Niğde Otobüs Kiralama

otobüs kiralama niğde

Buskirala.com ile otobüs kiralama Niğde hizmetinde yeniliğin yeni adresi. Kiralık otobüs kategorisinde iddialı olan firmamız bütçenize en uygun araçları ile yolcu ulaştırma işlemlerinizi büyük bir profesyonellik ile gerçekleştiriyor. Firmamız elbette ki Niğde’de yalnızca otobüs kiralama hizmeti sunmuyor, daha küçük araçlar için de kiralama hizmeti de sunan firmamızın araçlarını, dilerseniz günlük, aylık veya yıllık olarak kiralayabilir, şehir içi ya da şehirlerarası 9 kişiden 5000 kişiye kadar tüm seyahat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Niğde Otobüs Kiralama Fiyatları

Niğde’de otobüs kiralama fiyatları yaz, kış ve bayram gibi dönemlerde değişiklik gösterir. Yaz dönemi ve bayramlarda normal ücretlerin yaklaşık %30 daha üzerinde fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Bunu aşmanın yolu otobüslerimizi erken rezerve etmenizden geçer. Aylar öncesinden belli olan otobüs kiralama ihtiyacının erkenden rezerve edilmesi kesenize mutlaka olumlu yansır.

Firmamız Niğde’nin en ekonomik otobüs filosunu hizmetinize sunmak için durmadan çalışır. Tüm şartları zorlayarak verdiğimiz uygun teklifler ile Niğde otobüs kiralama şirketleri arasından ayrışırız.

şehirlerarası otobüs kiralama niğde

Niğde'deki Otobüslerimizi İnceleyin

Niğde’de size en iyi hizmeti sunabilmek için şoförlü olarak hazır halde bulundurduğumuz otobüslerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz ve filomuz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Filomuzda bulunan araç çeşitliliği sebebi ile aşağıda görünen araçlar ile size tahsis edeceğimiz araçlar arasında koltuk rengi farkı olabilir.
Her türlü imkanı bulunduran D2 yetki belgeli araçlar ve Acemali Turizm güvencesi ile seyahat etmek isterseniz bize ulaşın.

46 kişilik otobüs

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Buskirala.com Niğde'de 46 kişilik otobüs kiralama hizmetini kusursuz otobüsler ile verir. Konforlu ve görkemli yapıları ile seyahatlerinizde güven verirler.

Aracı İncele
50 kişilik otobüs kiralama

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Firmamız Niğde'de 50 kişilik otobüs kiralama hizmetlerini uzman kadro desteği ile birlikte verir. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla.

Aracı İncele
54 kişilik otobüs

54 Kişilik Otobüs Kiralama

54 kişilik araçlarımız Niğde'den uluslararası seyahatleriniz için tahsis edilmiştir. 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Tamamı çift şoförlü olarak teslim edilir.

Aracı İncele
Otobüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Otobüs
Daha küçük araçlarımızın kiralama fiyatları için minibüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Otobüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Kiralama ücretlerine firmamız her masrafı dahil ederek sizlere her şey dahil bir kiralama sunar. Bunu sunabilmek için gidilecek yolun belli olması gerekir. Ne kadar yol yapılacağı belli olmayan tur ve gezi gibi işlerinizde yakıt hariç teklifler de sunabiliriz.

Niğde'nin Hangi Bölgesinde Otobüs Kiralanabilir?

Buskirala.com Niğde'de yılın 365 günü 24 saat esasına göre hizmet verir. Bu hizmeti başta Niğde merkez olmak üzere Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ve Ulukışla ilçelerinden alabilirsiniz. Hizmet sağlayan lüks otobüslerimiz ile ülkemizin dilediğiniz noktasına ulaşmanızı konforlu bir şekilde sağlarız. Niğde'de otobüslerimiz bir çok yolcu taşıma ihtiyaçlarına cevap verir. Genellikle aşağıdaki ihtiyaçlara cevap verebiliriz;

• Nişan ve Merasimler
• Toplantılar
• Kongreler
• Seminerler
• Geziler
• Turlar
• Havalimanı Transferleri
• Şehir içi Seyahatler
• Şehirlerarası Seyahatler
• Düğünler
• Cenazeler
• Organizasyonlar

Niğde'de Kiralık Otobüs Çeşitlerimiz

Firmamız Niğde'de üç farklı kapasitede otobüs sunar. Bu otobüsler 46, 50 ve 54 kişiliktir. Her üç araç filosu da aynı kalite ve standartlara sahip konforlu araçları bünyesinde barındırır.

Bu üç aracın yanı sıra özel olarak hazırlanan 2+1 koltuk düzenine sahip otobüsler de tedarik edebiliriz. Kapınızın önünden kalkışını sağlayabileceğiniz bu araçlar ile ülkemizin dört bir köşesine ulaşabilirsiniz.

niğde otobüs kiralama şirketleri
d2 belgeli otobüs kiralama niğde

Niğde'de Kiralık Otobüs Avantajları

Niğde’de şehirlerarası otobüs kiralama hizmetleri sağlayan buskirala.com ekibi bu otobüslerin yanı sıra sizlere ek avantajlar da sağlar. Bu avantajları şöyle listeleyebiliriz;

• Kiralama öncesi aracın gerçek resimlerini görebilme
• D2 yetki belgeli araç garantisi
• Araç içi sıcak veya soğuk içecek ikramları
• Bölgenin uzmanı şoförler ve kabin ekibi
• Kredi kartı ile ödeme
• 12 Taksite kadar ödeme
• Online kiralama

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Otobüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Firmamız Niğde’de şoförlü kiralık otobüsler sunarken yasa ve yönetmelikleri göz ardı etmez. Bu nedenle seyahatleriniz öncesinde U-ETDS sistemi gereği yolcularının Tc kimlik numaralarını T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı’na iletmek üzere müşterilerinden talep eder. Ayrıca araçlarımız ile seyahat eden tüm yolcularımız ferdi kaza sigortasına sahip olur.
  Kiralama prosedürleri ise şöyle işler;

  • Araç seçimi
  • Teklif ve teklifin onayı
  • Ön ödeme
  • Sözleşme ve aracın rezerve edilmesi

  kredi kartı ile otobüs kiralama niğde
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici
  neoplan starliner
  temsa otobüs kiralık
  travego kiralama otobüs
  mercedes otobüs
  travego kiralama otobüs
  temsa otobüs kiralık
  neoplan starliner
  mercedes otobüs