Muğla Otobüs Kiralama

kiralık otobüs muğla

Buskirala.com platformu ile otobüs kiralama Muğla için artık çok pratik. Dev araç filomuz ve tecrübeli iş arkadaşlarımız ile 7 gün 24 saat hizmetinize açığız. Muğla’nın her ilçesinden buskirala.com güvencesiyle 54 kişilik, 50 kişilik ve 46 kişilik şehirlerarası otobüsler kiralayabilirsiniz. Tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş otobüslerimiz ile güvenli yolculuklar sizi bekler. Muğla otobüs kiralama ihtiyaçlarında daima buskirala.com’u tercih eder. Hemen ara.

Muğla Otobüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com ekibi Muğla’da otobüs kiralama ücretlerinin en ekonomik seviyelerde kalması için 24 saat çalışmalarını sürdürür. Kiralama fiyatlarını akaryakıt ve personel giderleri yüksek oranda etkiler. Bu nedenle akaryakıt fiyatlarının sabit kalması aylar sonrası için aldığınız teklifin geçerli olmasını sağlar. Buskirala.com üzerinden otobüsleri erken kiralamak sizlere daha ekonomik ulaşım seçeneği sunar. Tüm bunların yanı sıra kredi kartı ile taksitle ödeme imkanını sunan Muğla’da tek otobüs kiralama firması buskirala.com’dur. En iyi otobüsü en uygun fiyatlarla kiralamak için bize ulaşın.

50 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
9500
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoför dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
Öne Çıkan
46 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
8000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Şoför dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar
54 Kişilik Otobüs Kiralama
*Tek veya çift şoför ücrete dahil
12000
Günlük / Yakıt Hariç
Fiyat Hesaplayıcı
 • Otoyol ücretleri dahil
 • Araç içi ikramlar dahil
 • Seyahat sigortaları dahil
 • Yedek araç güvencesi dahil
 • Şoförler dahil

Araçları İncele

Tüm Detaylar

Muğla'daki Otobüslerimizi İnceleyin

Acemali Turizm güvencesiyle sunulan kiralık otobüslerin tamamı D2 yetki belgesine sahiptir. Bu belge sayesinde araçların güzergahlarını müşterilerimiz belirleyebilir, kalkış noktalarını ev veya işyerlerinin önü olarak seçebilirler. Aşağıdaki bölümden Muğla kiralık otobüs filomuza ulaşabilir ve size uygun otobüsü seçerek hemen kiralayabilirsiniz.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs

Buskirala.com Muğla'da 46 kişilik otobüs kiralama hizmetini kusursuz otobüsler ile verir. Konforlu ve görkemli yapıları ile seyahatlerinizde güven verirler.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs

Firmamız Muğla'da 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs

54 kişilik araçlarımız Muğla'dan uluslararası seyahatleriniz için tahsis edilmiştir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Tamamı çift şoförlü olarak teslim edilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Ücretlerine Neler Dahil?

Bizim farkımız her şey dahil fiyatlardır. Müşterilerimizi sürpriz ödemelerden koruruz. Bunu sağlamak için ekibimiz akaryakıt, şoför giderleri, HGS, OGS, köprü geçişleri ve tüm giderleri hesaplayarak teklifler sunar. Tüm bu hizmetleri 12 taksitle ödeme imkanı da firmamızı tercih edilebilir şirketler arasından lider koltuğunda tutar. Bu nedenle Muğla şehirlerarası otobüs kiralama desteğini kusursuz sürdürebiliyoruz.

Tüm bunlara rağmen bazı kiralamalarda her şey dahil fiyatlar sunulamaz. Bu durum genellikle gidilecek yolun tam olarak belli olmadığı tur ve gezi gibi transferlerde yaşanır. Bu tarz yurtiçi yolcu taşıma ihtiyaçlarınızda akaryakıt hariç kiralama seçeneği de sunabiliyoruz.

Muğla'nın Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com Muğla'da şoförlü otobüs kiralama hizmetini şehir  merkezi başta olmak üzere Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula ve Yatağan ilçelerinde sunar. Bordum'dan, Fethiye'den, Marmaris'ten veya diğer tüm ilçelerinden planlı veya anlık transfer ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretebiliriz.

Lüks turizm otobüsleri ile 24 saat destek sunarız.

Muğla'da Kiralık Otobüs Çeşitleri

Firmamız Muğla'da yolcu otobüsü kiralama hizmeti için her çeşit otobüsü filosunda hazır bulundurur. Kiralık otobüslerimizi şehir içi veya şehirlerarası fark etmeksizin yolcu taşıma ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Muğla'da 46 kişilik, 50 kişilik ve 54 kişilik d2 belgeli otobüsler bulundururuz.

Tüm seyahatlerinizde güvenliğiniz için şoförlü araçlar teslim ederiz. Otobüs çeşitlerini şöyle listeleyebiliriz;

• 46 kişilik filo (Setra S515, Man Fortuna & Lion's Coach, Mercedes Travego & Tourismo, Neoplan Cityliner)

• 50 kişilik filo (Temsa Safir & Safir Plus)

• 54 kişilik filo (Temsa Safir & Safir Plus, Mercedes Travego 17SHD, Man Fortuna, Setra S)

Muğla'da Kiralık Otobüs Avantajları

Buskirala.com sunduğu avantajlar ile otobüsleri kiralamanızı kolaylaştırıyor. Bu avantajlar firmamızı tercih etmeniz için en önemli etkenlerdir. Öne çıkan ilk avantajımız kiralama ücretlerinin kredi kartı ile taksitle ödenebilmesidir. İkinci avantaj ise araçlarımızın d2 yetki belgesidir. Bu belge yasalara uygun şekilde özgürce seyahat etmenizi sağlar.

Bunların yanı sıra ücretsiz şoförler sunmamız ve araç içi ikramlarımız da avantaj sayılabilir. Tüm avantajlar ile birlikte Muğla’da büyük otobüs kiralamak için hemen arayın. 0(850) 8405250

muğla kiralık otobüs ücretleri

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürler

  Bizi Muğla otobüs kiralama firmaları ile ayıran en önemli etken yasal altyapıya uygun sunduğumuz hizmetlerdir. Buskirala.com üzerinden araç kiralayabilmek için küçük bir kaç prosedür gerekir. Bu prosedürleri yerine getirmek sadece 10 dakikanızı alır.

  Yapılması gereken ilk işlem aracın seçimidir. Araç seçimi sonrasında firmamız her şey dahil bir teklif hazırlar. Teklifi onayınız sonrasında ön ödeme yapmanız gerekir. Akabinde tarafınıza sözleşme iletilir. Bu sözleşmeyi ıslak imzalı veya online platformlardan onaylayabilirsiniz. Aşağıdaki bölümden örnek kiralama sözleşmesine ulaşabilirsiniz.

  Firmamız yasa ve mevzuatlara uygun hizmetler verebilmek için bu prosedürleri sunmak zorundadır.

  muğla şehirlerarası büyük otobüs kiralama

  Muğla'da Otobüs Kiralama Çeşitleri

  Firmamız Muğla'da çeşitli araçlar ile hizmet verir. Bunlar içerisinde minibüs ve midibüsler de bulunur. Firmamızdan üstü açık otobüsten, turizm otobüsüne kadar her çeşit toplu taşıma desteği alabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Şoförlü Otobüs Kiralama

  Şoförlü kiralık otobüslerimiz Muğla'da yılın 365 günü toplu taşıma hizmetleri verir. İster şehir içi ister şehirlerarası.

  otobüsler kiralık

  D2 Belgeli Otobüs Kiralama

  D2 yetki belgeli otobüslerimiz sayesinde dilediğiniz noktadan kalkış yapabiliyor ve kontrolüz sizde olduğu yolculuklar sunuyoruz.

  otobüsler kiralık

  Şoförsüz Otobüs Kiralama

  6 aydan daha uzun süreli kiralık otobüs ihtiyaçlarınız için şoförsüz destekler sağlayabiliyoruz. Üstelik provizyon bedeli olmadan.

  otobüsler kiralık

  B2 Belgeli Otobüs Kiralama

  Muğla'dan uluslararası seyahatleriniz için B2 yetki belgeli 54 kişilik otobüsler sağlayabiliriz.

  otobüsler kiralık

  Transfer Otobüsü Kiralama

  Milas-Bodrum Havalimanı transferleriniz ve şehir içi transferleriniz için Acemali Turizm'i arayabilirsiniz.

  otobüsler kiralık

  Düğün Otobüsü Kiralama

  Muğla'da düğün otobüsü kiralama desteklerimizi yılın 365 günü 24 saat alabilirsiniz. Üstelik 12 taksitle.

  otobüsler kiralık

  Firmaya Otobüs Kiralama

  Firmamızın otogarların yoğun olduğu dönemlerde Manisa otobüs firmalarına günlük veya haftalık kiralama desteği verir.

  otobüsler kiralık

  Tur Otobüsü Kiralama

  Muğla'da turizm otobüsü kiralamak hiç bu kadar basit olmamıştı. Profesyonel turizm şoförleri garantisiyle ve kilometre sınırı olmadan.

  otobüsler kiralık

  Seçim Otobüsü Kiralama

  Seçim otobüslerimize Muğla'dan da ulaşabilirsiniz. Bu araçlar genel ve yerel seçimlerde mitingler için en iyi tercih olacaktır.

    Bodrum Otobüs Kiralama, Dalaman Otobüs Kiralama, Datça Otobüs Kiralama, Fethiye Otobüs Kiralama, Kavaklıdere Otobüs Kiralama, Köyceğiz Otobüs Kiralama, Marmaris Otobüs Kiralama, Menteşe Otobüs Kiralama, Milas Otobüs Kiralama, Ortaca Otobüs Kiralama, Seydikemer Otobüs Kiralama, Ula Otobüs Kiralama ve Yatağan Otobüs Kiralama Hizmetlerimiz İçin Hemen Arayın 0 (850) 840 52 50
  Müşteri Yorumları

  Daha önce platformumuz üzerinden otobüs mü kiraladınız? Yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  acemali turizm logo
  ticaret odası logo
  Yüksek Memnuniyet Oranı

  Ülkemizin en yaygın ulaşım ağını oluşturmuş olmamızın vermiş olduğu gurur ile taşımacılık sektöründe lokomotif rolünü üstleniyoruz. Yüksek memnuniyet oranımızı düşürmemek adına 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyor ve arkamızda mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

  +
  Başarılı Transfer
  +
  Ödül
  +
  Dev Operasyon Deneyimi
  +
  Köklü Firma Geçmişi