7/24 Aksaray Minibüs Kiralama

minibüs kiralama aksaray

Firmamızın sağladığı altyapı ve hız ile minibüs kiralama Aksaray için artık çok pratik. Acemali Turizm güvencesiyle hizmetlerini Aksaray’da sunan buskirala.com ekibi yılın 365 günü 24 saat esasına göre yolcu taşıma hizmetleri veriyor. Buskirala.com platformunda şehir içi ulaşım ihtiyaçlarınız için servis, şehirlerarası için minibüsler görebilirsiniz. Hemen inceleyin kredi kartı ile veya araçta ödeme seçeneği ile kiralayın.

şehirlerarası minibüs aksaray

Aksaray Minibüs Kiralama Fiyatları

Acemali Turizm güvencesiyle hizmetlerini sürdüren buskirala.com, Aksaray minibüs kiralama fiyatları belirleyicisi rolündedir. Yılda bir kez açıkladığımız kiralama ücretleri genellikle meslektaşlarımız tarafından kabul görür. Bu nedenle tüm ekibimiz müşterilerimize minimum fiyatları verebilmek için çaba sarf eder. En uygun Aksaray’da minibüs kiralama ücretleri için bizimle iletişime geçin.

kiralık minibüs

Aksaray'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Aksaray'da hizmetinize sunduğumuz dört farklı kapasite ve ebatta minibüs bulunuyor. Bu minibüsler 4 kişilik, 8 kişilik, 16 kişilik ve 19 kişiliktir. Minibüslerimizin yeterli gelmediği durumlar için yarım otobüs olarak ta bilinen midibüslerimizi de değerlendirebilirsiniz.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Aksaray'ın Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Buskirala.com ekibi kiralık otobüslerini başta Aksaray merkez olmak üzere şehrimizin Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Sarıyahşi, Ortaköy ve Güzelyurt ilçelerinde hizmetinize sunuyor. Şehir merkezi ve ilçe fark etmeksizin aynı fiyat ve aynı kaliteye erişebilirsiniz. Araçlarımızın hareket noktasını, güzergahını ve mola noktalarını belirleyebilir, kendi isteğinize göre seyahatinizi şekillendirebilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Acemali Turizm Aksaray'da şehirlerarası veya şehir içi hizmetiniz için sunduğu tüm araçları şoförlü olarak teslim eder. Ayrıca tüm kiralama fiyatlarımıza akaryakıt, şoför giderleri, HGS, OGS ve köprü geçişleri gibi tüm giderler dahildir. Yola çıktıktan sonra tarafınızdan ekstra bir ödeme talep edilmez.
Fakat ne kadr yol yapılacağı belli olmayan gezi ve tur gibi transfer ihtiyaçlarınızda yakıt hariç teklifler sunmak zorunda kalırız.

minibüs kirala aksaray

Aksaray'da Minibüs Kiralamanın Avantajları

Aksaray’ın her köşesinde minibüs kiralama firmaları bulabilirsiniz. Fakat neredeyse tamamı aynı hizmetleri aynı şartlarda sunar. Buskirala.com kiralık minibüslerinin yanı sıra ek avantajlar da sunuyor. Bu avantajlardan ilki kredi kartı ile üstelik taksitle ödeme seçeneği sunmamızdır.

Aksaray’da ilk ve tek olan bu hizmet sayesinde d2 yetki belgeli minibüslerimizi kesenizi yormadan kiralayabilirsiniz. Minibüslerimizin ikinci avantajı ise d2 yetki belgeli olmalarıdır. Bu belge sayesinde şehir merkezindeki ara caddelere bile bu araçlar ile giriş yapabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

Örnek minibüs kiralama sözleşmemize aşağıdaki butonu tıklayarak ulaşabilirsiniz. Firmamız sunmuş olduğu hizmetleri yasal zemine oturtabilmek için bir kaç prosedür karşınıza çıkarır. Bu prosedürleri tamamlamak yaklaşık 10 dakika sürer.

1.Araç Seçimi
2.Teklif Alma
3.Teklifin Onayı
4.Ön Ödeme
5.Seyahatin Başlangıcı

d2 belgeli minibüs kiralama aksaray

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici