Afyon Otobüs Kiralama

otobüs kiralama afyonkarahisar

Bugüne kadar Afyon’da otobüs kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ultra lüks 2+1 otobüslerden devasa 46 ve 54 kişilik otobüslere kadar her çeşit şehir içi veya şehirler arası yolculuğunuzda ilk tercihiniz. Buskirala.com adresinden kiralayacağınız her otobüs ve minibüs tam vaktinde ve olması gerektiği şekilde teslim edilir. Otobüslerimizin tamamını mesafeye göre tek şoförlü veya çift şoförlü olarak sunarız.

Afyon Otobüs Kiralama Fiyatları

9 kişiden 9000 kişiye kadar tüm yolcu taşıma veya transfer ihtiyaçlarınıza anında ve profesyonel çözüm üretiriz. Yüksek modelli turizm otobüsleri ile misafirleriniz artık bizim misafirimiz. İster Afyon içi ister Afyon dışı… Anında çözüm daima Buskirala.com adresinde. Üstelik günlük 2500₺’den başlayan fiyatlarla…

Firmamız kiralık otobüslerdeki fiyat politikasını kiralama süresinin uzunluğuna göre belirler. Haftalık ve aylık kiralamalarda bu nedenle oldukça ekonomik fiyatlar sunarız. Aylık, haftalık veya günlük fark etmeksizin tüm araçlarımızı şoförlü hizmetinize sunarız. Bu sayede güvenli bir seyahatte olduğunuzdan emin oluruz.

afyon otobüs firmaları

Afyonkarahisar'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Afyonkarahisar'da şoförlü otobüs kiralama hizmetlerini buskirala.com şeffaf bir şekilde yürütür. Filomuzda bulunan araç sayısı sebebiyle aşağıdaki araçlar ile tarafınıza hizmet sağlayacak araçlar arasında koltuk rengi farkı oluşabilir. Bu durumu aşmak için operasyon sorumlularımız size hizmet verecek aracın kendi resimlerini iş öncesinde size iletir ve onay ister.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Afyon'un en konforlu otobüsleri 46 kişilik araçlardır. İçerisinde her türlü konforu barındırır. Bunlar arasında koltuk arkası TV, 220w priz ve yatar koltuk sistemleri bulunur. Ayrıca en sessiz araçlardır.
Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Afyon'da 50 kişilik otobüslerimiz lüks sınıftır. Hizmet içerisinde şoför dahidir.  Ayrıca kredi kartı ile 12 taksitte ödeme imkanı sağlanır.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Ülkemizin en çok yolcu kapasitesine sahip olan otobüsüdür. Hızı ve konforu otomobili aratmaz. Koltuk arkası tv bulunur. Ayrıca yere yakın olması bagaj açısında dezavantaj oluştursa da yol tutuşunu artırır.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.

Afyon'da Kiralık Otobüs Avantajları

Afyonkarahisar’dan kiralayacağınız otobüsler ile gezi, düğün, nişan, kongre veya organizasyonlarınızda özelleştirilmiş seyahatlere erişirsiniz. D2 yetki belgesi ile yetkilendirilmiş bu araçlar otobüsler hakkında çıkan birçok yasaktan muaftır. Bu nedenle dilediğiniz şehrin merkezine dahi otobüslerimiz ile girebilirsiniz.

afyon otobüs kirala fiyatı

Afyon Otobüs Çeşitlerimiz

Firmamız Afyonkarahisar için 3 farklı ebatta otobüs sunar. Bu otobüslerden 46 kişilik ve 50 kişilik olanı ülkemizin en çok tercih edileni ve şehirlerarası seyahatler için uygun olandır. 54 kişilik olan araçlarımızı ise uluslararası yolculuklarınızda tercih edebilirsiniz.

• 46 kişilik otobüs

• 50 kişilik otobüs

• 54 kişilik otobüs

  Otobüs Kiralama Sözleşme ve Prosedürü

  Afyon’dan araçlarımızı kiralamak için çok az prosedür gereklidir. Bunlardan ilki aracı kiralayacağınız tarihi belirleyip, aracınızı seçmektir. Sonrasında firmamız tarafınıza sözleşme iletir. Sözleşmenin onayı sonrasında ön ödemenizi gerçekleştirerek otobüsünüzü rezerve etmiş olursunuz.

  Otobüs kiralama sözleşmemize aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

  afyon otobüs kirala fiyatı

  Afyon'un Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

  Acemali Turizm Afyonkarahisar’ın başta il merkezi olmak üzere Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı ve Şuhut’ta kiralama hizmetleri sunar. Genellikle Afyon merkezde park halinde olan araçlarımızı görmeniz de mümkündür.

  afyon otobüs kirala fiyatı
  afyon otobüs kirala fiyatı

  Otobüs Kiralamaya Neler Dahil?

  Firmamız kiralama fiyatlarını iki farklı şekilde sunar. Bunlardan biri günlük şoför ve araç kira bedeli dahil hesaplamadır. Bu hesaplama şekli kaç kilometre yol yapacağı belli olmayan gezi ve turlarda çokça tercih edilir. Tek noktaya gidiş dönüş veya tek yön hizmet verilecek işlerde ise her şey dahil fiyatlar sunabiliriz.

  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs