7/24 Çankırı Minibüs Kiralama

çankırı kiralık minibüs

Buskirala.com Çankırı’da minibüs kiralama hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunar. 4, 9, 16 ve 19 kişilik kiralık minibüsler ile yılın 365 günü şoförlü kiralama hizmeti veriyoruz. Minibüslerimizin yetersiz olduğu durumlar için 27 ve 31 kişilik midibüsler ile de yolcu taşıma hizmeti alabilirsiniz. Hemen teklif almak için 0850 840 52 50 numaralı çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Çankırı Minibüs Kiralama Fiyatları

Firmamız Çankırı’da minibüs kiralama fiyatlarını minimum seviyelerde tutarak yoğun transfer zincirini oluşturur. Bu sayede en uygun fiyatlı kiralık servisleri hizmetinize sunabilir.

Minibüs kiralamak için daima en iyi tercih buskirala.com platformudur. Bu ekonomik fiyatlar taksitlendirme seçeneği ile de birleşince kesenizi yormayan bir kiralama hizmeti almış olursunuz.

çankırı minibüs kiralama fiyatları
kiralık minibüs

Çankırı'daki Minibüslerimizi İnceleyin

Buskirala.com gücünü Acemali Turizm’den alır. Tamamı D2 yetki belgeli minibüsler ile kusursuz yolculuklara çıkabilirsiniz. Aşağıda listelediğimiz tüm minibüs ve midibüsleri şehir içi veya şehirlerarası yolculuklarınız için kullanabilirsiniz.

Araçlarımız genellikle tur, gezi, düğün, nişan, toplantı ve transferler için kullanılır. Minibüslerimiz arasında 4, 9, 16 ve 19 kişilik araçlar bulunur. Daha kalabalık gruplarınız için ise 27 ve 31 kişilik midibüsleri hizmetinize sunabiliriz

kiralık vip minibüs

4+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 4 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
kiralık vip minibüs

8+1 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Aracı İncele
16 kişilik minibüs

16+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
19 kişilik minibüs

19+1 Kişilik Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz.

Aracı İncele
kiralık minibüs 27 kişilik

27+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir.

Aracı İncele
31 kişilik otokar sultan midibüs

31+1 Kişilik Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Aracı İncele
Minibüs Kiralama Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kiralamak İsteğiniz Minibüs
Daha büyük araçlarımızın kiralama fiyatları için otobüs kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
₺ 0.00
Fiyatlar ortalama olarak hesaplanır, net fiyat için 0850 840 5250'yi arayınız.
Çankırı'nın Hangi Bölgesinden Kiralayabilirsiniz?

Firmamız Çankırı ve çevre illerde kiralık servis hizmetlerini yılın 365 günü 24 saat esasına göre verir. Kiralama hizmetini başta Çankırı merkez olmak üzere Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Eskipazar, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Ovacık, Şabanözü ve Yapraklı ilçelerinden alabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatına Neler Dahil?

Çankırı'da kiralık servis fiyatlarımıza her şey dahildir. Akaryakıt, HGS, OGS, feribot geçişleri, şoför ve köprü geçişleri gibi tüm masrafları fiyat tekliflerimize dahil ederek her şey dahil bir ulaşım sunuyoruz. Fakat bazı durumlarda her şey dahil fiyatlar uygun olmayabilir. Genellikle gezi ve tur gibi ne kadar kilometre yol yapılacağı belli olmayan işlerde akaryakıt hariç fiyatlar da sunabiliriz.

çankırı minibüs kiralama firmaları

Çankırı'da Minibüs Kiralamanın Avantajları

Buskirala.com Çankırı’da kiralık minibüsler ile birlikte bir avantaj da sunar. Bunlardan en beğenileni kredi kartı ile taksitle ödeme sistemidir. Bu ödeme sistemi ile minibüslerinizi kredi kartınız ile taksitle kiralayarak kesenizi koruyabilirsiniz.

Bir diğer avantaj ise kiralık olan servislerimizin şoförlü olarak hizmetinizde olmasıdır. Buskirala.com şoför desteğini ücretsiz olarak verir. Güvenliğiniz için şoförsüz minibüs teslimimiz yoktur.

Bize Yazın

Aşağıdaki bölümden bize yazabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde mail adresinize cevap alabileceğiniz hızlı bir alt yapıya sahibiz.

  Minibüs Kiralama Sözleşmesi ve Prosedürleri

  Çankırı’dan minibüslerimizi kiralamak için küçük bir kaç prosedür gerekir. Bu prosedürler;
  • Araç Seçimi
  • Teklif Süreci
  • Ön Ödeme
  • Sözleşme Süreci
  • UETDS Süreci

  Tüm bu prosedürleri gerçekleştirmeniz sadece dakikalar alır. Ardından kiralamış olduğunuz araç ile hemen veya dilediğiniz tarihte yola çıkabilirsiniz. Buskirala.com güvenliğiniz için şoförsüz kiralama hizmeti vermez.

  çankırı şehirlerarası minibüs kiralama
  Müşteri Yorumları

  Daha önce buskirala.com üzerinden minibüs mü kiraladınız? Siz de platformumuza yorum ekleyin, bir sonraki müşterimize alacağı hizmet hakkında fikir verin.

  Burak beye desteklerinden dolayı çok teşekkür edierim. Düğünümüz olduğu için turizm otobüsü kiraladım ve çok memnun kaldım. Sadece biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum. iyi çalışmalar

  Hayri D.
  Hayri D.
  Memur

  Bu firma üzerinden 14 günlük şoförsüz minibüs kiraladık. Kapımıza teslim ettiler. Aracın otomatik vites olması çok iyiydi. Problemsiz şekilde seyahatimizi tamamladık. Çok teşekkür ederim. Bu arada minibüsün klimasını bir elden geçirin 🙂

  Taner D.
  Taner D.
  Gezgin

  Geçen yıl şoförlü otobüs kiralamıştık memnun kaldığımızdan bu yılda şoförsüz minibüs kiraladık. Hiç bir sorun yaşatmadan işlerini profesyonel olarak yapıyorlar.

  Durmuş T.
  Durmuş T.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Araçlarınızdan ve şoförünüzden memnun kaldık. Özellikle müşteri temsilciniz Burak beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Deniz K.
  Deniz K.
  Firma Sahibi

  Bayram için Ankara’dan memleketimize gitmek üzere otobüs kiraladık. Araçları ve şoförlerine diyecek yok ama araç içi ikramlarda sadece su ve kola vardı. Hostes hizmetini de ayrıca talep etmeniz gerekiyor, yoksa araç hostessiz geliyor.

  Meltem F.
  Meltem F.
  Müşteri

  Bu şirketten İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İzmirden aynı anda hareket edecek şekilde otobüsleri kiraladık. Araçları veya şoförleri ile ilgili bir durum yoktu. Sadece ödeme konusunda bizi zorladılar. Seyahati tamamlamadan ödemeyi yapmanız gerekiyor. İş bitince olsa daha iyi puan verebilirdim.

  Ceyda P.
  Ceyda P.

  Üniversite gezimiz için servis kiraladık, İstanbul’dan çıkarken şoförümüz yanlış yola girdi yaklaşık yarım saat kaybettik. Bunun dışında bi problem yaşamadık.

  Ayşe B.
  Ayşe B.
  Öğrenci

  8 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri arasında Adana’daki tüm toplu taşıma ihtiyaçlarımıza bu firma üzerinden otobüs kiraladık. Hem araçlar hemde şoförleri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim.

  Yeşim F.
  Yeşim F.
  Acente Sahibi

  Ankara’dan İstanbul’a günübirlik tur için otobüslerinden kiraladık. Çift şoförlü geldiler. Otobüste çay kahve ikramı yapmadılar. Aradığımda bu hizmetin ekstra olduğunu öğrendim. Keşke bunu başta söyleseydiniz. Çayı kahveyi şoförden aldım ama hizmeti biz kendimize yaptık. Yine de hizmetleri fena değil.

  Murat Eser
  Murat Eser
  Acente Görevlisi

  Şirket toplantımız için bu şirketten İstanbul ve Ankara’dan otobüsler kiraladık. Aracın biri tek şoför geldi. 9 saati geçmediği için tek şoförün yeterli olduğunu söylediler. 2 şoför olsa daha memnun kalırdık ama yine de teşekkürler. Problem yaşamadık.

  Nuray C.
  Nuray C.
  Yönetici