Erzurum Otobüs Kiralama

erzurum otobüs kiralama fiyatları

Platformumuz ile otobüs kiralama Erzurum için müthiş bir kaliteye kavuşuyor. İster düğün veya nişan için, ister gezi veya toplantılarınız için şehirlerarası otobüs kiralama ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Geniş araç filomuz ile yolcu taşıma ihtiyaçlarınızda küçük gruplardan binlerce kişiden kalabalıklara kadar hizmet sağlayabiliriz. Onayınız ile aynı anda onlarca otobüsü harekete geçirebilirsiniz.

Erzurum Otobüs Kiralama Fiyatları

Otobüs kiralama fiyatlarını Erzincan’da minimum düzeyde tutan firmamız filosunda bir çok farklı marka ve ebatta otobüsü barındırır. Bu otobüsler ile ülkemizin dört bir köşesine transfer hizmeti alabilirsiniz. Otobüs ihtiyacınızın yanı sıra Erzincan’da daha küçük araçlar için kiralama hizmeti de sunan platformumuz en küçük gruplarınızdan binlerce kişilik kalabalıklara kadar anında hizmet sunabilir.

Erzurum'daki Otobüslerimizi İnceleyin

www.buskirala.com ailesi Erzurum’da şeffaf bir işleyişle 24 saat hizmet sağlar. Yolcu taşıma işiniz başlamadan önce araçlarımızı görebileceğiniz gibi resimlerini de isteyebilirsiniz. Bu şeffaflık ile diğerlerinden ayrılan platformumuz size iki farklı ebatta otobüs sunabiliyor. Bu otobüsleri aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Erzurum ilimizin en görkemli ve en lüks otobüsleridir. Kabinlerinde TV ve priz gibi her türlü konforu standart olarak yolcularımıza sunar. Ülkemizin her köşesine sizi taşıyabilir.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Erzurum'un lüks büyük otobüsleri arasındadır. Şoförlü olarak kiraya verilir ve kabinlerinde her türlü konforu barındırır. Kredi kartı ile kiralanabilir.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

Erzurum’un en uzun otobüsleridir. Diğerlerine kıyasla 2 metre uzun olmaları dar yollar için sorun oluştursa da uluslararası seyahatleriniz için idealdir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşme ve Prosedürü

  Örnek sözleşmemize aşağıdaki butondan erişebilirsiniz.

  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs