7/24 Erzurum Minibüs Kiralama

Erzurum, Türkiye’nin doğu bölgesinde bulunan bir şehirdir ve bu bölgede birçok turistik yer bulunmaktadır. Şehir içi ulaşımınızı kolaylaştırmak ve dilediğiniz yere seyahat için Erzurum minibüs kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Firmamız sayesinde hem zamandan tasarruf edebilir hem de daha konforlu bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Erzurum Minibüs Kiralama Fiyatları

Ücretlendirmelerimiz aracın boyutu, markası, kiralama süresi ve hizmet veren firmanın politikalarına göre değişiklik gösterir. Ayrıca, bazı araçların modeline göre de farklı fiyatlar belirlediği görülebilir. Bu nedenle Erzurum minibüs kiralama fiyatlarını karşılaştırarak en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
7000
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Şoför dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
27+1 Kişilik Midibüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
6500
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
19+1 Kişilik Minibüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
4750
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Km sınırı yok
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
16+1 Kişilik Minibüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
4500
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Km sınırı yok
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
8+1 Kişilik Minibüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
4500
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Akaryakıt hariç

Araçları Gör

Tüm Detaylar
4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9000
Günlük
Fiyat Hesaplayıcı
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Akaryakıt hariç
 • Şoför dahil

Araçları Gör

Tüm Detaylar

Erzurum'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Erzurum'da minibüs kiralama firmamız hizmet kalitesi ve fiyatları nedeniyle öne çıkmaktadır. En iyi firmayı seçmek için öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz, ardından firmaları araştırmanız önerilir. Ayrıca, geniş filoya sahip Buskirala.com'dan talep edebileceğiniz araçları sizler için sıralıyoruz.

kiralık vip minibüs

4 Kişilik VIP Minibüs

Erzurum'da 4 kişilik Vip minibüs kiralama hizmeti almak isteyenler şehir merkezi ve civarında turistik geziler, iş seyahatleri ve özel günlerde Vip minibüs kiralama seçenekleri ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8 Kişilik VIP Minibüs

Özel 8 kişilik Vip minibüsler genellikle son model ve lüks donanımlıdır. Araçların içerisinde TV, DVD oynatıcı, klima, buzdolabı, internet bağlantısı ve rahat koltuklar gibi özellikler yer almaktadır.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16 Kişilik Minibüs

 Geniş araç filomuzda yer alan 16 kişilik minibüslerimiz, konforlu ve güvenli bir seyahat için özel olarak tasarlanmıştır. Araçlarımız, düzenli olarak bakım ve kontrol edilmekte olup, seyahat esnasında herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19 Kişilik Minibüs

Erzurum'da 19 kişilik minibüs kiralama fiyatlarımız, araç sayısı, seyahat süresi ve mesafe gibi faktörlere göre belirlenmektedir. Ancak, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için, en uygun fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27 Kişilik Midibüs

Etkinlikler, gezi turları, düğünler, iş gezileri ve daha birçok amaç için Erzurum'da uygun fiyatlı ve kaliteli minibüs kiralama hizmetleri sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31 Kişilik Midibüs

 Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak farklı büyüklüklerde ve özelliklerde araçlarımız mevcuttur. Erzurum'da 27 kişilik minibüslerimiz, geniş iç hacimleriyle rahat bir yolculuk sunar ve tüm yolcuların konforunu düşünür.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
kiralık minibüs
Erzurum'un Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Minibüs ihtiyaçlarınızı 7/24 bildirebileceğiniz firmamızdan Erzurum'da dilediğiniz noktadan minibüs kiralayabilirsiniz. Tüm ilçelerden ve köyler de dahil taleplerinizi iletebilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Araçlarımız içerisinde seyahat sigortası, şoför hizmeti ve otoban geçişleri dahildir. Sitemizde yazan fiyatlara yakıt dahil değildir. Ancak sözleşme yapılırken genellikle yakıt dahil fiyatlandırma yapılır.

Erzurum'da Kiralık Minibüs Çeşitlerimiz

Erzurum'daki kiralık minibüs çeşitlerimiz

 1. Otokar Sultan Maxi
 2. Isuzu Turkuaz
 3. Mercedes Sprinter & Volkswagen Crafter
 4. Mercedes Sprinter & Volkswagen Crafter
 5. Mercedes Vito & Volkswagen Caravelle
 6. Mercedes Vito Premium VIP

Erzurum'da Minibüs Kiralamanın Avantajları

Şehir içi ve şehirler arası ulaşımınızı daha hızlı ve konforlu hale getirmek için sunduğumuz avantajlardan mutlaka yararlanmalısınız. Ayrıca, grup halinde seyahat ediyorsanız, lüks araçlarımızda taşıyabilirsiniz. Bu da hem zamandan tasarruf eder hem de daha ekonomik bir seyahat imkanı sunar.

Özellikle 12 aya varan taksit imkanı sunmamız bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerin başında gelir. Hemen arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Erzurum'da Minibüs Kiralama Çeşitleri

Erzurum'da minibüs kiralama hizmetleri genellikle turizm sektörüne yöneliktir. Bölgeye gelen turistlerin ihtiyaçlarına göre farklı minibüs seçenekleri sunulmaktadır. Bunlar arasında; 9 kişilik minibüsler, 16 kişilik minibüsler, 19 kişilik minibüsler ve 31 kişilik midibüsler yer almaktadır. Tüm bu araçlarımız ihtyiacınız olan organizasyona göre hizmet verebilmektedir.

kiralık minibüs

Şoförlü Minibüs Kiralama

Erzurum'da ihtiyaçlarınıza göre şoförlü minibüs kiralayabilirsiniz.

kiralık minibüs

D2 Belgeli Minibüs Kiralama

Kiralık minibüs ararken D2 yetki belgeli olmasına dikkat etmelisiniz.

kiralık minibüs

Şoförsüz Minibüs Kiralama

Erzurum'da 6 ay ve daha fazla süre için şoförsüz minibüs kiralayabilirsiniz.

kiralık minibüs

B2 Belgeli Minibüs Kiralama

B2 belgeli araçlarımızla uluslararası yolculuk yapabilirsiniz.

kiralık minibüs

Transfer Minibüsü Kiralama

Erzurum'da her türlü transfer minibüsünü temin edebilmekteyiz.

kiralık minibüs

Düğün Minibüsü Kiralama

Erzurum'un renkli düğünleri için kiralık minibüs hizmeti sunmaktayız.

kiralık minibüs

Firmaya Minibüs Kiralama

Erzurum'da firmalarınız için minibüs kiralamak için hemen arayın.

kiralık minibüs

Tur Minibüsü Kiralama

Her türlü seyahat organizasyonlarınız için tur minibüsü kiralayabilirsiniz.

kiralık minibüs

Seçim Minibüsü Kiralama

Tüm genel ve yerel seçimlerde Erzurum'da seçim minibüsü kiralamaktayız.

  Aşkale minibüs kiralama, Aziziye minibüs kiralama, Çat minibüs kiralama, Hınıs minibüs kiralama, Horasan minibüs kiralama, İspir minibüs kiralama, Karayazı minibüs kiralama, Karaçoban minibüs kiralama, Köprüköy minibüs kiralama, Narman minibüs kiralama, Palandöken minibüs kiralama, Olur minibüs kiralama, Oltu minibüs kiralama, Pazaryolu minibüs kiralama, Pasinler minibüs kiralama, Şenkaya minibüs kiralama, Tekman minibüs kiralama, Tortum minibüs kiralama, Uzundere minibüs kiralama ve Yakutiye minibüs kiralama hizmetlerine bu noktadan ulaşabilirsiniz.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Çeşitli şirketler tarafından sunulan kiralık minibüsler yerel şirketlerin yanı sıra uluslararası şirketler de yer alır. Kiralama şirketi seçerken, fiyatlar ve hizmet kalitesi gibi faktörlere dikkat etmek önemlidir. Ayrıca, müşteri hizmetleri ve araçların teknik durumu da kiralama kararı verirken dikkate alınması gereken faktörlerdir.

  Tüm bunların yanı sıra dikkat etmeniz gereken bir diğer husus, eğer organizasyon ülke sınırları içindeyse D2 yetki belgeli araçlar olmasıdır. Eğer ülke dışına bir organizasyon gerçekleşecekse B2 yetki belgesi gerekmektedir. İster şehir içi ve şehir dışı isterse uluslararası bir seyahat olsun Acemali Turizm taleplerinizi karşılayabilecek alt yapıya sahiptir.

  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi