Adıyaman Otobüs Kiralama

adıyaman otobüs kiralama

Buskirala.com ailesi ile otobüs kiralama Adıyaman için artık en uygun fiyatları ile sunuluyor. 9 kişiden 9000 kişiye kadar yolcuyu aynı anda transfer kapasitesine sahip olan firmamız sizlere bu hizmeti hatasız bir şekilde sunar. Otobüslerimiz arasında 2 + 1 rahat otobüsler, 46 kişilik otobüsler ve 54 kişilik otobüsler bulunur. Bu araçlar arasından size uygun olanı seçerek bizden teklif alabilirsiniz.

Adıyaman Otobüs Kiralama Fiyatları

Şehir içi veya şehirlerarası otobüs kiralama için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ve WhatsApp hattımız aktiftir. Adıyaman ve çevre illerinde bulunan öz mal taşıt filomuz ile gezi, düğün, nişan, toplantı, kongre ve organizasyonlarınızda doğması muhtemel yolcu taşıma ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümü sunuyoruz.

Adıyaman otobüs kiralama fiyatlarının belirleyicisi rolünde olan firmamızdan bireysel olarak ta kiralama yapabilirsiniz. Şimdi arayın en uygun teklifi alın.

Adıyaman'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Firmamız otobüs kiralama hususunda son derece şeffaf bir çalışma yürütür. Aşağıda göreceğiniz araç resimleri firmamıza ait olan bir kaç araçtan ibarettir. Bu nedenle hizmetinize sunulacak aracın koltuk rengi değişiklik gösterebilir. Marka ve model değişikliği yapılmaz. Bunun garantisini vermekle beraber iş öncesinde operasyon ekibimiz tarafından hizmetinize sunulacak aracın kendi resimleri de sizinle paylaşılır.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Adıyaman otobüs şirketlerinin en gözdesidir. Ülkemizin en lüks toplu taşıma aracıdır. Kabin içerisinde koltuk arkası TV, her koltukta priz vb. özellikler bulunur. Ayrıca ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik otobüslerimiz Adıyaman kalkışlı programlarınız için en ideal çözümleri üretirler. Bu araçlar 2+2 koltuk düzenine sahiptir ve şoförlü olarak hizmet verirler.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Adıyaman’ın en çok yolcu kapasitesine sahip otobüsüdür. Diğer otobüslere kıyasla biraz daha uzun olması otoyollarda avantaj sağlarken dar yollarda size engel olabilir. Koltuk arkası TV mevcuttur.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Adıyaman'ın Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız Adıyaman merkez ve Adıyaman'ın Kahta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat ilçelerinde şehirlerarası kiralık otobüsler sunar.

Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Otobüs kiralama fiyatlarımıza akaryakıt ve şoför hak edişleri dahildir. Fakat yapılacak yolun belirsiz olduğu durumlarda firmamız akaryakıt hariç teklifler de verebilir. Bu nedenle fiyat alırken müşteri temsilcimiz ile bu hususu detaylandırmalısınız.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamız yasa ve mevzuatlara uygun şekilde hizmetler sağlar. Bu nedenle sözleşmesiz otobüs hareket ettirmez. Kiralama sürecinin bir bölümü de bu sözleşme oluşturur. Örnek sözleşmemize aşağıdaki bölümden erişebilirsiniz.

  Kiralama aşamaları şöyle ilerler;

  • Araç seçimi

  • Teklif süreci

  • Sözleşme süreci

  • Ön ödeme süreci

  • Rezervasyonun tamamlanması

  otobüs kiralama prosedürleri adıyaman
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs