Kırşehir Otobüs Kiralama

otobüs kiralama kırşehir

Buskirala.com ailesi otobüs kiralama Kırşehir deyince akla ilk gelen kuruluştur. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından firmamıza verilen D2 yetki belgesi ile seyahatlerinizi garanti altına alırken 9 kişiden 1000 kişiye kadar yolcu taşıyabilme ve transfer yapabilme kapasitesine sahip ultra lüks araçlarımız 7 gün 24 saat hizmetinize açıktır. Kırşehir otobüs kiralama ile hizmetinize sunduğumuz araçlarımızı günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilir şehir içi veya şehir dışı fark etmeksizin her türlü yolcu transfer işlemlerinizde kullanabilirsiniz

Kırşehir Otobüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com Kırşehir otobüs kiralama fiyatlarının minimum seviyede kalmasını sağlayan tek kuruluştur. Yılda bir kez yayınladığımız kiralama fiyat tablosu ile şehrimizde yolcu taşıma hizmetlerinin nabzını tutar ve kesenizi koruruz. Bu fiyatlamalar genellikle yılbaşında gerçekleşir. Bunun yanı sıra akaryakıt fiyatlarında oluşması muhtemel büyük farklarda yıl içinde de müdahale olabilir. Tüm şart ve koşullarda müşterilerimize 12 taksitle ödeme imkanını sunarız. Aşağıdaki bölümden Kırşehir otobüs firmalarından daha ekonomik kiralık toplu taşıma araçlarına erişebilirsiniz.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Kırşehir'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Sizlere yolun uzunluğuna göre tek ya da çift şoförlü olarak hizmet sunacak olan araçlarımızın araç yoğunluğu sebebiyle ilgili görsellerden farklı iç dizayna sahip araçlar hizmetinize sunulabilir. Bu nedenle buskirala.com tüm araçların resimlerini otobüslerin kiralama işlemi öncesi yolcuları ile paylaşır. Bu nedenle Kırşehir şehirlerarası otobüs kiralama hizmetinde en şeffaf hizmeti buskirala.com verir. Aşağıda size özel olarak hazırladığımız üç farklı kapasitedeki otobüsü inceleyebilirsiniz. Aynı ebattan dilerseniz aynı anda birden fazla araç kiralayabilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

46 kişilik otobüs kiralamak Kırşehir'de hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hemen 08508405250 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

50 kişilik otobüslerimizi de şoförlü olarak kiraya veririz. Bu araçlar genellikle şehir içi transferlerde kullanılsa da şehirlerarası seyahatler için de uygundur.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

Kırşehir'de hizmet veren kiralık 54 kişili otobüslerimiz B2 yetki belgelidir. Bu nedenle uluslararası yolculuklar için tercih edilir. Çift şoförlü hizmet verir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Acemali Turizm güvencesiyle sunulan Kırşehir şoförlü otobüs kiralama ücretlerine her şey dahildir. Peki bu her şey nedir?

Akaryakıt giderleri, şoför giderleri, muavin veya hostes giderleri, araç içi ikramlar, kiralama bedeli, HGS ve OGS ödemeleri, köprü geçişleri gibi tüm masrafları hesaplayarak fiyatlar sunarız. Bu sayede kesenizden çıkacak tüm masrafları önceden bilir, sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Kırşehir'in Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

www.buskirala.com ekibi yılın 365 günü 24 saat esasına göre başta Kırşehir merkez olmak üzere Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman ve Mucur ilçelerinde sizlere hizmet sağlar. Tüm köylerinden kasabalarına, şehir merkezinden şehir dışındaki herhangi bir noktaya hizmet almanız çok kolaydır.

Bazı yoğun günlerde köy ve ilçelere araç istemeniz durumunda şehir merkezinden bulunduğunuz noktaya erişim için sarf edilen yakıt maliyeti tarafınıza yansıtılabilir. Bu durumu görevlilerimiz transfer öncesi size bildirir ve onayınızı ister. Ayrıca firmamız Kırşehir yolcu otobüsü kiralama hizmetini şehrimizde en yaygın sunabilen altyapı ve filoya sahiptir.

Kırşehir'de Kiralık Otobüs Çeşitleri

Buskirala.com'un Kırşehir kiralık otobüs filosu 2+2 oturma düzenine sahip araçlardan oluşur. Bu araçlar 46, 50 ve 54 kişilik olmak üzere üçe ayrılır. Yurtiçi seyahatleriniz için 46 ve 50 kişilik otobüsler, yurt dışı seyahatleriniz için ise 54 kişilik otobüsler hizmet verir. Daha küçük araç ihtiyaçlarınızda minibüs kiralama sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Firmamızın hizmete sunduğu 46 kişilik otobüsler Mercedes Tourismo & Travego, Man Fortuna & Lion's Coach, Neoplan Cityliner & Tourliner ve Setra S515 modeli araçlardır. 50 kişilik otobüslerimiz ise sadece Temsa Safir modelidir. 54 kişilik uluslararası otobüslerimizde ise Mercedes Travego 17SHD & Tourismo 17SHD ve Temsa Safir bulunur.

Ayrıca yarım otobüs ihtiyaçlarınızda da bize ulaşabilirsiniz.

 

otobüs kiralama fiyatları kırşehir

Kırşehir'de Kiralık Otobüs Avantajları

Firmamız Kırşehir büyük otobüs kiralama hizmeti ile sizlere bir çok avantaj sunabilir.

Bunlardan ilki taksitle ve online ödeme sistemi gibi görünse de araçlarımızın yetki belgesi, şoförlerimizin deneyimi, lüks araç filomuz ve uzman kabin ekibimiz de sizler için bir avantajdır.

Bu sayede evinizin veya işyerinizin önünden kalkış yaptırabileceğiniz araçlara erişmiş olursunuz.

şoförlü büyük otobüs kiralama kırşehir

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Buskirala.com güvence ve teminatları ile Artık Kırşehir’de D2 belgeli otobüs kiralamak çok pratik. Küçük bir kaç prosedür ile anında kapınıza gelecek profesyonel bir ekip ve lüks araçlar için bize ulaşabilirsiniz. Bu prosedürlerden ilki doğru aracın seçimidir.

  Destek ekibimizin yönlendirmeleri ve sizlerin de ihtiyacı üzerine uygun araç seçilir. Sonrasında firmamız sizlere KDV hariç teklifler sunar. Teklifi onayınız gerçekleşirse ön ödeme yapmanız istenir.

  Firma hesap numaralarımıza ön ödemeyi yaptıktan sonra tarafınıza sözleşme ulaştırılır. Bu sözleşmeyi onaylamanızın ardından otobüsünüz sizin için rezerve edilmiş olur.

  Sözleşme örneğimize aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

  şehirlerarası otobüs kiralama kırşehir

  Kırşehir'de Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Buskirala.com firmasını ve ekibimizi Kırşehir otobüs kiralama firmaları ile ayıran en önemli etken çeşitli hizmetleri sunabilmemizdir. Aşağıdaki bütün hizmetlerin yanı sıra aklınıza gelebilecek her türlü otobüs ihtiyacına (Üstü açık otobüs dahil) cevap verebiliyoruz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü otobüs kiralamak Kırşehirliler için artık çok ekonomik. Her şey dahil fiyatlarımız ile kiralayın, yollarda sürprizler ile uğraşmayın.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Kırşehir'de hizmetinize sunduğumuz D2 yetki belgeli otobüsleri kiralayarak dilediğiniz noktadan kalkış sağlatabilirsiniz. Üstelik taksitle..

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  Bir kaç ay için (En az 6 ay) otobüse mi ihtiyacınız var. Bu ve benzeri durumlarda şoförsüz kiralama imkanını müşterilerimize sunabiliyoruz.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  B2 yetki belgesi uluslararası otobüs yolculukları için zorunludur. Firmamızın 54 kişilik otobüslerini kiralayarak B2 güvencesiyle ülke ülke gezebilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Havalimanı transferleri, şehir içi transferler veya şehirlerarası transferler için lüks otobüslerimizden profesyonel destekler alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Kırşehir'de düğün otobüs kiralama hizmeti de sunan firmamız, en güzel gününüzde de yanınızda. Üstelik kilometre sınırı olmadan.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Buskirala.com platformundan firmanız için otobüs kiralayabilirsiniz. Bu hizmeti günlük, haftalık, aylık veya yıllık sunabiliyoruz.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Kırşehir çıkışlı kültür ve doğa turlarınız için özel tur otobüsü kiralama hizmetleri de veriyoruz. Profesyonel şoförler eşliğinde.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Genel veya yerel seçimlerde halka seslenişler düzenlemek isteyen adaylar için görkemli otobüsler sunabiliyoruz. Üstelik TR'de tek, her şey dahil.

    Akçakent otobüs kiralama, Akpınar otobüs kiralama, Boztepe otobüs kiralama, Çiçekdağı otobüs kiralama, Kaman otobüs kiralama ve Mucur otobüs kiralama hizmetlerine platformumuz üzerinden erişebilirsiniz.
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi