7/24 Afyonkarahisar Minibüs Kiralama

minibüs kiralama afyonkarahisar

Acemali Turizm güvencesi ile minibüs kiralama Afyon için artık çok pratik. Firmamızın Afyonkarahisar’da bulundurduğu kiralık minibüslerin tamamı T.C. Denizcilik ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir. Ayrıca tüm araç filomuz TUV standartlarındadır.

Afyon Minibüs Kiralama Fiyatları

BusKirala.com ailesi Afyon’da kurumsal araç kiralama hizmetleri de sunar. Bireysel olarak kiralayabileceğiniz tüm araçlarımızı filo kiralama hizmetimiz ile toplu şekilde günlük, aylık veya yıllık kiralayabilirsiniz. Firmamız araç kiralama sektöründe sadece otobüs ve minibüs kiralama hizmetlerini verir. Minibüs kiralama fiyatlarımız ise sezona ve seyahatin uzunluğuna göre değişiklik gösterir. Bu nedenle net fiyat için bize ulaşın.

kiralık minibüs

Afyon'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Tüm araçlarımız güvenliğiniz için şoförlü olarak teslim edilir. Afyon günlük araç kiralama fiyatları üzerinde frenleyici bir etkiye sahip olan Buskirala.com daima kesenizi korur. Kiralık minibüslerimizin 6 farklı kapasitesi vardır. Bunlar 4, 8, 16 ve 19 kişilik minibüslerdir. Bu minibüslerin yanı sıra 27 ve 31 kişilik midibüsleri de tercih edebilirsiniz.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
kiralık minibüsler afyonkarahisarda

Afyon'da Kiralık Minibüs Avantajları

Küçük gruplarınız için kiralamalara çok uyun olan minibüsler ile sıcak bir ortamda seyahati sağlayabilirsiniz. Afyonlular için özel olarak sunduğumuz bu araçları düğün, nişan, organizasyon, havalimanı transferi ve benzeri yolcu taşıma ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş bu özel minibüsler ile keyifli seyahatler sizi bekliyor.

Minibüs Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Afyonkarahisar'dan minibüslerimizi kiralarken dikkat etmeniz gereken ilk husus araç kapasitesidir. Size uygun kapasitede aracı seçtikten sonra bagaj kapasitesini mutlaka gözden geçirin. Özellikle 19 kişilik minibüslerimizde bagaj hacmi oldukça küçüktür. Sonrasında aracınızın D2 yetki belgesini E Devlet kanalından kontrol ederek güvenle yola çıkabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

Firmamız Afyon'daki kiralık minibüsleri hizmetinize sunmak için tarafınıza sözleşmeler iletir. Onayınız ve onayımız sonrasında eksiksiz bir şekilde yola çıkabilirsiniz. Minibüs kiralama sözleşmemizi aşağıdaki butona tıklayarak indirebilir ve inceleyebilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici