7/24 Kırşehir Minibüs Kiralama

minibüs kiralama kırşehir

Buskirala.com Kırşehir’de minibüs kiralama hizmetlerini Acemali Turizm’in filo gücü ile sağlar. Bu filoda bir çok farklı kapasitede minibüs ve midibüs bulabilirsiniz.

Kırşehir Minibüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Kırşehir'de minibüs kiralama fiyatlarını minimum seviyelerde tutarak bir çok aracının aynı anda yollarda olmasını hedefler. Bu nedenle en uygun kiralık servislere buskirala.com platformu üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamızın Kırşehir'de sağladığı kredi kartı ile taksitli ödeme seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Kırşehir 31 kişilik kiralık minibüs31+1 Kişilik Midibüs Kiralama
9000
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Şoför dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Kırşehir 27 kişilik kiralık minibüs27+1 Kişilik Midibüs Kiralama
8500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Kırşehir 19 kişilik kiralık minibüs19+1 Kişilik Minibüs Kiralama
6500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Km sınırı yok
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Kırşehir 16 kişilik kiralık minibüs16+1 Kişilik Minibüs Kiralama
6000
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Km sınırı yok
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Kırşehir 8 kişilik kiralık minibüs8+1 Kişilik Minibüs Kiralama
5500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
Kırşehir vip kiralık minibüs4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama
10500
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Akaryakıt hariç
 • Şoför dahil

Araçları Gör

Tüm Detaylar
kiralık minibüs

Kırşehir'deki Minibüslerimizi İnceleyin

Kırşehir'de hizmet veren kiralık minibüslerimizin tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından tarifesiz yolculuklara çıkabilmek üzere D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiştir.
İhtiyacınıza ve kesenize uygun olan servis minibüslerini seçerek dilediğiniz an yola çıkabilirsiniz. Güvenliğiniz için şoförsüz araç teslimi gerçekleştirmeyiz.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Kırşehir'in Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız ulaşılabilirliğini artırabilmek için şehrimizin her köşesinde araçlarını hazır bulundurur. Başta Kırşehir merkez olmak üzere şehrimizin Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman ve Mucur ilçelerinde anlık hizmetler veririz.

Kırşehir'in tüm ilçe, kasaba ve köylerinden araçlarımıza düğün, nişan, gezi, tur, toplantı ve her türlü toplu taşıma ihtiyaçlarınız için minibüslerimizi kiralayabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Kırşehir'de kiralık servis fiyatlarımız her şey dahil olarak sunulur. Bu ücretlere akaryakıt, şoför giderleri, araç bakım ve arıza giderleri, köprü geçiş ücretleri, HGS ve OGS giderleri dahil edilir. Bu sayede siz yola çıktıktan sonra tarafınıza ek bir fatura çıkmaz.

Firmamız Kırşehir'in seyahat acenteleri için akaryakıt hariç fiyatlar da sunar. Gezi ve tur gibi kaç kilometre yol yapılacağı belirli olmayan transferler için firmamız yakıt hariç fiyatlamayı tavsiye eder.

kırşehir şehiriçi minibüs kiralama
kırşehir kredi kartı ile minibüs kiralama

Kırşehir'de Minibüs Kiralamanın Avantajları

Firmamız kiralık minibüsler ile birlikte bir çok avantajı aynı anda kullanıcılara sunar. Bu avantajlardan ilki şoförlerimizi ücretsiz hizmetinize sunmamızdır. ikinci avantajımız ise ödemeleri kredi kartı ile yapabilmenizdir. Ödemelerini kredi kartınız ile taksitle yaparak kesenizi yormadan yola koyulabilirsiniz.
Ayrıca araçlarımızın d2 yetki belgesine sahip olması bu minibüslerin kalkış noktalarının tarafınızca belirlenmesine olanak tanır. Yine bu belge sayesinde ülkemizin her köşesine lüks minibüsler ile erişebilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Acemali Turizm’in altyapısı ile sunmuş olduğumuz Kırşehir’deki servis kiralama hizmetlerimiz tüm yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde yürütülür. Bu nedenle kiralama hizmetini alabilmeniz için küçük bir kaç prosedür gerekir. Bu prosedürler sadece bir kaç dakikanızı alır.

  Servis kiralama işlemleri şöyle ilerler;
  • Doğru aracın seçimi
  • Teklif süreci
  • Ön ödeme
  • Sözleşme süreci

  Minibüs kiralama sözleşmemize aşağıdaki butondan erişebilirsiniz.

  kırşehir d2 belgeli minibüs kiralama
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Gaziantep havaalanından şehir merkezine minibüs transferi satın aldık. Vaktinde geldi bu noktada problem yaşamadık ama şoförünüz sokak dar diye sokağa girmedi. Daha önce bizim sokağımıza birçok minibüs girmişti. Uyarmanızda fayda var. İyi çalışmalar

  Derya D.
  Derya D.
  Yolcu

  Yaklaşık iki yıldır havaalanından şehir merkezine veya şehir merkezinden havaalanına ulaşım desteği alıyoruz. Yaptıkları en son transferde araçları arıza yaptı. Ücreti iade ettiler ama iade etseler de bence bu büyük bir yanlıştı. Misafirlerimiz bizim içi çok kıymetliydi, çok ayıp oldu. Artık yoğurdu üfleyerek yiyoruz.

  Faruk Ömer D.
  Faruk Ömer D.
  İş Adamı

  Avrupa yakasından Sabiha Gökçen’e ulaşım amacıyla Buskirala ile iletişime geçtim, 3 kişi olmamıza rağmen 8 kişilik şoförlü vito minibüs verdiler. Otomobil ile transfer hizmetleri çok yeterli değil anladığım kadarıyla.

  Özgür Ö.
  Özgür Ö.
  Müşteri

  Esenboğa’dan Vito kiralamak için bu şirkete ulaştım. Gelen araç ile bana gönderilen görseldeki araç arasında koltuk renkleri farklıydı. Tamam ikisi de siyah Vito ama yine de gelecek aracın kendi resmini sitede yayınlasanız daha güzel olurdu.

  Yücel K.
  Yücel K.
  Yönetici

  Bu şirketten otomobil ile havalimanı ulaşım hizmeti aldım. Araçları hakkında diyecek sözüm yok ama şoförün sigara içebilir miyim diye sormasına çok şaşırdım. Bunu sorması bile abes. Demek ki bazı transferlerde yolda sigara içe içe hizmet veriyor.

  Ferit B.
  Ferit B.
  Müşteri

  2024’e girer girmez hem kiralık otobüslere, hem minibüslere hem de tüm transferlere zam yapmışsınız 🙂 Birkaç gün geçseydi bari.

  Doğan C.
  Doğan C.
  Seyahat Acentesi

  Bu firmadan yaklaşık 300 kişilik havaalanı transferi aldık. Her şey güzeldi ama o kadar otobüs vardı, araç içinde bi çay veya su ikramı yapmalılardı. Bunu ekstra olarak satıyorlar.

  Murat G.
  Murat G.

  İstanbul Havalimanı’ndan Bursa’ya transfer faaliyetimizi yürüten Buskirala, 46 Kişilik konforlu otobüsleriyle ve gerçekten profesyonel şoförüyle bizlere güzel bir deneyim yaşattı. Daha önce de otobüs kiralayıp İstanbul turu yapmıştık. Baştan sonra kurumsal bir firma.

  İlker DOĞRAMACI
  İlker DOĞRAMACI
  Danışman

  Şirketimizin tüm transfer ve toplu taşıma aracı ihtiyaçlarını buskirala üzerinden karşılıyoruz. Özellikle son İstanbul seyahatimiz olmak üzere tüm aldığımız hizmetler için teşekkür ederiz. Hizmetin başından sonuna 24 saat özveri ile destek oldular.

  Tuğba F.
  Tuğba F.
  Yönetici

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur