Düzce Otobüs Kiralama

otobüs kiralama düzce

Buskirala.com ailesi ile otobüs kiralama Düzce için bir sorun olmaktan çıktı. 7 gün 24 saat hizmet veren lüks otobüslerimiz ile yolcu taşıma ve transfer ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretiyoruz. Profesyonel operasyon kadromuz ile transferin başından sonuna kadar kusursuz bir işleyiş sağlıyor ve müşterilerimizin memnuniyeti garanti altında tutuyoruz. 1989 yılında doğan firmamız Düzce’de otobüs kiralamanın yanı sıra daha küçük toplu taşıma araçlarının şoförlü kiralanması hizmetleri de sağlıyor.

Düzce Otobüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Düzce’de kiralık otobüs ücretlerini yılın 365 günü minimum seviyelerde tutar. Ücretleri yılda bir kez güncelleyen buskirala.com ekibinden yıl boyunca aynı fiyatlar ile otobüsleri şoförlü olarak kiralayabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamız Düzce’de bir ilk olan kredi kartı ile otobüsleri kiralama imkanı da sağlıyor.

Düzce’ye sunduğumuz otobüslerimizi saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralayabilir, 9 kişiden 1500 kişiye kadar anında yolcu nakli hizmeti alabilirsiniz. Şehir içi veya şehirlerarası fark etmeden en küçük transferden en büyük transfere aynı kalite ve standardı hissedeceğiniz bu kusursuz işleyiş için bize ulaşın.

şehirlerarası otobüs kiralama düzce

Düzce'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Düzce’de bulunan şoförlü kiralık otobüslerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz. Filomuzda bulunan araç sayısı sebebiyle aşağıdaki araçlar ile tarafınıza hizmet sağlayacak araçlar arasında koltuk rengi farkı oluşabilir. Bu durumu aşmak için operasyon sorumlularımız size hizmet verecek aracın kendi resimlerini iş öncesinde size iletir ve onay ister.

Aşağıdaki bölümden aracınızı seçerek hemen rezerve edebilirsiniz. Tamamı D2 yetki belgeli otobüsler ile hizmet veren firmamız problemsiz seyahatler sağlar.

46 kişilik otobüs kiralama

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Ülkemizin en konforlu otobüsleri 46 kişilik araçlardır. İçerisinde her türlü konforu barındırır. Bunlar arasında koltuk arkası TV, 220w priz ve yatar koltuk sistemleri bulunur. Ayrıca en sessiz araçlardır.

Aracı İncele
50 kişilik kiralık otobüs

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Düzce'de 50 kişilik otobüs kiralama hizmetini sağlayan Acemali Turizm sizleri en konforlu araçlar ile buluşturuyor. Ayrıca şoför hizmetimizde fiyatlarımıza dahildir.

Aracı İncele
kiralık otobüs 54 kişilik

54 Kişilik Otobüs Kiralama

54 kişilik otobüslerimiz ile Düzce'den uluslararası seyahatlere çıkabilirsiniz. B2 yetki belgeli bu araçlar 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Çift şoförlü teslim edilir.

Aracı İncele
Düzce'nin Hangi İlçelerinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız Düzce'nin her köşesinde ayrı ayrı otobüsleri anlık transfer ihtiyaçlarınız için hazır bulundurur. Bu araçları şehir içi ve şehirlerarası transferlerinizde kullanabilirsiniz. Otobüslerimiz genellikle gezi, tur, kongre, toplantı, transfer, düğün, nişan, merasim, cenaze ve havalimanı transferleri için kullanılır.
Buskirala.com başta Düzce merkez olmak üzere şehrimizin Kaynaşlı, Çilimli, Gümüşova, Gölyaka, Yığılca, Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde aynı kalite ve standartlarda kiralamalar sunar.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Firmamız tüm kiralama işlemlerini Acemali Turizm filosu, güvence ve teminatları ile sağlar. Kiralama ücretlerinde her şey dahil olarak hizmetler sunan buskirala.com ekibi yolculuk sırasında sizlere ek ödemeler çıkarmaz. Her şey dahil kiralık otobüslerimizde aşağıda listelenen tüm giderler dahil şekilde kiralama teklifleri sunulur.
• Şoför giderleri
• Akaryakıt giderleri
• Araç kiralama bedelleri
• Sigorta, vergi ve harçlar
• Araç içi ikramlar
• HGS ve OGS ücretleri

Düzce'de Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Buskirala.com ekibi Düzce'de tüm otobüs çeşitlerini bünyesinde barındırır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip her çeşit otobüsü bir telefon ile harekete geçirebilirsiniz.

En çok tercih edilen otobüsümüz 46 kişilik olanlardır. Bu araçlar ülkemizin şehirlerarası seyahatlerinde en sık gördüğünüz en konforlu toplu taşıma araçlarıdır. Bunun yanı sıra 2+1 39 kişilik ve 2+2 54 kişilik otobüs çeşitlerimiz de mevcuttur. Yolcu taşıma ihtiyaçlarınızın tamamında bize ulaşabilirsiniz.

d2 yetki belgeli otobüs kiralama düzce

Düzce'de Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız kiralık şehirlerarası otobüsler ile birlikte bir çok avantajı da yolcularına sunuyor. Bu avantajlar buskirala.com üzerinden kiralama yapmanızdaki en önemli tercih sebepleri oluyor. İlk avantajımız yedek otobüs filomuzdur. Bu filo sayesinde herhangi bir olumsuzluk durumunda anında yedek araçlarımız ile yolculuğunuzun devamını sağlarız.

İkinci avantajımız kredi kartı ile ödeme sistemidir. Bu sistem sayesinde akaryakıt dahil tüm kiralama ücretini taksitle ödeyebilirsiniz. Üçüncü avantajımız özelleştirilmiş seyahatlerdir. Otobüslerimizin kalkış noktası, mola süresi, mola noktası ve güzergahı tamamen sizin tercihinize bırakılır. Bu fırsatı T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmemiz sayesinde kusursuz verebiliriz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Düzce’den kiralık otobüslerimize erişebilmeniz için bazı prosedürler gereklidir. Kiralama işlemlerimiz sizin araç seçiminiz ile başlar. Ardından ekibimiz seyahatinizi planlayarak teklif sunar.

  Teklifi onayınız sonrasında muhasebe departmanımız toplam tutarın %20’sini ön ödeme olarak sizden talep eder. Akabinde sözleşmeniz hazırlanır ve tarafınıza iletilir. Sözleşmeyi onaylamanız ile birlikte kiralama işlemlerini tamamlamış olursunuz. Aşağıdaki bölümden otobüs kiralama sözleşme örneğine erişebilirsiniz.

  duzce taksitle otobüs kiralama
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs