7/24 Muğla Minibüs Kiralama

muğla minibüs kiralama

Firmamız Acemali Turizm güvencesiyle minibüs kiralama Muğla için artık çok pratik. Bünyemizde bulunan d2 yetki belgeli kiralık minibüsler ile Muğla’dan şehir içi veya şehirlerarası yolculuklara çıkabilirsiniz. Firmamız güvenliğiniz için şoförsüz minibüs kiralama hizmetini sunmaz.

Muğla Minibüs Kiralama Fiyatları

Muğla minibüs kiralama fiyatlarını Buskirala.com ekibi yılda bir kez belirler. Muğla’da ekonomik bir kiralama sunan firmamız bu fiyatları belirlerken aşağıdaki etkenler ile aynı oranda artışlar yapar.
• Akaryakıt ücretleri
• Personel giderleri
• OGS ve HGS ücretleri
• Amortisman giderleri
• Vergi ve harçlar

Tüm bu etkenlere rağmen buskirala.com ailesi Muğla için en ekonomik kiralamayı hedefler. Bunu sağlarken kalitesinden ödün vermeyen firmamız, yılın 365 günü 24 saat hizmet verir.

muğla şoförlü minibüs kiralama
kiralık minibüs

Muğla'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com ekibi diğer yolcu taşıma firmalarının aksine tüm şehir içi ve şehirlerarası minibüslerini şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşır.

Minibüslerimiz arasında 4 kişilik Premium VIP makam minibüsleri, 8 kişilik VIP minibüsler, 16 kişilik minibüsler ve 19 kişilik minibüsler bulunuyor. Bu araçların kapasitesinin yetersiz olduğu durumlar içinse 27 ve 31 kişilik midibüs filomuz sizin için hazır bekletiliyor.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Muğla'nın Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız Muğla'nın en yaygın ulaşım ağını müşterileri için özel olarak oluşturur. Başta Muğla merkez olmak üzere kiralık servis araçlarımızı Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula ve Yatağan ilçelerinde görebilir ve buralardan yola çıkabilirsiniz. Firmamız bu geniş minibüs filosu sayesinde hızlı ve ekonomik bir hizmet sağlar.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Muğla'da iki çeşit minibüs kiralama yöntemi sunarız. Bunlardan biri her şey dahil, diğeri ise akaryakıt hariç minibüs kiralamadır. Her şey dahil kiralamada aşağıdaki giderler size sunulan fiyat teklifine dahil edilir.
• Akaryakıt giderleri
• Personel giderleri
• HGS ve OGS giderleri
• Feribot giderleri
• Köprü ve otoyol girişleri
• Minibüs kiralama ücretleri

Her şey dahil bir kiralama için firmamıza 0850 840 52 50 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

muğla kredi kartı ile minibüs kiralama

Muğla'da Minibüs Kiralamanın Avantajları

Muğla’da Buskirala.com üzerinden minibüs kiralamak size ek avantajlar da sağlar. Bu avantajlardan ilki araçlarımızın şoförlü olarak kiraya verilmesidir. Üstelik tek veya çift şoför fark etmeksizin tüm personelimizi ücretsiz hizmetinize sunarız.

Bir diğer avantajımız ise kredi kartı ile ödeme sistemimizdir. Tüm kiralama işlemlerini yakıt dahil taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca araçlarımızın D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş olması da güvenliğiniz ve seyahat kaliteniz için ek avantajlar da getirir.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Muğla merkezden veya Muğla’nın ilçelerinden minibüslerimizi kiralayabilmeniz için bazı prosedürler gereklidir. Bu prosedürler sizi yasal olarak koruma amacı ile yürütülür.

  Minibüs kiralama prosedürleri şöyle ilerler;
  • Doğru minibüsün seçimi
  • Gidilecek yolun hesaplanması
  • Teklif süreci
  • Ön ödeme süreci
  • Sözleşme süreci (Aşağıdaki butondan örnek minibüs kiralama sözleşmemize erişebilirsiniz.)

  muğla kiralık minibüs
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici