7/24 Kayseri Minibüs Kiralama

minibüs kiralama kayseri

Buskirala.com güvencesiyle Kayseri’de minibüs kiralamak artık çok pratik. İster bir ister on adet anında kiralama desteği için bize ulaşabilirsiniz. Kayseri merkez ve civar ilçelerinde bulundurduğumuz kiralık servislerimiz ile şehir içi veya şehirlerarası tüm seyahatlerinizde yanınızdayız.

Kayseri Minibüs Kiralama Fiyatları

Kayseri minibüs kiralama fiyatları üzerinde buskirala.com platformu baskın rol oynar. Bir çok tur şirketi veya kuruluş minibüslerini platformumuzdan kiralar. Bu sayede herhangi bir aksilikte yedek araç filosundan faydalanmayı garanti altına almış olurlar.

Firmamız fiyat politikasını belirlerken daima kesenizi yormayacak şekilde yol izler. Bunun yanı sıra Kayseri’de ilk ve tek olan kredi kartı ile taksitle kiralama avantajı da müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlar.

d2 belgeli minibüs kiralama kayseri
kiralık minibüs

Kayseri'deki Minibüslerimizi İnceleyin

Kayseri’de 4 farklı minibüs ile hizmet veriyoruz. Bu minibüsler;

• 4 kişilik makam aracı VIP Vito minibüs
• 8 kişilik VIP Vito minibüs
• 16 kişilik minibüs
• 19 kişilik minibüs

Şehrimizden ülkemizin her köşesine sizi güvenle ulaştırabilecek minibüslerimiz ile hemen yola çıkabilirsiniz. Bu minibüslerin yeterli gelmediği durumlarda aşağıda listelenen 27 ve 31 kişilik yarım otobüslerimiz de hizmetinize 24 saat hazırdır.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Kayseri'nin Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız Kayseri'de her şey dahil fiyatlarla araçlarını kiraya verir. Kiralama ücretlerine akaryakıt, şoförler, HGS, OGS, araç günlük kiralama ücreti gibi tüm giderler dahildir. Bu nedenle yola çıktıktan sonra ek bir ödeme ile karşılaşmazsınız. Bunu sağlamak için gidilecek noktanın belli olması yeterlidir.

Kayseri çıkışlı tur ve geziler için yakıt hariç kiralama hizmetleri de sunarız.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Minibüs kiralama fiyatlarımıza her şey dahildir. Fakat her şey dahil fiyatlar sunabilmemiz için gidilecek yolun belirli olması gerekir. Gezi ve tur gibi ne kadar yol yapılacağı belli olmayan yurtiçi yolcu taşımacılığı hizmetlerinde akaryakıt hariç fiyat teklifleri de sunabiliyoruz.

servis kiralama kayseri

Kayseri'de Minibüs Kiralamanın Avantajları

Kayseri’de kiralık minibüslerimiz 24 saat esasına göre hizmet verir. Kiraya verdiğimiz minibüsler sizlere ek avantajlar sağlar. Bu avantajların en kıymetlisi kredi kartı ile taksitlendirme işlemidir. Bunun yanı sıra araçlarımızın d2 belgesine sahip olması da ekstra bir fırsattır. Bu belge sayesinde şehir içi veya şehirlerarası dilediğiniz yola çıkabilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamızdan minibüs kiralayabilmeniz için küçük bir kaç prosedür gerekir. Bu prosedürleri gerçekleştirme yaklaşık 10 dakikanızı alır. İşleyişimiz şöyledir;

  • Araç seçimi
  • Teklif süreci
  • Ön ödeme
  • Sözleşme süreci

  Tüm bu işlemlerden sonra aracınız rezerve edilmiş olur ve dilediğiniz tarihte belirlemiş olduğunuz noktaya şoförlü olarak teslim edilir. Minibüs kiralama sözleşmemize aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

  kayseri servis kiralama
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici