minibüs kiralama aksaray

7/24 Aksaray Minibüs Kiralama

Firmamızın sağladığı altyapı ve hız ile minibüs kiralama Aksaray için artık çok pratik. Acemali Turizm güvencesiyle hizmetlerini Aksaray'da sunan buskirala.com ekibi yılın 365 günü 24 saat esasına göre yolcu taşıma hizmetleri veriyor.

Aksaray Minibüs Kiralama Fiyatları

Acemali Turizm güvencesiyle hizmetlerini sürdüren buskirala.com, Aksaray minibüs kiralama fiyatları belirleyicisi rolündedir. Yılda bir kez açıkladığımız kiralama ücretleri genellikle meslektaşlarımız tarafından kabul görür. Bu nedenle tüm ekibimiz müşterilerimize minimum fiyatları verebilmek için çaba sarf eder. En uygun Aksaray'da minibüs kiralama ücretleri için bizimle iletişime geçin.

Aksaray 16 kişilik kiralık minibüs16+1 Kişilik Minibüs Kiralama
6000
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Km sınırı yok
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Aksaray 8 kişilik kiralık minibüs8+1 Kişilik Minibüs Kiralama
5500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Aksaray vip kiralık minibüs4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama
10500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Akaryakıt hariç
 • Şoför dahil

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Aksaray 31 kişilik kiralık minibüs31+1 Kişilik Midibüs Kiralama
9000
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Şoför dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Aksaray 27 kişilik kiralık minibüs27+1 Kişilik Midibüs Kiralama
8500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Aksaray 19 kişilik kiralık minibüs19+1 Kişilik Minibüs Kiralama
6500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Km sınırı yok
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
kiralık minibüs

Aksaray'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Aksaray'da hizmetinize sunduğumuz dört farklı kapasite ve ebatta minibüs bulunuyor. Bu minibüsler 4 kişilik, 8 kişilik, 16 kişilik ve 19 kişiliktir. Minibüslerimizin yeterli gelmediği durumlar için yarım otobüs olarak ta bilinen midibüslerimizi de değerlendirebilirsiniz.
Buskirala.com platformunda şehir içi ulaşım ihtiyaçlarınız için servis, şehirlerarası için minibüsler görebilirsiniz. Hemen inceleyin kredi kartı ile veya araçta ödeme seçeneği ile kiralayın.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 444 50 72'yi arayınız.
Aksaray'ın Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Buskirala.com ekibi kiralık otobüslerini başta Aksaray merkez olmak üzere şehrimizin Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Sarıyahşi, Ortaköy ve Güzelyurt ilçelerinde hizmetinize sunuyor. Şehir merkezi ve ilçe fark etmeksizin aynı fiyat ve aynı kaliteye erişebilirsiniz. Araçlarımızın hareket noktasını, güzergahını ve mola noktalarını belirleyebilir, kendi isteğinize göre seyahatinizi şekillendirebilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Acemali Turizm Aksaray'da şehirlerarası veya şehir içi hizmetiniz için sunduğu tüm araçları şoförlü olarak teslim eder. Ayrıca tüm kiralama fiyatlarımıza akaryakıt, şoför giderleri, HGS, OGS ve köprü geçişleri gibi tüm giderler dahildir. Yola çıktıktan sonra tarafınızdan ekstra bir ödeme talep edilmez.
Fakat ne kadr yol yapılacağı belli olmayan gezi ve tur gibi transfer ihtiyaçlarınızda yakıt hariç teklifler sunmak zorunda kalırız.

şehirlerarası minibüs aksaray
minibüs kirala aksaray

Aksaray'da Minibüs Kiralamanın Avantajları

Aksaray'ın her köşesinde minibüs kiralama firmaları bulabilirsiniz. Fakat neredeyse tamamı aynı hizmetleri aynı şartlarda sunar. Buskirala.com kiralık minibüslerinin yanı sıra ek avantajlar da sunuyor. Bu avantajlardan ilki kredi kartı ile üstelik taksitle ödeme seçeneği sunmamızdır. Aksaray'da ilk ve tek olan bu hizmet sayesinde d2 yetki belgeli minibüslerimizi kesenizi yormadan kiralayabilirsiniz. Minibüslerimizin ikinci avantajı ise d2 yetki belgeli olmalarıdır. Bu belge sayesinde şehir merkezindeki ara caddelere bile bu araçlar ile giriş yapabilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Örnek minibüs kiralama sözleşmemize aşağıdaki butonu tıklayarak ulaşabilirsiniz. Firmamız sunmuş olduğu hizmetleri yasal zemine oturtabilmek için bir kaç prosedür karşınıza çıkarır. Bu prosedürleri tamamlamak yaklaşık 10 dakika sürer.

  1.Araç Seçimi
  2.Teklif Alma
  3.Teklifin Onayı
  4.Ön Ödeme
  5.Seyahatin Başlangıcı

  d2 belgeli minibüs kiralama aksaray
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Yaklaşık 3 aydır havaalanı transferleri ve minibüs kiralama ihtiyaçlarımıza çözüm alıyoruz. Aracın biri dışında hepsinden oldukça memnunuz, o aracı da bi elden geçirseniz iyi olur sanki 🙂 iyi çalışmalar

  Zehra Ö.
  Zehra Ö.
  Seyahat Acentesi

  Minibüste su ve koladan başka ikram yoktu. En azından bi kek koyabilirdiniz. Bunun dışında çok problem yoktu şoför arkadaşa teşekkür ederiz

  Deniz Ş.
  Deniz Ş.
  Yolcu

  Gaziantep havaalanından şehir merkezine minibüs transferi satın aldık. Vaktinde geldi bu noktada problem yaşamadık ama şoförünüz sokak dar diye sokağa girmedi. Daha önce bizim sokağımıza birçok minibüs girmişti. Uyarmanızda fayda var. İyi çalışmalar

  Derya D.
  Derya D.
  Yolcu

  Yaklaşık iki yıldır havaalanından şehir merkezine veya şehir merkezinden havaalanına ulaşım desteği alıyoruz. Yaptıkları en son transferde araçları arıza yaptı. Ücreti iade ettiler ama iade etseler de bence bu büyük bir yanlıştı. Misafirlerimiz bizim içi çok kıymetliydi, çok ayıp oldu. Artık yoğurdu üfleyerek yiyoruz.

  Faruk Ömer D.
  Faruk Ömer D.
  İş Adamı

  Avrupa yakasından Sabiha Gökçen’e ulaşım amacıyla Buskirala ile iletişime geçtim, 3 kişi olmamıza rağmen 8 kişilik şoförlü vito minibüs verdiler. Otomobil ile transfer hizmetleri çok yeterli değil anladığım kadarıyla.

  Özgür Ö.
  Özgür Ö.
  Müşteri

  Esenboğa’dan Vito kiralamak için bu şirkete ulaştım. Gelen araç ile bana gönderilen görseldeki araç arasında koltuk renkleri farklıydı. Tamam ikisi de siyah Vito ama yine de gelecek aracın kendi resmini sitede yayınlasanız daha güzel olurdu.

  Yücel K.
  Yücel K.
  Yönetici

  Bu şirketten otomobil ile havalimanı ulaşım hizmeti aldım. Araçları hakkında diyecek sözüm yok ama şoförün sigara içebilir miyim diye sormasına çok şaşırdım. Bunu sorması bile abes. Demek ki bazı transferlerde yolda sigara içe içe hizmet veriyor.

  Ferit B.
  Ferit B.
  Müşteri

  2024’e girer girmez hem kiralık otobüslere, hem minibüslere hem de tüm transferlere zam yapmışsınız 🙂 Birkaç gün geçseydi bari.

  Doğan C.
  Doğan C.
  Seyahat Acentesi

  Bu firmadan yaklaşık 300 kişilik havaalanı transferi aldık. Her şey güzeldi ama o kadar otobüs vardı, araç içinde bi çay veya su ikramı yapmalılardı. Bunu ekstra olarak satıyorlar.

  Murat G.
  Murat G.

  İstanbul Havalimanı’ndan Bursa’ya transfer faaliyetimizi yürüten Buskirala, 46 Kişilik konforlu otobüsleriyle ve gerçekten profesyonel şoförüyle bizlere güzel bir deneyim yaşattı. Daha önce de otobüs kiralayıp İstanbul turu yapmıştık. Baştan sonra kurumsal bir firma.

  İlker DOĞRAMACI
  İlker DOĞRAMACI
  Danışman