Kayseri Otobüs Kiralama

otobüs kiralama kayseri

Buskirala.com ailesinin en yeni hizmeti otobüs kiralama Kayseri‘de! 7 gün 24 saat hizmetinize sunulmuş olan donanımlı otobüslerimizle seyahat etmek mümkün. Ayrıca bu konforlu seyahat imkanını, Acemali Turizm güvence altına alınmıştır. Tüm araçlarımız için geçerli olan T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından onay alınmış olan D2 yetki belgesi ile güvencemiz altındadır. Bu nedenle Kayseri otobüs kiralama ihtiyaçlarında bizi tercih eder. Hemen arayın, kolayca kiralayın.

Kayseri Otobüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Kayseri’de otobüs kiralama fiyatları konusunda da bütçenize uygunluk açısından iddialıdır. Kayseri lüks toplu taşıma aracı kiralamanın yeni adresi buskirala.com ile tanışın, kiralama stresinden uzak kalın. Acaba kiraladığım araç gelecek mi? Yolculuğumuz nasıl geçecek? Pahalı mı kiraladım? ve benzeri bir çok soru ve sorundan uzakta hizmet alın. Buskirala.com en ekonomik otobüsleri sunmakla kalmaz, bunun üzerine ülkemizde bir ilk olan kredi kartı ile kiralama avantajı da sağlar. Üstelik 12 taksite kadar da ödeme kolaylığı sunar.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Kayseri'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Teklif almak istediğiniz Kayseri'deki kiralık otobüslerimizi aşağıda yer alan görsellerden inceleyebilirsiniz. Araç ve şehir endeksli çeşitlilik sebebiyle aşağıda incelediğiniz ve kiralamak istediğiniz araçların kabin görselleri arasında koltuk rengi bakımından farklılık söz konusu olabilir. Bu problemi çözmek adına ekibimiz kiralama işlemi gerçekleşmeden önce kiralamak istediğiniz araçların kabin içi asıl görsellerini anında sizinle paylaşacaklardır. Kayseri’de üç farklı ebatta otobüsümüz bulunur. Bunlardan ilki 46 kişilik otobüslerdir. Bu araçlar Kayseri’nin en çok rağbet gören ve en donanımlı, kapasitesi yüksek otobüsleridir. Kabinlerde koltuk arkası TV ünitesi, priz, kablosuz ağ (Wifi) gibi her konforu barındırır. 50 ve 54 kişilik araçlarımız ise uluslararası seyahatleriniz için idealdir. Tüm araçlarımız Kayseri'de şoförlü otobüs kiralama amacıyla kullanılır.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Kayseri 46 kişilik kiralık otobüslerimiz ile sıkça seyahat eder. Bu araçlar d2 yetki belgelidir ve günlük, saatlik veya haftalık kiralanabilir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik otobüslerimiz şehir içi transferi veya Kayseri Havalimanı transferleri için en ideal seçimdir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Kayseri'nin en büyük kiralık otobüsleridir. Çift şoförlü olarak kiraya verilir. Genellikle uluslararası seyahatlerde tercih edilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Firmamız Kayseri için kiralama ücretlerini hesaplarken şoför, yakıt, kiralama bedeli, HGS, OGS ve köprü geçişleri gibi tüm giderleri dahil eder. Bu sayede her şey dahil fiyatlar ile karşınıza çıkarız. Fakat bunun gerçekleşebilmesi için yapılacak yolun kaç kilometre olduğunun bilinmesi gerekir. Tur veya gezi gibi kaç kilometre yol yapılacağı belli olmayan yolcu taşıma işlerinizde yakıt hariç fiyat teklifi sunarız.

Bu nedenle Kayseri'de büyük otobüs kiralama fiyatları kesenizi yormaz.

Kayseri'nin Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamız başta Kayseri merkez olmak üzere yılın 365 günü Bünyan, Akkışla, Develi, İncesu, Hacılar, Kocasinan, Melikgazi, Sarıoğlan, Pınarbaşı , Sarız, Yahyalı, Yeşilhisar , Tomarza, Talas, Felahiye ve Özvatan ilçelerinde şoförlü kiralık otobüsler ile hizmet veriyor.

Bu araçlar genellikle Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Man Fortuna, Setra veya Temsa markadır. Tüm otobüs çeşitlerimizde kabin içi konfor özellikleri standarttır. Kayseri şehirlerarası otobüs kiralama ihtiyaçlarında genellikle Mercedes Travego araçlarımızı tercih eder.

Karaman'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Firmamızın Karaman'da üç farklı kapasitede otobüsü bulunur. Bunlar 46, 50 ve 54 kişilik araçlardır. Her üç otobüste 2+2 koltuk düzenine sahiptir. 46 ve 50 kişilik olan araçlarımız yurtiçi yolculuklar için, 54 kişilik aracımız ise uluslararası yolculuklar için ideal bir seçimdir. 7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren bu otobüsler ile ülkemizin dilediğiniz noktasına ulaşabilirsiniz.

şoförlü otobüs kiralama firmaları kayseri

Kayseri'de Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Kayseri’de yolcu otobüsü kiralama desteği ile birlikte müşterilerine bir çok avantaj da sağlar. Bu avantajlardan ilki araçlarımızın 24 saat esasına göre çalışmasıdır. Bu sayede dilediğiniz an harekete geçebiliriz.

İkinci avantajımız ise yetki belgemizdir. Tüm araçlarımız D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Bu yetki belgesi sayesinde girilmesi yasak olan şehir merkezleri, köprü ve otoyollar gibi bir çok noktaya giriş yapabiliriz. Bu durum otobüsün hareket noktasını tarafınızca belirlenmesini sağlar.

kayseri otobüs kiralama şirketleri

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Acemali Turizm güvence ve teminatları ile hizmet sağlayan buskirala.com, yasal mevzuat ve yönetmeliklere uygun yolcu taşıma hizmetleri sunuyor. Bu nedenle şehir içi veya şehirlerarası kiralamalarınızda küçük bir kaç prosedür gerekiyor.

  Bu prosedürler sırasıyla; aracın seçimi, teklif süreci, teklifin kabulü, ön ödeme ve sözleşme sürecidir. Tüm bu işlemler tamamlandığında otobüsü kiralamış olursunuz. Kayseri’de D2 belgeli otobüs kiralama ihtiyacınıza yasal zeminde profesyonel cevabı veriyoruz. Buskirala.com’u tercih edin, güvenle yolculuk yapın.

  Otobüs kiralama sözleşmemize ulaşmak için aşağıdaki butonu tıklayınız.

  kayseri otobüs kiralama fiyatları

  Kayseri'de Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Buskirala.com'un lüks yolcu otobüsleri Kayseri'de bir çok amaç için kullanılabilir. Bizi Kayseri otobüs firmaları ile ayıran özelliklerden biri de budur. Araçlarımızı düğün için, gezi ve turlar için, toplantı ve organizasyonlar için kiralayabilir veya transfer hizmeti alabilirsiniz. Özelleştirilmiş seyahat sunabilmemiz, bizi Kayseri otobüs kiralama firmaları lideri yapar.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü kiralık otobüsler Kayseri'de en sık kullanılan araçlardır. Bu ulaşım araçları ile kilometre sınırı olmadan seyahat edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 yetki belgesine sahip yolcu otobüslerimiz sayesinde dilediğiniz noktadan kalkış yapabiliriz. Tüm kontrolü siz ele alırsınız.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Kayseri'de 6 aydan daha uzun süreli otobüs ihtiyacınız var ise şoförsüz kiralama yöntemlerimizi de tercih edebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Kayseri'den uluslararası yolculuklar için B2 yetki belgeli 54 kişilik otobüsler sunabiliyoruz. Çift şoförlü hizmet sağlıyoruz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Kayseri Havalimanı transferleriniz için otobüslerimizi hizmetinize sunarız. Üstelik tek yön kiralama avantajıyla.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Kayseri'de düğün için otobüs kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Üstelik kapınızın önünden kalkış sağlıyoruz.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Kayseri otobüs firmaları bazı dönemlerde yetersiz kalabilir Bu ve benzeri durumlarda firmamızdan destek alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Kayseri tur şirketlerinin sıkça tercih ettiği tur otobüsü kiralama hizmetimizden siz de ekonomik şekilde yararlanabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Kayseri'nin seçimlerinde de yanındayız. Adaylarımızın halka seslenişlerini organize edebilmesi için seslendirmeli otobüsler sunabiliriz.

   
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi