7/24 Niğde Minibüs Kiralama

minibüs kiralama edirne

Firmamız Niğde’de minibüs kiralama hizmetlerini lüks araç filosu ve deneyimli kaptanları ile veriyor. Tamamı D2 yetki belgeli araçlar ile Niğde’den şehir içi veya şehirlerarası yolculuklara çıkabilirsiniz.

Niğde Minibüs Kiralama Fiyatları

Buskirala.com tüm gücünü Acemali Turizm’den alır. Firmamızdan aldığımız filo gücü ile Niğde’de minibüs kiralama fiyatlarını en uygun seviyelerde tutarız.

Uygun kiralama ücretlerimizin yanı sıra müşterilerimize bir çok farklı şekilde ödeme yöntemleri de sağlıyoruz. Bu sayede uygun fiyatlı servisler kiralayabilirsiniz.

servis kiralama niğde
kiralık minibüs

Niğde'deki Minibüslerimizi İnceleyin

Firmamız Niğde’de tüm minibüs modellerini kiralık olarak sunabiliyor. Bu minibüsler ebatlarına göre 4, 8, 16 ve 19 kişilik olarak hizmet veriyor. Bu araçların kapasitesinin yetersiz olması durumunda iki farklı ebatta midibüs ile de hazır bulunuruz.

Aşağıdaki bölümden uygun aracı seçerek hemen kiralayabilirsiniz.

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Niğde'nin Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız şehrimizin her köşesinde aynı kalite ve standartlarda kiralık minibüsler ile yolcu taşıma hizmetleri verir. Başta Niğde merkez olmak üzere Bor, Çiftlik, Ulukışla, Altunhisar ve Çamardı ilçelerinden bu hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Tamamı şoförlü minibüslerimiz ile şehir içi veya şehirlerarası yolculuklara çıkabilirsiniz. Bu minibüsleri düğün, nişan, toplantı, merasim veya turlarınız için kullanabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Kiralık minibüs fiyatlarımıza şoför giderleri, akaryakıt, HGS, OGS ve köprü geçişleri gibi tüm giderler dahildir. Bu her şey dahil sisteme Niğde'den erişmek için bize ulaşmanız yeterlidir. Her şey dahil servis kiralama hizmet almak için gidilecek yolun uzunluğunun belirli olması gerekir.

Tur ve gezi gibi kilometresi belirli olmayan transfer ihtiyaçlarınızda akaryakıt hariç fiyatlamalar da sağlayabiliriz.

d2 belgeli kiralık servis niğde

Niğde'de Minibüs Kiralamanın Avantajları

Buskirala.com tüm şehirlerde olduğu gibi Niğde’de de büyük avantajlar sunuyor. Bu avantajların ilki araçlarımızın T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelendirilmiş olmasıdır. Bu belge sayesinde araçlarımızın güzergahını dilediğiniz yönde değiştirebilirsiniz. Ayrıca kalkış noktası olarak ev veya işyerinizin önünü seçebilirsiniz.

Bir diğer avantajımız ise ödeme sistemimizdir. Kiralama ücretlerini Niğde’de kredi kartı ile taksitle ödemenizi sağlayabilen tek firmayız.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Buskirala.com’da Niğde’de servis kiralamak için küçük bir kaç prosedür gereklidir. Bu prosedürler vermiş olduğumuz yurtiçi yolcu taşımacılığı hizmetinin yasal temelde yürütülmesi için gereklidir.

  Sadece bir kaç dakikanızı alacak bu şartlar;
  • Doğru aracın seçimi
  • Teklif süreci
  • Ön ödeme
  • Sözleşme süreci
  • Yolcu listesinin teslimi

  niğde d2 belgeli minibüs kiralama
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici