7/24 Adıyaman Minibüs Kiralama

minibüs kiralama adıyaman

Ali Gültekin A.Ş. güvencesiyle minibüs kiralama Adıyaman ilimiz için artık çok pratik. Filomuzda bulunan kiralık minibüsler Adıyaman’da 24 saat hazır bekler. Yılın hangi döneminde olursa olsun aynı anda onlarca minibüs veya otobüsü harekete geçirebilirsiniz. Tamamı D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş bu minibüsler ile ülkemizin her bölgesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Buskirala.com ailesi araç kiralama hizmetlerini Adıyaman ve 81 ilin tamamında verir. Bu nedenle en küçük bir problemde hangi şehirde olursanız olun 24 saat her şehirde her ebatta yedek araç desteğini arkanızda hissedersiniz. Adıyaman’da şehiriçi servis kiralamada da kullanabileceğiniz bu araçlar kabinlerinde her konforu barındırır.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için tıklayınız.

kiralık minibüs

Adıyaman’daki Minibüslerimizi İnceleyin

Firmamız Adıyaman’da kiralık minibüs çözümlerini şoförlü üretir. Güvenliğiniz için şoförsüz minibüs kiralama hizmeti sunulmaz. Tüm araçlarımız TUV standartlarına ve T.C. Denizcilik ve Ulaştırma Bakanlığı yönetmeliklerine uygundur. Minibüs seçeneklerimiz arasında 9 kişilik VIP minibüsler, 16 ve 19 kişilik minibüsler ve 27, 31 kişilik midibüsler bulunur. Aşağıdaki bölümden araçlarımızın resimlerini görebiliriniz.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Adıyaman'ın premium kaliteye sahip makam minibüsleridir. Şoförlü kiraya verilir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Adıyaman’da VIP minibüs kiralamak isteyen iş adamları veya devlet yöneticileri için en ideal tercihtir. Resimler için butonu tıklayınız.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Bol bagajı olan gruplar için ideal bir seçimdir. Ergonomik yapısı çok tercih edilmesini sağlar. Araç resimlerini incelemek için butonu tıklayınız.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Adıyaman’da servis kiralamak isteyenler için en iyi tercihtir. Bagajı dar olsa da oldukça konforludur. Resimlerini incelemek için butonu tıklayınız.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

2+2 koltuk düzenine sahiptir. Adıyaman içi veya şehirlerarası kullanılabilir. Aracın resimlerini incelemek için aşağıdaki bölümü tıklayınız.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Adıyaman’da 31 kişilik otobüs ihtiyacınıza en iyi çözümdür. Oldukça konforludur. Görsellerine erişmek için aşağıdaki butonu tıklayınız.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici