Nevşehir Otobüs Kiralama

kapadokya otobüs kiralama

Buskirala.com ile otobüs kiralama Nevşehir ve Kapadokya bölgesinde 7/24 hizmet verir. Otobüs kiralamak Kapadokya’da artık çok daha pratik. Lüks 46 kişilik turizm otobüslerinden 2+1 rahat otobüslere kadar her çeşit toplu taşıma ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz. Buskirala.com ekibi güvencesi ile Nevşehir otobüs kiralama ihtiyaçlarına hatasız çözümler üretiyor. Üstelik şoförlü ve kredi kartı ile taksitle.

Nevşehir Otobüs Kiralama Fiyatları

Kapadokya’da hizmetinize tahsis edilen otobüslerimizi dilerseniz günlük, aylık veya yıllık olarak kiralayabilir kentimizin eşsiz zenginliği olan Kapadokya’da seyahat edebilirsiniz. Eşi benzeri olmayan konforlu otobüslerimizi isterseniz şehir içi ya da şehir dışı olarak da kiralayabilir 9 kişiden 10.000 kişiye kadar tüm seyahat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmetlere ekonomik Nevşehir otobüs kiralama fiyatları ile erişebilmeniz için tüm altyapısını kullanan firmamız en uygun fiyatlı Kapadokya kiralık otobüs noktası haline gelmiştir. Bu durumda firma yöneticilerimizin de Ürgüplü olmalarının etkisi büyüktür. Bu nedenle en uygun fiyatlı Nevşehir otobüs kiralama firması unvanını elimizde tutarız.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Nevşehir'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Acemali Turizm kalitesi ile Nevşehir şehirlerarası otobüs kiralama hizmetinde bulunan araçları aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz ve filomuz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki bölümde yer alan araçlar ile; size tahsis edeceğimiz araçlar arasında firmamızın sahip olduğu araç çeşitliliği sebebi ile koltuk rengi farkı olabilir.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Buskirala.com Nevşehir'de 46 kişilik otobüs kiralama hizmetini kusursuz otobüsler ile verir. Konforlu ve görkemli yapıları ile seyahatlerinizde güven verirler.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Firmamız Nevşehir'de 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

54 kişilik araçlarımız Nevşehir'den uluslararası seyahatleriniz için tahsis edilmiştir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Tamamı çift şoförlü olarak teslim edilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Firmamız Kapadokya'da büyük otobüs kiralama ücretlerini her şey dahil olarak belirler. Fakat bir hizmetin her şey dahil olabilmesi için verilecek hizmetin önceden belirli olması gerekir. Bu durumda kilometresi belirli olan işlerinize her şey dahil fiyatlar sunabilirken, gezi ve tur gibi kilometresi net olmayan transfer işlerinize yakıt hariç fiyatlar veririz. Bu durum müşterilerimizi ve bizi sürpriz ücret ve giderlerden korur.

Nevşehir'in Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Nevşehir ilimizin başta merkez olmak üzere Ürgüp, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş ve Kozaklı ilçelerinde hazır otobüs filoları bulunur. Bu otobüsler tarifesiz yolcu taşıma için gerekli tüm yasal yetkilere sahiptirler. Bu nedenle tüm Nevşehir'de yolcu otobüsü kiralama ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz.
Otobüslerimizin en çok kullanıldığı alanlar;

• Geziler
• Turlar
• Havalimanı Transferleri
• Şehir içi Seyahatler
• Şehirlerarası Seyahatler
• Düğünler
• Cenazeler
• Nişan ve Merasimler
• Toplantılar
• Organizasyonlar
• Kongreler
• Seminerler

Nevşehir'de Kiralık Otobüs Çeşitleri

Firmamız Nevşehir ilimizde 3 farklı kiralık otobüs seçeneği sunuyor. Bu araçlardan bir veya birden çok kiralama yapabilirsiniz. 50 kişilik gruplardan 10.000 kişilik dev kitlelere kadar cevap verebilme yeteneğine sahip filomuz ile transfer ihtiyaçlarınızda kusursuz işler çıkarırız.

Bahsi geçen üç farklı otobüsün 54, 50 ve 46 kişilik olanı 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Bunların yanı sıra 2+1 oturma düzeni olan otobüslerimiz de mevcuttur. Bu araçlar da genellikle 39 veya 41 kişilik olarak hizmet verir.

2+2 otobüslerimiz genellikle Mercedes Tourismo, Setra S515, Man Lion's Coach, Man Fortuna, Temsa Safir, Temsa Maraton, Neoplan Cityliner veya Mercedes Travego'dur.

otobüs kiralama kapadokya

Nevşehir'de Kiralık Otobüs Avantajları

Kapadokya gibi eşsiz bir destinasyon her yıl haliyle milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle bu bölgede sunulan taşımacılık hizmetleri de ülkemizin kalite göstergesi haline dönüşmüş durumdadır. Bu durumu daha avantajlı hale getirmek isteyen firmamız Kapadokya’da turizm otobüsü kiralama hizmetine oldukça önem verir. Bu önemin yanı sıra ek avantajlar da sağlayarak yolcularımıza güven vermeyi hedefleriz. Bizi diğerlerinden ayıran avantajlar şunlardır;

• Kredi kartı ile ödeme
• 12 Taksite kadar ödeme
• Online kiralama
• Kiralama öncesi aracın gerçek resimlerini görebilme
• D2 yetki belgeli araç garantisi
• Araç içi sıcak veya soğuk içecek ikramları
• Bölgenin uzmanı şoförler ve kabin ekibi

nevşehir tur otobüsü kiralama

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Acemali Turizm Kapadokya’da yürüttüğü tüm işleri yasa ve mevzuatlara uygun şekilde gerçekleştirir. Bu durum yolcularımızı, otobüslerimizi kiralayan şahıs veya kuruluşları, şehrimizin prestijini ve bizi korur. Bu prensip gereği kiralama işlemlerinde küçük bir kaç prosedür gereklidir. Bu prosedürlerden ilki otobüs kiralama sözleşmesini karşılıklı imzalamaktır.

  Sizi korumak üzere özenle hazırlanmış bu sözleşmeye aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz. İkinci prosedürümüz ise yolcularımızın T.C. Kimlik numaralarını talep etmemizdir. (Yabancı misafirlerimizden pasaport numarası istenir) Tarafınızdan istenen bu bilgiler T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile paylaşılır. U-ETDS sistemi olarak ta bilinen bu sistem bakanlığımızca zorunlu hale getirilmiştir.

  şoförlü kiralık otobüsler kapadokya

  Nevşehir'de Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Kapadokya'da d2 belgeli otobüs kiralama ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunabiliriz. D2 belgeli otobüsler standart otogar otobüslerinden farklı olarak şehir içlerine girebilirler. Bu araçları havalimanı transferleri, geziler, turlar, toplantılar veya düğünler için kiralayabilirsiniz. Araçların d2 yetki belgeli olması dilediğiniz noktadan kalkış yapmanızı ve dilediğiniz destinasyon ulaşmanızı sağlayacaktır. Aşağıdaki bölümde sık tercih edilen kiralamaları göreceksiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralamak buskirala.com ile Kapadokya'da çok kolay. Sadece bir telefonunuz ile aynı anda onlarca otobüsü harekete geçirebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Nevşehir'de bulunan otobüslerimizin tamamı d2 yetki belgelidir. Bu araçlar her çeşit özel otobüs kiralama ihtiyacınıza cevap verebilir.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Otobüslerimizi şoförsüz kiralamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Şoförsüz kiralamaları minimum 6 aylık sunabiliyoruz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgeli uluslararası otobüslerimizi kiralayabilirsiniz. Bu araçlar akaryakıt hariç ve şoförlü kiraya verilir.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Firmamızın otobüslerini günlük kiralamak yerine sadece transfer hizmeti alabilirsiniz. Havalimanlarında sabit araçlarımız bulunur.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Nevşehir'de düğün otobüsü kiralamak için 08508405250 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Nevşehir otobüs firmaları bazı dönemlerde talebe cevap veremeyebilir. Bu ve benzeri durumlarda firmamızdan araç kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Bölgenin en çok tercih edilen hizmetidir. Kapadokya'da tur otobüsü kiralama hizmetini firmamız 24 saat sunar.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Nevşehir genel ve yerel seçimlerinde adaylarımızın yanındayız. Halka seslenişleriniz için profesyonel ve görkemli otobüsler sağlayabiliriz.

    Acıgöl otobüs kiralama, Avanos otobüs kiralama, Derinkuyu otobüs kiralama, Gülşehir otobüs kiralama, Hacıbektaş otobüs kiralama, Kozaklı otobüs kiralama ve Ürgüp otobüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi