Aksaray Otobüs Kiralama

otobüs kiralama aksaray

www.buskirala.com platformu ile otobüs kiralama Aksaray’da artık çok kolay. İsterseniz düğün veya nişan için isterseniz gezi veya toplantılarınız için sadece bir kaç dakikada şehirlerarası otobüs kiralama hizmetine erişebilirsiniz. Aksaray otobüs kiralama ihtiyaçlarında ekonomik fiyatlarımız nedeniyle bizi tercih ediyor. Aksaray’dan tüm yolcu taşıma ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretebilirsiniz. Hemen arayın.

Aksaray Otobüs Kiralama Fiyatları

Acemali Turizm Aksaray otobüs kiralama fiyatlarını ülkemizin ekonomik durumunu göz önünde bulundurmadan minimum seviyede tutar. Akaryakıta gelen zamlar, personel giderlerinin ve araç giderlerinin artması dahi yolcularımızı gezmekten alı koyamaz. Bu prensibimiz sayesinde Aksaray'da günlük otobüs kiralama bedellerini yıl boyunca sabit tutarız.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Aksaray'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Platformumuz Aksaray şehirlerarası otobüs kiralama desteğini üç farklı kapasitede araç ile verir. Bu araçları aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz. Aksaray kiralık otobüs filomuzda çoğunlukla Mercedes Tourismo, Mercedes Travego, Man Fortuna, Setra S515, Temsa Safir, Neoplan Citiyliner ve Neoplan Starliner'lar bulunur. İhtiyacınız olanı hemen seçerek kiralayın.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Aksaray'da kiralık 46 kişilik otobüslerimiz şoförlü olarak hizmet sunar. Bu araçların tamamı D2 yetki belgelidir. Geneli Mercedes markadır. Bu nedenle sık tercih edilir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Aksaray'da şehir içi kiralık otobüs olarak hizmet verir. Nadiren de olsa şehirlerarasında da çalışır. 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Bu araçlar genellikle Temsa Safir markadır.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

B2 yetki belgeli olan 54 kişilik kiralık otobüslerimiz Aksaray'dan uluslararası seyahatleriniz için hizmet verir. B2 yetki belgesine sahiptir. Genellikle Temsa Safir Plus modeldir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Kiralık otobüs Aksaray'da iki farklı şekilde sunulabilir;

1.Yakıt ve Şoför Dahil Kiralama
2.Şoför Dahil, Yakıt Hariç Kiralama

Yukarıda belirtilen her iki kiralama şeklinde de aynı bütçe ile aynı uzunlukta seyahate erişirsiniz. İkinci seçenek olan yakıt hariç kiralama hizmetimiz sadece aracımızın kaç kilometre yol yapacağı net olmayan işleriniz için idealdir. Diğer tüm net kilometreli işlerinde yakıt ve şoför dahil fiyatlar ile yola çıkmanız tavsiye edilir.

Aksaray'ın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Firmamızdan Aksaray'da şoförlü otobüs kiralama hizmetini başta Aksaray Merkez olmak üzere şehrimizin Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi ve Sultanhanı ilçelerinden araç alabilirsiniz. Ayrıca güvenliğiniz gereği tüm bu araç çeşitlerini d2 yetki belgeli olarak hizmetinize sunarız.

Şehrimizin her neresinde olursanız olun buskirala.com ulaşımınız için en ideal seçimdir. Bu nedenle büyük otobüs kiralama Aksaray'da en sık sunduğumuz hizmetlerdendir.

Aksaray'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Firmamızdan Aksaray şehirlerarası otobüs kiralama hizmetini almak için yapmanız gereken ilk şey aracınızı seçip bizden teklif almaktır. Sonrasında seçtiğiniz araç dilediğiniz gün ve saatte şoförü veya şoförleri ile birlikte hizmetinize sunulur. Ayrıca tek şoförlü sunulan otobüsler, yönetmelikler gereği gün içerisinde maksimum 9 saat seyahat edebilirler. Daha uzun yolculuklarınızda firmamız ikinci şoförü ücretsiz hizmetinize sunar. Aksaray'da yolcu otobüsü kiralama hizmeti için çalıştırdığımız araçlar şöyle listelenir;

• 27 kişilik  yarım otobüs (2+2)

• 31 kişilik yarım otobüs (2+2)

• 41 kişilik otobüs (2+1)

• 46 kişilik otobüs (2+2)

• 50 kişilik otobüs (2+2)

• 54 kişilik otobüs (2+2)

aksaray büyük otobüs kiralama

Aksaray'da Kiralık Otobüs Avantajları

Otobüsleri daima kendi bildiği yoldan giden, gideceği yerleri önceden bize bildiren makinalar olarak gördük. Buskirala.com ailesi ile bu artık değişiyor. Dilediğiniz tarih ve saatte kapınızın önünden hareket ettirebileceğiniz bu araçlar ile artık siz nereye isterseniz biz oradayız. Her ne kadar direksiyon şoförlerimizde olsa da emir komuta sizde olacak. Aksaray kiralık otobüs filomuzdan 24 saat hizmet alabilirsiniz.

Şehirden şehire ulaşıp bir de otogardan şehir içi transferler ile uğraşmak size zor gelmiyor mu? Kalabalık gruplarınız var ise bu yorucu yolculuklara gerek duymayacaksınız.

Bizi Aksaray otobüs kiralama firmalarından ayıran avantajlarımız ile tanışmak için hemen arayın.

aksaray büyük otobüs kiralama

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Firmamız Aksaraylılar için standart otobüs kiralama sözleşmesini lehinize olacak şekilde tarafınıza onaylatır. Bu sözleşme sayesinde seyahatinizi garanti altına alırsınız. Böylece otobüsünüzde oluşması muhtemel her türlü arıza veya problemde sözleşme şartları gereği yedek araçlarımızdan destek alırsınız. Online olarak imzalanan bu sözleşmeler bakanlığımız nezdinde geçerli sayılır.

  Sözleşmeler prosedürün sadece bir kısmıdır. Sözleşme öncesinde firmamızdan yazılı veya sözlü teklifler alabilirsiniz. Ayrıca Aksaray D2 belgeli otobüs kiralama hizmetinde ön ödeme de gerekebilir.

  aksaray kaliteli otobus

  Aksaray'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Buskirala.com'un kiralık otobüslerini Aksaray merkezde ve ilçerinde bir çok yolcu taşıma ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Şehrimizde otobüslerimizi genellikle geziler, turlar, merasim ve toplantılar, havalimanı transferleri, cenaze ve düğün transferleri için tercih ederleri Siz de ihtiyacınız ne olursa olsun hemen araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralamak Aksaray için artık çok pratik. Sadece bir telefon ile onlarca otobüsü veya midibüsü hemen harekete geçirebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 belgeli kiralık otobüsler Aksaray'dan ülkemizin dilediğiniz noktasına tek yön veya gidiş dönüş hizmet verebilir. Üstelik sizi istediğiniz noktadan kalkış yapar.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Aksaray'da şoförsüz otobüs kiralamak için en az 6 ay süren uzun soluklu bir transfer ihtiyacınızın olması gerekir. Böyle bir ihtiyacınız var ise hemen arayın.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 belgeli kiralık otobüsler Aksaray hareketli uluslararası seyahatleriniz için ideal seçimdir. Bu araçlar çift şoförlü hizmet verir. 12 taksitle kiralanabilir.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Aksaray merkezde şehir içi transferleriniz için veya Aksaray'a havalimanı transferleriniz için firmamızdan profesyonel bir toplu taşıma desteği alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Düğününüz var ve otobüse mi ihtiyaç duydunuz? Buskirala.com düğün için otobüs kiralama hizmetlerini verebilen tek ulaşım şirketidir. Hemen kiralayın.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Aksaray otobüs firmaları dönem dönem şehirlerarası ulaşıma cevap veremezler. Bu ve benzeri durumlarda firmamızdan otobüs kiralayıp dilediğiniz hatta çalıştırabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Aksaray seyahat acenteleri tur ve gezilerinde otobüslerimizi kullanır. Sizde düzenlediğiniz yurtiçi turlar için firmamızdan donanımlı bir tur otobüsü kiralayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçim için otobüse mi ihtiyacınız var? Yine hazırız. Aksaray'da genel veya yerel seçimler için firmamızdan seslendirme sistemine sahip araçlar kiralayabilirsiniz.

    Ağaçören otobüs kiralama, Eskil otobüs kiralama, Gülağaç otobüs kiralama, Sarıyahşi otobüs kiralama, Ortaköy otobüs kiralama ve Güzelyurt otobüs kiralama hizmetlerine buskirala.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi