınızca belirlenebilir.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamızdan Nevşehir’de minibüs kiralamak için bazı küçük prosedürler gereklidir. Bu prosedürler sunmuş olduğumuz yolcu taşıma hizmetlerinin yasal zeminde yürütülmesi için zorunludur.

  Bu prosedürler;
  • Araç seçimi
  • Teklif süreci
  • Ön ödeme
  • Sözleşme süreci
  • Yolcu listesinin firmamıza teslimi
  • Yolcu listesinin ilgili bakanlığa bildirimi

  Aşağıdaki butondan minibüs kiralama sözleşmemize erişebilirsiniz.

  d2 belgeli servis kiralama kapadokya
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici