7/24 Düzce Minibüs Kiralama

Kalite ve Güvenin tek adresi Buskirala.com Düzce minibüs kiralama hizmetlerini yılın her zamanı kesintisiz şekilde devam ettirmektedir. Şehirlerarası minibüs kiralama Düzce şehrinde en üst standartlarda hizmet vermektedir.

Yapacak olduğunuz minibüs kiralama hizmetlerimizin tamamı T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından denetime tabii olup bütün kontrolleri tamamlanarak yola çıkmaktadır.

Düzce Minibüs Kiralama Fiyatları

Yoğun transfer zincirleri içerisinde merkezi konumlardan biri olan Düzce’de minibüs kiralama fiyatlarını en alt düzeyde tutarak daima kesintisiz hizmet vermeye çalışıyoruz. Fiyatlarımız akaryakıt fiyatlarına göre farklılık göstermiş olsa bile sizlere verilen ilk fiyatın üzerinde bir fiyatla karşılaşmayacağınızı teyit ederiz.

Net bir mesafe bulunmayan yolculuklarınız için yapılan minibüs kiralamalarında fiyat farklılıkları oluşacağını belirtmek isteriz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim merkezimizi arayabilirsiniz.

kiralık minibüs

Düzce'deki Minibüslerimizi İnceleyin

Yapacak olduğunuz bütün yolculuk etkinliklerinde Düzce’de hizmet veren minibüs sınıfı araçlarımızı inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Seyahat planlamanızı yapmadan önce araç kapasitesi konusunda karar vermeniz en önemli husustur. 4, 9 17, 20, 28 ve 32 kişi kapasiteli VIP, minibüs ve midibüslerimizi isteğinize göre Düzce’de D2 yetki belgeli olarak hizmet verir.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Makam aracı ihtiyacınız için Düzce'de şoförlü minibüs kiralama konusunda 4 kişilik premium VIP aracımızı inceleyin.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Ultra lüks bir sınıf olan VIP kalitesinde Düzce'de hizmet veren 8+1 kişilik aracımızı inceleyin.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Büyüklüğü ile kabin ihtiyacınızı karşılayabilecek ve konforlu bir yolculuk sunacak 17 kişilik minibüsümüzü inceleyin.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Kısa veya uzun mesafelerde çokça tercih edilen 19+1 kişilik minibüsümüzü tercih etmek size büyük avantaj sağlayacaktır.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Midibüsler içerisinde koltuk aralıkları en geniş olacak şekilde kiralayabileceğiniz 27 kişilik midibüsümüzü inceleyin.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Genel olarak Düzce'de tek veya çift şoförlü olarak tercih edilen 31+1 kişilik midibüs incelemesi için tıklayınız.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Düzce'nin Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız Düzce ve çevre illerde kiralık minibüs hizmetlerini yılın 365 günü 24 saat esasına göre verir. Kiralama hizmetini Düzce merkez başta olmak üzere Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca ilçelerinden alabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Düzce'de kiralık minibüs ve kiralık servis fiyatlarımıza her şey dahil bir şekilde hizmet sunar. Akaryakıt, HGS, OGS, feribot geçişleri, şoför ve köprü geçişleri gibi tüm masrafları fiyat tekliflerimize dahil ederek sizlere daha sonrasında sürpriz bir fiyat çıkarmayacak şekilde her şey dahil bir ulaşım sunuyoruz. Bunlardan ayrı olarak ekstra olarak talep edeceğiniz bir hizmet isterseniz lütfen iletişim numaramızla görüşerek talebinizi dile getirin.

Düzce'de Minibüs Kiralamanın Avantajları

Avantajların en kalitelisini sunan Buskirala.com Düzce’de kiralık minibüslerde de aynı şekilde hizmet vermektedir. Sadece minibüs kiralama değil Düzce servis kiralama için de aynı avantajlara sahip olabilirsiniz.

Avantajların kendinden çok söz ettireni ise ödemelerde ki taksit imkanı olmaktadır. Taksit seçenekleri kullandığınız kredi kartına göre değişiklik gösterebilmektedir. Taksit imkanı bütün kredi kartları için geçerlilik göstermektedir.

Yapılan minibüs kiralamalarında bir diğer avantaj ise yolcuların her birine ferdi kaza sigortasının gerçekleştirilmesidir. Bu yasal bir zorunluluk olsa bile firmamız bu hizmet için ekstra bir ücret almamaktadır.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Düzce’den minibüslerimizi kiralamak için yerine getirilmesi gereken bir prosedür süreci vardır. Bu prosedür süreci;
  • Araç Seçimi ile başlar
  • Teklif Süreci için sizi aramamızla devam eder
  • Ön ödeme yapma aşamasına geçerek ücretin tamamının %15’ini ödersiniz.
  • Sözleşme Süreci aşamasında ise onay vererek
  • UETDS Sürecinde de yolcuların bilgilerini bize ileterek prosedürü tamamlamış olursunuz.

  Tüm bu prosedürleri gerçekleştirmeniz birkaç dakikanızı alacaktır. Sözleşmede de belirtildiği üzere bu süreçten sonra minibüs ile dilediğiniz zaman yolculuk yapabilirsiniz.

  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici